Jump to content

Tekken Tag Tournament 2


Di

Recommended Posts

Przed chwilą podczas targów Tokyo Game Show zapowiedziana została tak długo wyczekiwana druga część gry TEKKEN TAG TOURNAMENT. (...) W związku z tym, że premiera TTT2 planowana jest na lato 2011 roku, będzie to pierwsza gra cyklu "Fighting Game Festival", do którego należą również Street Fighter x Tekken (2012) oraz Tekken x Street Fighter (brak informacji o dacie premiery). Trzeba jednak zaznaczyć to, że TTT2 pojawi się na razie tylko na automatach.

 

Więcej informacji + zwiastun: http://backdash.pl/2010/09/18/tekken-tag-tournament-2/

 

 

Na razie wiemy tylko o premierze automatowej (lato 2011), ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że gra pojawi się również na konsolach.

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.