Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ to wcale nie oznacza, że jest taki świetny.

No nie oznacza. Co innego wpływa na to, ze to swietny film. Zupełnie inny od biednego Star Treka

 

możecie sobie tutaj sadzić jakieś śmieszne farmazony o kultowości filmu "gwiezdne wojny", ale i tak nie zmieni to faktu, że najbardziej kultowym filmem w historii kultowych filmów jest king kong

za te farmazony zabranim Ci pisac w tym dziale

Odnośnik do komentarza

Zasada stara jak świat im bardziej kultowy, zasłużony, wnoszący, pokoleniowy itd. film tym zawsze znajdą się odmieńcy jadący po nim ;p. Jechanie a raczej próbowanie jechania po SW to norma która chyba żadnego fana nie rusza. Natomiast podjazdów pod Blade Runnera za ch.uja nie rozumiem heh.

 

Ale żeby nie było ja np. nie rozumiem kultu Terminatora. Ok dobry film (dwie pierwsze części) za gówniarza nawet bardzo dobre ale kompletnie bez ochów, achów; czwórki do dzisiaj nie widziałem. Chyba najbardziej kultowe z tego filmu to "I'll be back" i tyle ;].

 

Dalej za cholerę nie rozumiem "legendy" Mad Maxa. Fakt faktem, że filmy widziałem dość niedawno, kilka lat temu ale jeżeli mam być szczery to jedynka zanudziła mnie. Dwójka lepsza ale też bez podniety a trójkę przemilczę. Że niby prekursor "postapokaliptycznego świata" itd. eeeee wolę sci-fi.

 

Btw znajdzie się jakiś kozak który pojedzie "The Thing"? Czy jest w ogóle ktoś kto nie uznaje tego arcydziała ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ależ to wcale nie oznacza, że jest taki świetny.

No nie oznacza. Co innego wpływa na to, ze to swietny film. Zupełnie inny od biednego Star Treka

 

 

Może czasem obejrzyj jakiegoś Star Treka, bo widzę, że pojecie o nim masz chyba zerowe.

 

W chuy bogate uniwersum Star Trek>>>>>>>>> fenomem kulturowy SW

 

Z zresztą jak Star Trek nie jest zayebistym fenomenem kulturowym, to SW ani tyle.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Ależ to wcale nie oznacza, że jest taki świetny.

No nie oznacza. Co innego wpływa na to, ze to swietny film. Zupełnie inny od biednego Star Treka

 

 

Może czasem obejrzyj jakiegoś Star Treka, bo widzę, że pojecie o nim masz chyba zerowe.

 

W chuy bogate uniwersum Star Trek>>>>>>>>> fenomem kulturowy SW

 

Z zresztą jak Star Trek nie jest zayebistym fenomenem kulturowym, to SW ani tyle.

Nie no, Star Tek nigdy mnie nie krecił

Odnośnik do komentarza

niektórzy mówią, że efekty wyglądają śmiesznie. ignoranci. no, ale dla zasady powiem, że z perspektywy czasu raczej chu.joza - carpenter lepsze filmy kręcił.

 

The Thing do dzisiaj rozpier.dala większość horrorów łącznie z piątkami trzynastego, piłami, hostelami i całą resztą. Klimat zaszczucia i coraz większej schizy niesamowity, a i efekty świetne i nie walą chu.jozą CGI jak w resident evil.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Obejrzałem wczoraj, nie pwoiem, od pewnego momentu w bólach, ponownie blade runnera.

Po kolei:

- aktorstwo jest na poziomie filmów klasy B, nawet Ford sie poniża, scena ze striptizerka gdy zmienia głos jest żenująca

- dzwiek w filmie jest makabrycznie slabo nagrany, no ale to nie wplywa az tak na to czy film jest dobry czy zły

- muzyka jest straszna, nie wiem co wiecej napisac , stary film to jedno, muzykle mogli dobrac znacznie lepsza

- odgłosy wszelakie sa smieszne

- efekty tragiczne, nawet jak na tamten rok

- design jest smieszny, wszystkiego, poczynajac od podswietlanych parasoli, konczac na oklepanych samochodach latajacych

- faBuła moze kiedys byla fajna i odkrywcza, watpie, teraz jest nudna

- bzdura ze zdjeciem jest na tlye powazna ze bez niej sledztwo by nie ruszylo, niech spierd,alaja

- za długi

 

 

plusów nie odnotowano

 

po namysle daje 2/10 i stawiam koło tych wszystkich cyborg-ninja, americna-cyborg, i innych fajnych filmów z półek vhs lat 80 tych.

 

do obronców: obejrzyjcie ten film, a nie wspominajcie tego jak bylo fajnie 15 lat temu go ogladac.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

pewnie jakąś erpiątkę oglądałeś z interneta bo nie wierzę w to co widzę. <sięga po swoje zaje.biste wydanie dvd na półkę>. nieeee.... jednak nie muszę oglądać tego filmu po raz 87 żeby się utwierdzać w jego geniuszu.

 

a thing to nie ma co stawiać nawet obok jakichś spier.dolin typu piła czy hostel. dla mnie efekty w tym filmie są nie do przebicia, mówię o opiniach idiotów. jakbym się uparł to pewnie bym wcisnął ten film do mego "top 5 horrorów".

Odnośnik do komentarza

Milan potwierdził tylko, że jego psychoterapia nie daje pożądanych efektów.

 

Kurde, on jest stary, ma brodę, znaczy, że nawet ŻYŁ w latach 80. Nie wiem więc, jak może w tak śmieszny wyrywać "Blade Runnera" z tego kontekstu i pisać rzeczy w stylu "design jest śmieszny, muzyka słaba", no co to ma być, na pewno nie argumenty. Raczej prowo.

Odnośnik do komentarza

do obronców: obejrzyjcie ten film, a nie wspominajcie tego jak bylo fajnie 15 lat temu go ogladac.

 

oglądam go raz na jakiś czas, oczywiście wersję nietelewizyjną z niesamochodowym zakończeniem i bez narracji pierwszoosobowej

soundtrack jest wybitny, podkreśla to, co bije z ekranu - multikulturowy tygiel i klimat miejskiej klaustrofobii

efekty jak na tamte lata są bardzo dobre, fabuła także daje radę (opowiadania nie czytałem)

 

reasumując: masz muchy w nosie i wszy na pępku

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Matrix lepszy, BR to dobra rzecz dla okularnikow w koszulach przykrywajacymi tshirty jakis underowych zespolow, chodzacych do liceum i zgrywajacych alternatywnych intelektualistow. Film nie jest zly, ksiazka milion razy lepsza, ale jest nudny, jaralem sie nim pod koniec gimnazjum karmiony bzdurami wyczytanymi w Nowej Fantastyce. Matrix zjada BR. Ogqozo obraza Sin City, nie ma pojecia o filmach.

Odnośnik do komentarza

Matrix to biblia cyberpunka, do tego jest dynamicznym kinem z lekko warstwa filozoficzna, ktora w kontekscie trylogii jest nie do rozwiklania przez samych, Andiego i Larrego Wachowskich. Zreszta napisales ze Sin City jest slabe, SLABE! :teehee: Jednakze nie bede cie nekal, gdyz byles redaktorem Konsole Zone z CDA, zabijasz fejmem og.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No ale powiedz, dla kogo jest "Matrix", skoro "Blade Runner" jest dla takich pseudointelektualnych ciuli.

 

Bo wyobraź sobie, że o tym, iż jest to kino akcji z lekką warstwą filozoficzną to wiedziałem już wcześniej! Masz JESZCZE jakieś argumenty? Nie wiem, "to film o ludziach" albo "to film z początkiem, środkiem i końcem"? Może to precyzyjniej wyrazi, co takiego świetnego jest w Matriksie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...