Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

gp08kanadasarge.th.jpg

 

Mój ostateczny czas: 01:12:672 (pad, automat)

 

Tak panowie, to nie żart - też na początku nie wierzyłem że zrobiłem taki czas :D . 2 tysięczne szybciej od lukasza i 1 tysięczna od filipppka - kosmos i coś pięknego :lol: . Trzy kółka zrobiłem nawet na granicy 01:12:50x, ale za każdym razem był to niezaliczony czas z powodu delikatnej ścinki zakrętu lub zbyt mocnego uderzenia w bandę na wyjściu. Jazda na tym torze przypominała mi drugą rundę turnieju w Australii - tam też jechało się absolutnie na granicy, a jakieś 90% kółek miałem niezaliczonych :potter: .

Odnośnik do komentarza

Michała nie ma, więc pozwolę sobie opublikować wyniki:

 

1. filipppek - 1:11,979 (10 pkt)

2. Sarge - 1:12,672 (8 pkt)

3. lukaszt_89 - 1:12,674 (6 pkt)

 

Klasyfikacja generalna turnieju:

http://www.speedyshare.com/files/25429848/Klasyfikacja.xls

 

Filipppek w ostatniej chwili pokrzyżował mi plany, hehe ;) . Ale i tak zapamiętam tę rundę, bo czegoś takiego jeszcze do tej pory nie było :D .

 

Niestety, jest nas już tylko trzech i trzeba będzie chyba zakończyć turniej, co myślicie :mellow: ? Nie widzę chętnych do kontynuowania tego, a zabawa przy tak małej frekwencji troszkę mija się z celem :( ...

Edytowane przez Sarge
Odnośnik do komentarza

Filipppek mogłeś już sobie darować, bo tabela z wynikami prezentowałaby się nieziemsko:laugh: Niestety zgodzę się z Serge nie ma sensu w trójkę tego ciągnąć, a szkoda:confused: Może się kiedyś odrodzi liga na co liczę, ale na dzień dzisiejszy chyba pozostaje zamknąć temat. Czas kupić GT5 i kierę.

 

Dzięki chłopaki za wspólną zabawę.

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

Przepraszam Panowie, że nie wyrobiłem z podliczeniem wyników, ale akurat nie miałem dostępu do kompa.

 

Te Wasze czasy mnie powaliły na glebę, gdyby tak jeszcze Filipppek nie poprawił, to by było coś wręcz nieprawdopodobnego :P

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

To startujemy ? Mamy już 5-6 osób, więc można zacząć zabawę. Pierwsza runda to może damy czas do 17 kwietnia. 2 tygodnie na Walencję. A co do bolidu to nie wiem. Może niech ktoś zaproponuje. To może Sauber ? Chyba jeszcze nie było. Jak wszyscy się zgadzają, to można startować :). Zasady takie jak w pierwszym poście.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...