Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowana klasyfikacja generalna (po dodanym czasie maciuchy):

http://www.speedyshare.com/files/25081220/Klasyfikacja.xls

 

@maciucha - Sarge będzie teraz musiał przez Ciebie tabelkę z generalką poprawiać :P

Właściwie to już raz musiałem poprawiać, bo zacząłem zliczać od razu jak podałeś pierwsze wyniki, a potem zauważyłem że FiFka dodał swój czas i trzeba było wszystko zmieniać :D . Sorry że dopiero teraz daję zaktualizowaną tabelkę, ale wczoraj już mnie nie było jak maciucha dał swój wynik.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Orion jak wykręcisz jakiś dobry czas nagraj go bo jestem ciekaw Twojego stylu jazdy.

 

Przyłączam się do prośby :rolleyes:

Jak nie znajdę czasu by pojeździć coś w tej rundzie, to chociaż sobie popatrzę jak śmigają najlepsi.

Orion powinien wycisnąć z tego toru absolutne maksimum, bo jak sam wspominał zrobił ostatnio na nim ponad 100 okrążeń :)

Odnośnik do komentarza

1:13:327

 

Sorry za niekonwencjonalną fotkę, ale zrobiłem sporo kółek i byłem zmęczony, więc szybko wyłączyłem. Czas jest autentyczny gdyż w podsumowaniu zalicza tylko czyste czasy co sami możecie sprawdzić ;). Tak czy siak będę próbował się poprawić, kolejna fotka będzie taka jak powinna być. To jest proforma.

 

p08111016550002.th.jpg

 

Za parę minut dam replay, czekam aż się wrzuci. Kolejnym błędem powtórek jest brak wyświetlania czasu i brak HUD'a co znacznie utrudnia naukę, ale jak sobie odejmiecie czas, który jest przed i po przecięciu mety zobaczycie, że czas jest realny. Przepraszam za jakość, ale nie mam pod ręką aparatu, musiałem nagrywac telefonem. Mam grabber do obrazu, ale to wymaga większych przygotowań :)

 

replay:

 

 

 

nie mam pojęcia czemu nie ma dźwięku i jeszcze raz sorry za jakość

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jak na razie zbliżam się do pokonania granicy 1:14 ale sądzę, że ok sekundy można jeszcze urwać, więc będę zadowolony z czasu 1:13:1-2

Orion niezłe kółko. Szkoda właśnie, że na replayach nie ma huda bo wiele by pomagał.

 

Edit Kur.wa ciut za mocno uderzyłem w bandę, czas bym zarąbisty jak dla mnie 1:12:7xx

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

1:12:7 - to kosmiczny czas. Sam planuje zejść poniżej 1:12:5, ale jak się nie uda to nic. Obecny czas daje mi 160 miejsce w światowym rankingu w F1 2010 na xboxa ;)

 

Po kolejnych kilkudziesięciu kółkach zbliżam się do granicy 1:13 jak na razie 1:13:1xx. Mój czas daje mi coś koło 250 miejsca w rankingu na ps3 :thumbsup:

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

1:12:927

 

Film już się przesyła. Dźwięku nie ma (jak odtwarzam w telefonie to jest) jednak postarałem się o jaśniejszy obraz i więcej widać.

 

p10111016450001.th.jpg

 

monakoa.th.jpg

 

 

Film:

 

 

 

Jestem na prawdę z siebie zadowolony ;) W miarę godna reprezentacja kraju na arenie międzynarodowej hehe. Pewnie Michał, Magik, lukasz, zrównają mnie z ziemią, ale i tak jestem zadowolony z przejazdu.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Jestem na prawdę z siebie zadowolony ;) W miarę godna reprezentacja kraju na arenie międzynarodowej hehe. Pewnie Michał, Magik, lukasz, zrównają mnie z ziemią, ale i tak jestem zadowolony z przejazdu.

 

Ja Ciebie raczej w tej rundzie straszył nie będę :P, bo nie mam w tym tygodniu ani chwili by przysiąść coś do konsoli :(

 

Swoją drogą, bardzo ładny przejazd :thumbsup:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

W związku, że dzisiaj był wolny dzień pojeździłem trochę i w końcu dopiąłem swego 1:12:672 ^_^ Sądzę, że jeszcze 0,1sec mógłbym urwać ale musiałbym niesamowicie spiąć zwieracze. Jak będę miał czas do niedzieli to spróbuje jeszcze powalczyć bo coś czuje, że ktoś tu jeszcze może poprawić ten czas(liczę po cichu na magika lub oriona, a może ktoś inny?)

 

A za to kocham ten tor. Parę cm od bandy 200km/h:thumbsup:

nakrawedzi.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja panocki z bólem serca muszę zrezygnować z udziału w Turnieju. Pojawiło się kilka nieoczekiwanych wydatków, których po prostu nie mogę zaniedbać. F1 i kierownica idą pod młotek niestety. Także Monako będzie moją ostatnią kwalifikacją. Może za pare tygodni kupię od nowa grę, ale nic nie mogę przewidzieć. :(

Powodzenia, było bardzo miło z Wami konkurować

Odnośnik do komentarza

1. filipppek - 1:12,556

2. lukaszt_89 - 1:12,672

3. orion50 - 1:12,927

4. maciucha - 1:12,972

5. FiFka - 1:13,272

6. Sarge - 1:13,507

 

Gratulacje dla wszystkich.

No cóż, frekwencja w tej rundzie katastrofalna, no ale co zrobić... sam przykładem nie świecę :confused:

Tak to jest, jak nie ma nawet chwili czasu by konsolę odpalić :(

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...