Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nietety wczoraj cały dzień nie miałem dostępu do neta, i nie mogłem wrzucic czasu. Jeśli komuś chce się jeszcze poprawić, podaję czas 1:13:272 trochę słabo, później w pierwszym sektorze potrafiłem poprawić czas o 0,4s ale traciłem potem, zwłaszcza na szykanie. Gratuluję wszystkim czasów, i na następną rundę postaram się ogarnąć wcześniej. :biggrin:

Odnośnik do komentarza

nie miałem czasu na monaco sory i tak bylbym slaby tutaj macie ustawienia na Turcje co prawda na mclarena ale zawsze cos gosc niby 1:20 z groszami na tym zrobil

Aerodynamics

Front Wing Angle: 6

Rear Wing Angle: 1

 

Braking

Balance: F 52 - R 48

Pressure: high

Brake Size: small

 

Balance

Ballast Distribution: F 100 - R 0

Front Anti-roll Bar: 1

Rear Anti-roll Bar: 11

 

Suspension

Front Ride Height: 1

Rear Ride Height: 3

Front Spring Stiffness: 7

Rear Spring Stiffness: 4

 

Gearbox

Gear 1: xxx kph / 92 mph

Gear 2: xxx kph / 113 mph

Gear 3: xxx kph / 134 mph

Gear 4: xxx kph / 155 mph

Gear 5: xxx kph / 177 mph

Gear 6: xxx kph / 198 mph

Gear 7: xxx kph / 222 mph

 

Engine

Throttle map: Fast

Fuel: N/A

 

Alignment

Camber front: -1.50

Camber rear: -3.50

Toe front: 0.15

Toe rear: 0.50

Edytowane przez Outlaw
Odnośnik do komentarza

Witam. Nietety wczoraj cały dzień nie miałem dostępu do neta, i nie mogłem wrzucic czasu. Jeśli komuś chce się jeszcze poprawić, podaję czas 1:13:272 trochę słabo, później w pierwszym sektorze potrafiłem poprawić czas o 0,4s ale traciłem potem, zwłaszcza na szykanie. Gratuluję wszystkim czasów, i na następną rundę postaram się ogarnąć wcześniej. :biggrin:

 

http://www.speedyshare.com/files/25212607/Klasyfikacja.xls

 

Powyżej link do zaktualizowanej klasyfikacji, ale miejcie litość panowie ;) . Jeśli nie macie czasu wrzucić zdjęcia w niedzielę to zróbcie to dzień wcześniej, takie zmodyfikowanie tabelki to oczywiście niewiele roboty, ale jednak podanie swoich rezultatów w terminie zawsze ułatwi robotę i pozwoli mi dawać wyniki od razu po 22. Poza tym te zasady po coś chyba są :) .

Odnośnik do komentarza

Panowie, ja niestety definitywnie wycofuje się z turnieju. Po prostu kompletnie nie mam kiedy grać w F1... jak już mam troszkę czasu by pograć na konsoli, to staram się nadrabiać inne growe zaległości, których mi się ostatnio kilka zebrało. No i ta premiera GT5 w najbliższym czasie...

 

Życzę Wam powodzenia w turnieju oraz masakrycznych, kopiących zady we wszystkich rankingach rezultatów

Pozdro.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

1. filipppek - 1:22,648

2. FiFka - 1:23,414

3. Sarge - 1:23,616

4. lukaszt_89 - 1:23,851

 

Gratulacje dla wszystkich :)

 

Jak widać frekwencja spadła nam niemal do zera, no ale spowodowane jest to brakiem czasu na grę.

Dajcie znać, czy chcecie jechać jeszcze kolejną rundę. Obawiam się jednak, że po premierze GT5 wszyscy pozostali odłożą F1 na półkę.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Aktualna klasyfikacja generalna turnieju:

http://www.speedyshare.com/files/25312719/Klasyfikacja.xls

 

 

Jak widać frekwencja spadła nam niemal do zera, no ale spowodowane jest to brakiem czasu na grę.

Dajcie znać, czy chcecie jechać jeszcze kolejną rundę. Obawiam się jednak, że po premierze GT5 wszyscy pozostali odłożą F1 na półkę.

Fakt, frekwencja niebezpiecznie spada, kolejne osoby rezygnują, a nie widać nowych chętnych na ciągnięcie tego dalej... Ja na pewno mogę dalej jeździć, co tydzień staram się chociaż te 20-30 kółek zrobić, ale przecież nie będę jeździł sam :D . Niech się inni jeszcze wypowiedzą jak się widzą w tej całej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...