Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

f12010game2011052123373.jpg

 

1:39:631

 

Nie sądzę że poprawię, owszem, jakby spiąć poślady to pewnie z 1.5- 2 sek. bym urwał ale to nie na moje nerwy :teehee: W sumie niesamowity tor, moim skromnym zdaniem najtrudniejszy w kalendarzu :)

 

OT

orion podobno testujesz moda dodającego sezon 2011, jakie wrażenia? Dobrze zrobiony?

Edytowane przez filipppek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurdę. Początkowo byłem zły na ten tor, nie sądziłem, że da się pojechać na padzie szybkie kółko. Usiadłem, spiąłem poślady i jak na razie 1:40:6xx. Sporo błędów. Spokojnie dam radę zejść na 1:39:xxx, ale czy jeszcze niżej się uda ? Nie wiem. Niesamowicie ciężko pokonuje się te łuki, po których zaraz jest dohamowanie. Dodatkowo gram na zmodowanej kamerze z kokpitu, która sprawuje się kapitalnie. Wychyły głowy, przeciążenia, coś pięknego.

 

singapur.jpg

 

Mod sprawuje się super. Zainstalowałem tylko rzeczy związane z wyglądem. Zmieniono fotki, nazwy kierowców, kaski, malowania, kombinezony, kierownice, a nawet światełka ledowe ;) reklamy na torach są aktualne. Według mnie jest super. Chłopaki zrobili świetną pracę i odbiór gry jest o wiele lepszy. Są jeszcze ficzery, które symulują opony pirelli (zużycie) mody oświetlenia, pogody, ale tego nie ruszałem, bo trzeba mieć bardzo mocnego kompa.

 

Spróbuję jutro nagrać replay z najszybszego kółka. Zrobię kamerę onboard i tak jak na powtórkach, ujęcia z różnych kamer. R30 w malowaniu R31 prezentuje się OBŁĘDNIE na tej trasie. Wszystko się kozacko odbija w karoserii, masakrator gałek ocznych.

 

Kółko po torze w Hiszpanii, na nowej kamerze z kokpitu - możecie obaczić jak wygląda ta kamera ;)

 

Kurde. Spokojnie mógłbym poprawić swój czas, ale okazało się, że o 18 idę chlać ze znajomymi i nici. Teraz jest tak gorąco, że nawet nie chce mi się odpalać F1. Filmik nagram z następnej rundy ;)

Życzę powodzenia ;)

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde wróciłem dopiero. Wcześniej śmignąłem miałem 1:39:xxx, ale 38 spokojnie do wykręcenia ;) fajny tor, mega wymagający.

 

1. filipppek - 1:39:631

2. lukaszt_89 - 1:39:799

2. orion50 - 1:40:613

3. maciucha - 1:41:168

 

gratulacjeee. też się naebaułem troche, ale dałem rade :)

btw. maciucha fajne zdjęcie. ten hotel czy co tam stoi z tyłu, fajnie wyszło

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

No tak trzeba uważać. Uważam jednak, że tor nie ma niewidzialnych barier, których w Monako nie brak ;) w Monako jadę na granicy a tu nagle pizd podbija mnie 4 metry w góre :)

 

Mogę Ci podać lokalizacje przynajmniej jednej na którą dosyć regularnie wjeżdżałem ;)

Hmm, czas na bolid, jakoś trudno się zdecydować. Suzuka to fajny tor i przydałby się jakiś kozacki bolid. Z drugiej strony wszystkimi takimi ostatnio jeździliśmy :unsure: Może Force India? Chyba że ktoś ma jakieś inne marzenie dotyczące bolidu :)

Odnośnik do komentarza

Bolid ok. Jak na razie po kilku kółkach 1:29:9xx, zobaczymy ile z tego uda mi się jeszcze urwać.

 

Panowie wpadł mi tak pomysł do głowy, może jak skończymy wszystkie rundy, zrobimy sobie taki mini turniej na torach ulicznych? Polegało by to na tym, że sumowalibyśmy czas z 3 torów i ten kto będzie najlepszy w nagrodę otrzyma uścisk prezesa :tongue:

Odnośnik do komentarza

Kurde. Ja zrobiłem kilkanaście kółek i ani jednego czystego. Za każdym razem nie zaliczało mi kółka. Suzuka na padzie jest uber ciężka :)

 

Trochę pojeździłem, kocham ten tor. Nie dziwię się kierowcom, że uważają go za 1 z najtrudniejszych w kalendarzu. Pierwszy sektor to jazda na krawędzi, jak tylne koło złapie trochę gravelu bądź trawy to koniec.

 

1:29:007 - nie wiem czy uda mi się poprawić, jestem całkiem zadowolony z tego osiągnięcia.

 

suzuka.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=6A3gdjlN_IY&feature=channel_video_title

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...