Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie za tak wielką obsuwę, ale 3 zmiana wysysa z człowieka jestestwo i chęć do czegokolwiek.

 

f12010game2011062015011.jpg

 

1:40:050

 

jak robiłem przymiarki na tygodniu byłem w stanie zejść na 1:38:5xx, ale nie mam fotek. Powiem tylko, że chce więcej takich torów w F1. cudo architektoniczne, designerskie i sam layout kapitalny. Cały trzeci sektor jechałem na uślizgach, co zakręt kontra, bo tył ucieka. Kocham lekko nadsterowne auta/bolidy. Moc. Gratuluje wszystkim, fajnie, że dojechaliśmy do mety.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Wyniki:

 

1. Michał102 - 1:36,953

2. lukaszt_89 - 1:37,730

3. filipppek - 1:38,267

4. maciucha - 1:39,366

5. orion50 - 1:40,050

 

Gratulacje i wielkie dzięki dla wszystkich, którzy dotrwali do końca :).

Sam żałuję, że nie mogłem wziąć udziału we wszystkich rundach, ale sami wiecie jak to czasem bywa... praca, inne obowiązki, a czasem po prostu brak ochoty na odpalenie konsoli. Jednak w tych kilku rundkach bawiłem się świetnie i bardzo Wam dziękuję za rywalizację na bardzo wysokim poziomie :). Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Michał podpisał pakt z diabłem :) czas po prostu niesamowity. Hmm.. może zorganizujemy ten turniej torów ulicznych co ktoś wspominał (przepraszam, zapomniałem kto :) ) ? Wybierzemy 3 albo 4 uliczne trasy i jazda :) ja pracuje teraz non stop, ale trzeba uzbierać na Gt5 i PS3 :) GT5 Prologue już leży na półce i czeka na konsole ;), którą kupiłem od Stoodia na raty heh :D

Odnośnik do komentarza

Jak będę miał czas na opanowanie trzech torów, to też wezmę udział w Waszej zabawie :). Wczoraj miałem dość luźny dzień i pośmigałem po Monaco... nigdy wcześniej nie grzałem po tym torze w "turniejowym" tempie, więc praktycznie uczyłem się jazdy po nim od nowa :D. Zrobiłem blisko 100 kółek i póki co w porównaniu do Waszych rezultatów z turniejowej rundy tragedia - 1:13,7xx. Wydaje mi się, że jadę na absolutnym limicie, a jednak czas mam taki słabiutki :(.

 

@Łukasz, na jakim grasz setupie ? Twój czas (1:11:8xx) jest fenomenalny :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jakiś tygrys... sam nie wiem jaki, ale fajny :D. Szkoda, że forum nie przyjmuje obrazków 100x100, bo byłby dodatkowo fajnie animowany ;).

 

2yyqgs5.jpg

 

Edit: Kolega mnie właśnie uświadomił, że nie ma tygrysów w cętki, są ino pasiate, więc to jakiś inny kocur xD

Edytowane przez Michał102
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W związku, że jestem słabym inżynierem korzystam z tej stronki F1 Setup Tam korzystałem akurat z 3 ustawień na monaco tylko zawsze coś było nie tak więc postanowiłem na czuja coś pozmieniać no i udało mi się uzyskać najlepszy czas na nich, (obecny mój rekord to 1:11:339) Moim celem to właśnie poprawa tego rekordu, czy się uda zobaczymy:thumbsup:

Oto one:

 

 

AerodynamicsFront Wing Angle: 1

Rear Wing Angle: 3

BrakingBalance: F 50% - R 50%

Pressure: High

Brake Size: Small

BalanceBallast Distribution: F 60% - R 40%

Front Anti-roll Bar: 9

Rear Anti-roll Bar: 9

SuspensionFront Ride Height: 1

Rear Ride Height: 1

Front Spring Stiffness: 9

Rear Spring Stiffness: 6

GearboxGear 1: 113 kph / xxx mph

Gear 2: 129 kph / xxx mph

Gear 3: 154 kph / xxx mph

Gear 4: 180 kph / xxx mph

Gear 5: 206 kph / xxx mph

Gear 6: 237 kph / xxx mph

Gear 7: 277 kph / xxx mphEngineThrottle map: Fast

Fuel: Fixed

AlignmentCamber front: -1.50

Camber rear: -3.00

Toe front: 0.10

Toe rear: 0.35

 

 

Edytowane przez lukaszt_89
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...