Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki :thumbsup: .

Przy następnym odpaleniu gry na pewno przetestuję ten setup :).

Jak wykręcę chociaż 1:12,5xx to już będę szczęśliwy, bo póki co zupełnie mi na Monaco nie idzie :P.

 

Edit: 1:12,6xx... musiałem jednak ustawić skrzydła 11 front, 8 rear. Na 1/3 fura w ogóle mi nie skręca :(

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie, jak tylko będę miał czas to spróbuję nakręcić podobne kółko, może się komuś przyda:thumbsup:

 

Edit: Oto kółko 1:11;559 Jak widać jest parę błędów które mam nadzieję wyeliminować do końca tygodnia.Wybaczcie za jakość i ten trzęsący się obraz ale za blisko aparat od kierownicy ustawiłem:teehee:

http://www.youtube.com/watch?v=s1eiOFOgZOU

Edytowane przez lukaszt_89
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W F1 2011 biorę się za atak Leaderboardsów już z DFGT ;). Dzięki za uznanie, ale nie jestem raczej aż tak dobry. Widzę w tym temacie paru lepszych :)

 

Muszę się wycofać z turnieju. Jak wiecie grałem na laptopie, wczoraj podczas gry F1 zaczęła mi się dziwnie ścinać, nie chce spalić sobie kompa. Do zobaczenia na torach jesienią:) może zakupie jeszcze edycję 2010 w te wakacje.

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dsc04980u.jpg

 

1:10:900 :woot: W końcu po przejechaniu jakiś 500 kółek(od początku f1 2010) udało się!!! Pokonałem barierę 1:11 Mój cel z marca został osiągnięty. Teraz postawiłem sobie nowy cel jakim jest wejście do pierwszej 10 na leadboardsach na ps3 ale tu brakuję mi jeszcze ponad 0,5 sekundy:sad: Czas wziąć się za Valencie....

 

Orion lód w około lapka i jazda:)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

dsc04980u.jpg

 

1:10:900 :woot: W końcu po przejechaniu jakiś 500 kółek(od początku f1 2010) udało się!!! Pokonałem barierę 1:11 Mój cel z marca został osiągnięty. Teraz postawiłem sobie nowy cel jakim jest wejście do pierwszej 10 na leadboardsach na ps3 ale tu brakuję mi jeszcze ponad 0,5 sekundy:sad: Czas wziąć się za Valencie....

 

Orion lód w około lapka i jazda:)

 

W F1 2011 jak już będę miał DFGT wbijamy się do Top 50 conajmniej ;) zrobimy polishpower szturm na PS3. Michał z Magikiem, a Wy walczcie na Xbox'ach :) na prawdę chłopaki, nie sądziłem, że uzbiera się tak mocna grupa. Jak zaczynaliśmy turniej w Fm3 nie wiedziałem co to będzie. Po FM3 miałem pewien obraz, a w F1 doszedł jeszcze Łukasz i filippek. jest moc ;) No i pełen szacun. 1:10:900 to już galaktyczny czas

Edytowane przez orion50
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Bez komentarza... po zobaczeniu tego czasu, wziąłem i pozamiatałem się pod stół. Pokłony Łukasz :thumbsup:

 

Edit: 1:11,518

 

Edit 2: 1:11,185

Ten czas zrobiłem na setupie który podał Łukasz, zmieniłem tylko ustawienie skrzydeł na 11/9

 

33lm7h0.jpg

Edytowane przez Michał102
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście nie ma problemu:thumbsup: Ogólnie to bolączką tego toru są proste nie wiem jaki bym brał setup to prawię zawszę zamykam licznik. Obecnie korzystam z tego i licznik dochodzi mi do 300-303km/h

 

 

Aerodynamics

 

Front Wing Angle: 1

Rear Wing Angle: 1

 

Braking

 

Balance: F 50% - R 50%

Pressure: High

Brake Size: Small

 

Balance

 

Ballast Distribution: F 40% - R 60%

Front Anti-roll Bar: 1

Rear Anti-roll Bar: 11

 

Suspension

 

Front Ride Height: 1

Rear Ride Height: 1

Front Spring Stiffness: 11

Rear Spring Stiffness: 6

 

Gearbox

 

Gear 1: 124 kph / 77 mph

Gear 2: 152 kph / 95 mph

Gear 3: 180 kph / 112 mph

Gear 4: 208 kph / 129 mph

Gear 5: 241 kph / 150 mph

Gear 6: 275 kph / 171 mph

Gear 7: 315 kph / 196 mph

 

Engine

 

Throttle map: Fast

Fuel: n/a

 

Alignment

 

Camber front: -1.50

Camber rear: -3.00

Toe front: 0.10

Toe rear: 0.35

 

 

Edytowane przez lukaszt_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...