Skocz do zawartości

Koszulki Dla Graczy!


Koszulki dla graczy  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą koszulkę chcielibyście mieć?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Planujemy stworzyć nowa markę odzieżową dla graczy. Na polskim rynku niestety brak odzieży skierowanej ku uciesze growej braci, dlatego chcemy zacząć działaś w tym kierunku. Chcemy z Wami podzielić się kilkoma projektami, abyście mogli wyrazić swoje opinie, a także zagłosować na projekty, które chcielibyście nosić. Planujemy stworzyć ciekawą markę, dlatego też Wasze zdanie jako potencjalnych klientów jest dla nas najważniejsze. Nie ukrywamy, że chcemy głównie uderzać w retro świat, piksele, motywy z starych kultowych gier,itp. Każdy osoba ma swój "własny gust", dlatego chcemy poprzez tą ankietę rozeznać się w tej sytuacji i poznać wasze zdanie i opinie.

 

W celu zapoznania się z wzorami koszulek w dużej rozdzielczości prosimy kliknąć na poniższy link.

Projekty koszulek z ankiety!

A poniżej prezentujemy miniaturki.

ankietamini2.jpg

 

Edit: ankieta jest juz poprawiona. Jest pelna lista oraz wybor wielokrotny.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak szczerze to żadnej...

w projektach zaatakowaliscie temat 8bit, ikony tej ery w gamingu, ale samo przedstawienie/projekt nie porywa.

jako koszulki do spania spoko ;]

 

jak juz mam wybierac to nr2 lub 18 ;]

 

dla mnie ideałem jest koszulkowy art z klimatem gierek, niekoniecznie z jakims bohaterem na pierwszym planie. czyt. nie nachalne przedstawienie jakiejs postaci/logo, a kreatywne nawiazanie do niego.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa inicjatywa, same wzory też na plus. Jednak trzeba wziąść pod uwage że takie klimaty to jednak dla starszych / bardziej hardcore'owych graczy. Myśle że przydałoby sie też coś bardziej świeżego, na czasie.

 

Z tych tutaj dla mnie gut 2, 9, 11 i 17. Oczywiście na koszuleczkę byłbym chętny.

Edytowane przez Dziobu1988
Odnośnik do komentarza

Mi podoba się 2, 13 i 8. Najważniejsza jest pomysłowość, tak jak pisze CoATI(a tu tylko w dwójce jest trochę pomysłowości):

dla mnie ideałem jest koszulkowy art z klimatem gierek, niekoniecznie z jakims bohaterem na pierwszym planie. czyt. nie nachalne przedstawienie jakiejs postaci/logo, a kreatywne nawiazanie do niego.

;)

Odnośnik do komentarza

Raczej slabe, ale cos tam wybralem. Kwestia inna mnie interesuje, zawsze sie pisze ze koszulki sa wykonywane na jakims tam za(pipi)istym materiale, ale generalnie jest to zawsze chinskie (pipi).

Ja bym byl chetny na polówke jakas, wieksza szansa na dobry material.

Odnośnik do komentarza

eee wszystkie słabe :confused: , za projekt/markę trzymam kciuki, ale prezentowe koszulki są nie ciekawe (no może 11,12,18 się wyróżniają te już bym założył :thumbsup: ). Przydało by się coś "fajniejszego", oryginalniejszego wszystkie koszulki są w stylu retro-game a uważam ze bardziej spodobały/sprzedały by się koszulki z motywami współczesnych popularnych gier.

Odnośnik do komentarza

Plus za pomysł,ale żadna mi się nie podoba.Ja bym poszedł w taki klimat jak np.koszulka Killzone2 (rozdawane na ostatnim EP w klubie Lucid),czy Call of duty:mw2 (można ją kupić na allegro w dziale gry-gadżety-koszulki).Oczywiście jakość materiału to też priorytet!Mam tą koszulkę z Killzone2 i naprawdę nawet po kilku praniach wygląda bardzo przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie 18. Oldskul to dobry temat na T-shirty, ale niestety design nadruków nie porywa. Przydałoby się coś bardziej oryginalnego, ale jest nieźle. Są po prostu typowe.

 

Dla inspiracji http://www.thinkgeek.com/tshirts-apparel/unisex/gaming/

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...