Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kur.wicy już dostaję od tych wszystkich polaczków i tańczących z niedźwiedziami rusków z easta -.-"

 

Mam konta na obu serwerach i na east imo wiecej flame, latwiej tez wbic wysokie elo na solo ranked bo poziom nizszy.

Akurat na wysokim elo mi jakoś nie zależy mocno. Wole mieć niskie ale chociaż przegrać po uczciwym wyrównanym meczu niż przegrywać bo gość z solo topa robi 0/7 w 10min , support kradnie farmę a mid strzela focha i wychodzi. No i jeszcze te polskie flejmłory na czacie.

Wolałbym dostawać w piz** bo przeciwny team jest po prostu lepszy a nie dlatego ,że mój to stado baranów.

Edytowane przez STERN
Odnośnik do komentarza

Nie grałem pare dni i właśnie pyknąłem sobie meczyk. Jedno pytanie jak mam do cholery w ogóle grać w tą grę jak reszta teamu robi coś takiego kupab.jpg[/img]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nie mam już nerwów do tych ludzi -.-". To nie jest jakiś jednorazowy wybryk tylko w mniej wiecej 60% meczy do których mnie przydziela :confused:

 

W kazdej nacji masa trolli, niemcy nawijajacy tylko po niemiecku, francuzi i ich rage quity. w lola nie ma co grac bez stalej ekipy, chyba ze ma sie nerwy ze stali.
BTW może tutaj są jacyś chętni ,żeby popykać razem ? Nie mówie o jakimś parciu na pr0 gaming ale chociaż pograć z normalnymi ludźmi bez spin i buractwa. Edytowane przez STERN
Odnośnik do komentarza

Ja widzę, żeś w Elo Hellu wylądował. Nic dziwnego, że dostajesz takich ludzi w teamie. Jak chcesz z niego wyjść, to znajdź sobie championów, którymi grasz najlepiej i graj tylko nimi. Zawsze też pozostają normale.

 

Pare miesięcy temu przeszedłem na Westa z kumplami i musze powiedzieć, że poziom gry zauważalnie podskoczył (przynajmniej na początku). Na East gra więcej osób początkujących, którym jakoś nie zależy na lepszym poziomie gry, przez co się dostaje takich agentów jak ten AD Carry z 49 CSami :D

Odnośnik do komentarza

Nie grałem nigdy na West, bo tutaj mam wszystkich kumpli, a granie z randomami mnie średnio kusi, ale poniższe, to pogrubione...

Na East gra więcej osób początkujących, którym jakoś nie zależy na lepszym poziomie gry, przez co się dostaje takich agentów jak ten AD Carry z 49 CSami

...może być mega prawdą, bo zdecydowanie czuję takie coś w ludziach. Dajesz ludziom rade, tłumaczysz dlaczego zrobić tak i tak, a w odp słyszysz zawsze "stfu noob"... po czym koleś kontynuuje swoją krucjatę ku 2/15/2 jako AD carry :P

Odnośnik do komentarza
Ja widzę, żeś w Elo Hellu wylądował. Nic dziwnego, że dostajesz takich ludzi w teamie. Jak chcesz z niego wyjść, to znajdź sobie championów, którymi grasz najlepiej i graj tylko nimi. Zawsze też pozostają normale.
Spróbuje ogarnać dobrze jakiegoś AD. Wtedy się może uda
...może być mega prawdą, bo zdecydowanie czuję takie coś w ludziach. Dajesz ludziom rade, tłumaczysz dlaczego zrobić tak i tak, a w odp słyszysz zawsze "stfu noob"... po czym koleś kontynuuje swoją krucjatę ku 2/15/2 jako AD carry :P
True. Człowiek grzecznie coś napisze a Ci z ryjem >.>
Odnośnik do komentarza

Carry nie musi być osobą odpowiedzialną zawsze za niesienie drużyny ;)

W solo Q bym go wręcz nie polecał, bo zależny jesteś od junglera oraz supporta. Weźmiesz np taką super przydatną Ashe, która nie ma mechanizmu ucieczki i jesteś boned.

 

Solo top i jungler to imho najlepsze role. bierzesz coś ala Lee Sin czy Shen i jedziesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...