Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

a w ogole bo tematu o honie chyba nie ma to tu sobie napiszę.

 

Otóż odpaliłem to, pograłem chwile i... Nie wiem o co kaman, ja pie.rdole miliard razy bardziej skomplikowane niż lol... chyba lepsze, ale mi sie nie chce uczyć tego wszystkiego. A fajne rozwiązania ma. Chyba zajaram się dotą, bo podobna do hona bardzo z tego co widze po filmikach.

Odnośnik do komentarza

Odwrotnie :P

HoN to kopia DotA. Miało być jak najbardziej podobne. DOTA 2 to jeszcze bardziej bezczelna kopia DotA i próba zarobienia kasy na tym co już było zrobione. Teraz tylko ładniejsze graficznie.

 

 

 

A co do odczuć. Miałem to samo. Sklep, itemy, statystyki etc w HoN są tak niezrozumiałe w porównaniu z LoL, ze też sobie tę grę odpuściłem. Grałem chyba przez 4 dni (bez maniaczenia) i nadal nie miałem pojęcia co kupować komu. W LoL jakoś to ma więcej sensu wg mnie.

Dwa, LoL jest bardziej przejrzysty. Jak dostaniesz spellem to wiesz od kogo i jak to wyglądało. W HoN wszystko się strasznie zlewało i nie było możliwości by powiedzieć kto komu i co zrobił. Jeżeli nie grało się w DotA (ja nie grałem) to HoN jest masakrycznie nieprzyjazny.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie jedna gra z Kaylee, która łaziła prosto z bazy wprost pod turrety przeciwnika co grę skazało z góry na porażkę, to miałem dziś boski dzień - dwie najlepsze gry: 22/0/19, a w drugiej zrobiłem pierwszego pentakilla, a co najzabawniejsze, 5 minut później swojego pierwszego zrobił kolega. I nie ma to tamto, oponenci wcale takimi leszczami nie byli, mecze trwały po godzinie oba. Gram Wukongiem i kocham tego małpiszona.

Odnośnik do komentarza

LoL wykończy mnie prędzej nim wyjdzie Dota 2 chodź ostatnie dwa dni ciągle wygrywam, w zeszłym tygodniu miałem koło 20 porażek z rzędu. Piekło, ale sam sie w to wpakowałem :D

Tak btw to mogliby się troche uspokoić z tym robieniem nowych championów co chwile i zbalansować grę, no ale cóż - kasa musi lecieć nonstop.

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Granie solo w lola jest dla ludzi którzy lubią sobie sprawiać ból.W żadnej innej grze nie spotkałem się z takmi przygłupami. Gram albo z 4 znajomymi albo w ogóle.

Jakbym miał grać tylko z teamem to bym grał z 2 mecze w tygodniu. Zawsze gram w 2-3 osoby i to mi starczy do zwycięstwa, chyba, że ktoś biegnie pod turreta jak po(pipi)any. To czy wytrzymasz, to kwestia charakteru :D

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Ja sporo gram sam, głównie większość to solo, bo nigdy z kumplami nie gramy w tym samym czasie.

 

Dziś miałem fajną Riven w teamie - "First time Riven but no worries, I'm pro!" - po 10 minutach miała 13 CS ;p

Ogólnie to jak widze, ze ludzie biorą sobie co chcą, bez sensu, jak np Veigar Swain obaj top (we're premade, we go top!) to biorę to co na co mam ochotę, a nie żeby dopasować się do drużyny. W ten sposób dziś mieliśmy Tryn top, Sejuani jungle, Ryze mid, Riven bot, i ja bot jako Eve - nie pytajcie jak ale wygraliśmy, mimo, że wróg to był Morde top, Brand mid, Xin jungle, Ashe i Nautilus bot....

Odnośnik do komentarza

Najczęstsze insta locki jakie ostatnio widze to Akali. Efekt? po 15 minutach 2/10 i teksty typu "omg noob you dont help". Mnie to już nie denerwuje tylko śmieszy, zazwyczaj poprostu nie odpisuje na ich obelgi i lepiej na tym wyjde bo może wygram :D

Najlepsze są akcje jak wezme Branda a gościu mówi "plz give me brand", no to mu daje a on po 10 minutach na midzie 15 cs, 0/5 i turret pwned. Takie mecze dają mi nauczkę >.<

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...