Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Przywoływacze,

 

Ponieważ liczba języków, w jakich dostępna jest gra League of Legends, ciągle rośnie, tak samo coraz więcej jest komplikacji związane z zapewnianiem wam jak najlepszych usług w tych językach.

 

Z tego powodu, od teraz, dalsza obsługa polskiej społeczności będzie możliwa tylko na platformie Północno-Wschodniej.

 

Chcemy poinformować graczy z Polski o tej zmianie, którą wprowadzamy, aby zagwarantować im usługi najwyższej jakości.

 

Od 21 września będziemy usuwać opcję płatności walutą PLN ze sklepu przypisanego do serwera EU Zachód. PLN będzie nadal walutą obsługiwaną na platformie Północno-Wschodniej, wraz z w pełni przetłumaczonym klientem gry, forami i wsparciem gracza. Dla polskich graczy korzystających z platformy EUZ będziemy również oferować możliwość darmowego przeniesienia się na platformę Północno-Wschodnią.

 

Nie jest naszym celem zmuszenie któregokolwiek z graczy do korzystania z konkretnej platformy, możliwość korzystania z platformy EUZ nadal istnieje. Jednakże, chcemy mieć absolutną pewność, że zapewniamy naszej polskiej społeczności usługi najwyższej jakości. Takie, jakie gwarantujemy na platformie Północno-Wschodniej.

 

Zamiast automatycznie przenosić graczy, wszyscy polscy przywoływacze aktywni przez ostatnie 6 miesięcy otrzymają darmową opcję przeniesienia, którą mogą odebrać w sklepie. W jej ramach oferujemy jednorazowe, darmowe przeniesienie na platformę Północno-Wschodnią.

Odnośnik do komentarza

Ktos wraca z Westa na easta ?

Ja bym nawet wrócił (na wescie coraz większe kolejki/freezy etc), ale tutaj mam większość znajomych, z którymi gram. Także darmowy transfer raczej nie dla mnie :P W ogóle zmniejszenie poziomu "elo" do danego medalu na Nordic wydaję się dobrym posunięciem - wiele osób przejdzie żeby mieć ten 1 medal wyżej.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam sie nad powrotem do LoL'a po okolo poltora roku, czy ktos moze mi powiedziec czy byly jakies wieksze zmiany,czy nadal nowe postacie ktore wychodza maja nad glowami wielki znak "OP OP OP" i jak z community? Nadal duzo dzieciakow,rage quietow i trolli ktorzy psuja gre?

Odnośnik do komentarza

A gra tu ktos jeszcze na EU North/East ? Niby fajnie wrocic do LoL'a ale granie z randomami to zenada. A na friendliscie tez pustki i nie wiem czy ludzie pouciekali na West czy przestali grac. Jezeli jest ktos chetny na wspolna gre czasem i nie przeszkadza mu to ze ostatni raz gralem poltora roku temu i sobie przypominam to i owo to chetnie bym sie gdzies dolaczyl itp.

 

Nick w LoL'u Velsu

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sklep nie jest zły. Po prostu większość jest przyzwyczajona do starego systemu i tyle.

Jak nie można czegoś znaleźć "ręcznie" to wystarczy wpisać początek nazwy itema w szukaja i done.

 

 

Jungla.... nie wiem sam, ale ludzie (jak i RIOT) mówią, że więcej champów może w niej przebywać - dla mnie jest to oposite bycia nie user-friendly :)

Nie grałem prawdziwej gry jeszcze, ale grając sobie solo (czyli zero leasha w jakiejkolwiek postaci) Custom game by obadać zmiany UI Maokaiem miałem całkiem niezły clearing time oraz HP na końcu. Ktoś powie "Z machete i 5x potek to oczywiście że masz. Kup buty i sprawdź wtedy!!". Buty dają tak śmiesznie mało MSa teraz, że zaczynanie z nimi mija się z celem.

 

Ludzie narzekają na rozmiar czcionki w chacie..... no idea why - jest mniejsza ale doskonale widoczna. ludzie graja na "19 monitorach siedząc 3 metry od ekranu chyba.

 

O itemach nie mówię, bo nie grałem, ale faktycznie całkiem sporo jest z Activami. Mam trochę mieszane uczucia co do itemów dających efekty w stylu "obcinka heala o X procent" albo "zadawanie x% dmg jako true/based on enemy HP" - mam wrażenie, że skille niektórych championów stracą sporo na znaczeniu. Np Grieving wounds MF i Trist, oraz bolty Vayne.

Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu chyba z 25 meczy w sumie troszke zmieniam zdanie.

Na plus itemy z aktiwem, calkiem mile totalatajstwo zadajace na okolo czempa obrazenia based on ad

nie moge nadal przyzwyczaic sie do nowego sklepu, ale to wina po prostu nawyku

nadal ciezko mi evka sie jakos do dzungli przyzwyczaic, nie mam na nia konceptu za dobrego

Odnośnik do komentarza

oj skrotu myslowego uzylem, rownie dobrze mogles w ogole nie odpisywac wrzucajac fragment 'kazdego mozna counterpickowac'.

Pytanie zadaje, bo wracam do gry po dluzszym okresie czasu co nie, no i narazie mam kilka dni gry za soba.

Enyłej, ta Dianka ciekawie sie prezentuje. Myslalem taz nad ta pajeczyca Elise. Dajerade?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...