Skocz do zawartości

Przeżyyyyjmyyy tooooo


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

tk___tk

  • 8 miesięcy temu...

xD Genialny ten filmik. Obaj to znakomici aktorzy.

 

 

 

To też jest ciekawe:

 

Carlton i Damon przeprowadzili dyskusję Twitterową

 

"Tłumaczenie w odpowiedniej kolejności:

 

Carlton Cuse: Ostatniej nocy śnili mi się Nikki i Paulo. Mówili: "niezależnie od niczego, nie rób tego". O co w tym chodzi?

Damon Lindelof (do Carltona): Wiesz, o co chodzi.

CC: Koleś. Nie zaczynaj znów tego.

DL: Niczego nie zaczynam. Staram się ZAKOŃCZYĆ. "Koleś".

CC: Racja. Poprzez umieszczanie tego na Twitterze i publikowanie?

DL: Cóż, spójrzmy, z kogo taki medialny wstydniś. Umieściłem to na Twitterze ponieważ PRAWDA MUSI BYĆ POZNANA.

CC: Serial mówi sam za siebie.

DL: Dokładnie tak brzmi moje zdanie. A mimo wszystko wciąż nie POZWALASZ mówić mu za siebie.

CC: Powtarzam: Nie musimy niczego nikomu udowadniać.

DL: Świetnie. Najlepiej powiedz tak George'owi RR Martinowi (autor powieści, na podstawie której nakręcono "Grę o Tron" - dop. red.), a ja sobie poczekam.

CC: Serio? Chcesz rozkopać grób z powodu... George'a RR Martina?

DL: Jak cholera. I rozkopałbym grób już dawno temu, gdybyś ty NIE STAŁ MI NA DRODZE!!!

CC: Pokazanie tego będzie wielką pomyłką. (I co, za mało znaków na megalomaniakalny śmiech?)

 

W tym momencie następuje kolejny wpis Carltona:

CC: Czy pokazywanie "the Marbled Rye" usunęłoby wiele pytań? Tak. Czy zapewniłoby zakończenie jakiego oczekujesz? Nie.

Marble rye to odmiana chleba żytniego, ale w tym kontekście widocznie występuje jako tajemnicza nazwa własna, której pochodzenia nie znamy. Następnie dyskusja się urywa, kolejne wpisy to już podziękowania za panel na Comic-Con.

 

Czy uważacie, że Team Darlton niepotrzebnie robi wokół siebie szum po zakończeniu serialu? Czy nabijanie się z własnych pomysłów to hipokryzja i profanacja serialu, a może dobry sposób na żarty? Czy chcielibyście więcej takich akcji? Aż w końcu... czy tęsknicie za LOST?"

Odnośnik do komentarza

idę o zakład, że gdyby ci dwaj debile umieli trzymać język za zębami podczas produkcji serialu, to średnia ocena zakończenia by wywindowała. Ale z drugiej strony, frajerem był każdy, kto im wierzył i na tej podstawie oparł swoją opinię.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...