Skocz do zawartości

Szczecin GameShow


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

No witam !

 

Tydzień do imprezy, a tutaj nadal nie ma powiązanego tematu.

 

Szykuje się największa impreza dla graczy w Polsce ! Przebije marny ON/OFF i zarządzi w tym roku. Szczecin będzie przygotowany na przyjęcie 100 000 osób.

 

Ja z redakcją jedziemy tam i organizujemy nasze stanowisko - około 40 m2. Będzie turniej w Guitar Hero: Warriors of Rock, jakąś sportówkę od EA, a do tego być może DJ Hero 2 :) Szczegóły u mnie na blogu.

 

A Wy się wybieracie ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystkim poszukującym informacji w pierwszej kolejności proponuję zapoznać się z informacjami o imprezie.

 

Następnie, możecie sprawdzić wstępny plan zagospodarowania przestrzeni w hali: LINK

 

Strona zawiera naprawdę dużo informacji. Części nie ma w oficjalnych notkach, bo pojawiają się na bieżąco, ale warto zbadać całą stronę. Moja rozpiska jest dokładniejsza o wiele, ale nie mogę jej chyba wrzucić.

 

Na stronie jest tez rozpiska konferencji i raczej nie zapowiada się to na jakiś szał, ale widzę pozycje, na które warto się przejść :)

 

Dla zainteresowanych turniejem Guitar Hero: wrzuciłem właśnie regulamin turnieju.

 

Ogólną notkę od PLXC z powyższym znajdziecie u nas na blogu: LINK

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś nie chce wyjść z pustymi rękoma, a wręcz przeciwnie - chce dokonać najlepszej transakcji w życiu i zamienić wydane na bilet 10 zł na konkretne gifty, to polecam nasze stoisko, które potencjalnie przyćmi to, co pokaże chociażby EA. Najnowsze info o turniejach, konkursach i nagrodach pod linkiem: LINK!

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, dostałem rozpiskę wystawców. PCF to nie People can Fly, tylko PC Factory :| EA będzie miało skromne stanowisko.

 

U nas będzie magia gier ! Postaramy się dać z siebie wszytko ;) Obok będą dwa Kinecty, nie nasze co prawda, ale fajnie tematycznie to będzie ułożone.

 

Steryd: jak to kogo wysyłamy ? :) Cała warszawska ekipa redakcyjna jedzie, też będę, także Ty i inni: nie bójcie się przybić piątki !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...