Skocz do zawartości

ZGŁASZANIE WYNIKÓW LIGA FPE - PES2011 PS3


Ader

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejka: 13

Zespoły Ajax Amsterdam (majkrou) - Villareal (grzenio1980)

Wynik: 2:0

Strzelcy:

10' Suarez - Ajax (PK)

59' Mido - Ajax

Komentarz:

Mecz był lekko zlagowany ale dało się bez problemu go dokończyć. Już w 10 minucie sędzia podyktował karnego, którego być nie powinno (jak to powiedział grzeniu 'z rękawa' ;)).

Wykorzystał to Suarez. Kolejnego gola strzelił Mido w drugiej połowie, po rzucie rożnym. Wydaję mi się, że mecz był dość jednostronny, co pokazywała ilość strzałów (dokładnie nie pamiętam ale cos koło 8 do 3). Villareal też miał kilka sytuacji ale Ajax grał dobrze w obronie.

Wielkie dzięki dla grzenia, że zagrał mimo że się trochę spóźniłem i do Adera, że pozwolił przedłużyć kolejkę.

pozdro!

Edytowane przez mikro
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Runda 11

Zespoły Genoa (ted360) - Napoli (tomi_d)

Wynik: 3:0 walkower

Komentarz: od soboty próbowałem się skontaktować, bezskutecznie...

 

Runda 13

Zespoły: Genoa (ted360) - Panathinaikos (mikam69)

Wynik: 3:0 walkower

Komentarz: rywal nie odpisał na prośbę dodania znajomego, ani wiadomość dotyczącą meczu. Szkoda, że tak a nie inaczej wygląda ta liga...

Odnośnik do komentarza

Runda 11

Zespoły Genoa (ted360) - Napoli (tomi_d)

Wynik: 3:0 walkower

Komentarz: od soboty próbowałem się skontaktować, bezskutecznie...

 

Runda 13

Zespoły: Genoa (ted360) - Panathinaikos (mikam69)

Wynik: 3:0 walkower

Komentarz: rywal nie odpisał na prośbę dodania znajomego, ani wiadomość dotyczącą meczu. Szkoda, że tak a nie inaczej wygląda ta liga...

 

Ted360, cos Ci się pomyliło. Czas na rozegranie rundy 11 był do 25.11. Do tego czasu nie było śladu kontaktu z Twojej strony. Napisałeś, że od soboty próbujesz się kontaktować. W sobotę był 27.11, więc po czasie. Jeżeli chcesz by mecze w lidze były rozgrywane to może zacznij od siebie.

 

W pierwszych kolejkach pisałem pierwszy do ludzi, którzy byli gospodarzami, choć nie musiałem. Po iluś tam walkowerach przestałem tracić czas i piszę pierwszy tylko wtedy gdy to ja odpowiadam za mecz. Ze swojej strony nic nie zawaliłem w tym, ani w innym przypadku, mimo że porównaniu do części uczestników mam z pewnością mniej czasu na rozrywki i wyrywam go jak mogę z całej masy zobowiązań służbowych i rodzinnych. Decyzję o uczestnictwie w lidze podjąłem po długim namyśle, czy podołam czasowo. Jak się zdecydowałem to bardzo się staram wypełnić zobowiązania. Wkurza mnie liczba ludzi, którzy zrezygnowali lub nie odpisują przez tydzień na gg.

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza

Odezwałem się w sobotę wiedząc, że do niedzieli została przedłużona. Ja też wcześniej nie miałem czasu, a walkowery wpisuję, bo sam dostałem już kilka tylko dlatego, że ludzie nie odpisywali na wiadomości...

 

Nie chcę się kłócić, ale wydaje mi się, że Ader wydłużył termin kolejki tylko dla tych ludzi, którzy piszą do niego, że z jakiś względów nie mogą rozegrać meczu. Przejrzałem teraz topic "terminarz" i nie widziałem Twojego zgłoszenia, że prosisz o przedłużenie kolejki. Czas na rozegranie był do 25.11. Do tego czasu nie było z Twojej strony żadnego kontaktu. Cały "regulaminowy" tydzień się nie odzywasz, a potem piszesz w sobotę czy zagram i w poniedziałek zgłaszasz walkowera. Ładnie... Po takich akcjach tracę ochotę na grę w lidze. Albo przestrzegamy wszyscy regulaminu alb o robi się burdel.

 

Proszę Adera o decyzję.

Odnośnik do komentarza

runda 20

werder (olschmitz) - rangers (pablisso)

walkower 3:0 - brak kontaktu z pablisso

 

 

runda 18

werder (olschmitz) - panathinakos (mikam69)

walkower 3:0 - brak kontaktu z mikam69

 

 

fajnie ader, ze starasz sie to ogarnac, ale ta liga to czasem jeden wielki smutny dowc,ip. oprocz tych dwoch W/O bede mial jeszcze jeden, ale nie wpisuje bo nie jestem gospodarzem, oraz walkower z hellofriend ktory nie gra od poczatku.

 

5 meczy - 4 walkowery.

Odnośnik do komentarza

Odezwałem się w sobotę wiedząc, że do niedzieli została przedłużona. Ja też wcześniej nie miałem czasu, a walkowery wpisuję, bo sam dostałem już kilka tylko dlatego, że ludzie nie odpisywali na wiadomości...

 

Nie chcę się kłócić, ale wydaje mi się, że Ader wydłużył termin kolejki tylko dla tych ludzi, którzy piszą do niego, że z jakiś względów nie mogą rozegrać meczu. Przejrzałem teraz topic "terminarz" i nie widziałem Twojego zgłoszenia, że prosisz o przedłużenie kolejki. Czas na rozegranie był do 25.11. Do tego czasu nie było z Twojej strony żadnego kontaktu. Cały "regulaminowy" tydzień się nie odzywasz, a potem piszesz w sobotę czy zagram i w poniedziałek zgłaszasz walkowera. Ładnie... Po takich akcjach tracę ochotę na grę w lidze. Albo przestrzegamy wszyscy regulaminu alb o robi się burdel.

 

Proszę Adera o decyzję.

tomi oczywiście masz rację.

Odnośnik do komentarza

Runda: 13

Zespoły: Blackburn(yakubu) - PSV (Cris)

Wynik: :0

Strzelcy: brak

Strzały 3 9

komentarz: mecz wyrównany, z początku minimalna przewaga PSV. obie drużyny miały po jednej stuprocentówce. PSV miało też kilka rzutów rożnych, ale zdołałem się wybronic. mecz na remis.

Co to jest w ogóle??

 

Było 0:0

----------------------------------------------------------

 

PSV (Cris) 1:0 Fulham (Faranell)

 

Strzelec : Affelay

 

Pierwsza połowa nudna jak w flaki z olejem... w drugiej znaczna przewaga Fulham (poprzeczka i kilka 100% ,ale świetnie dysponowany był Isaksson ) . W 86 minucie rzut wolny z lewej strony boiska... piekna wrzutka i szczupakiem wykańcza niezawodny Affelay.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...