Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

wow na listę zmian...Kaz jest świadom bety jaką wydał w listopadzie ale wręcz wzorcowo dla innych developerów słucha społeczności graczy
Nie wiem co w tym wzorcowego, online nadal jest tragiczny, zaś offline nadal nie ma rankingów.

 

Co do zmian to najważniejsze:

-PO (Platforma Obywatelska :)) punkty osiągów - to sugeruje, że w następnym patchu powinny się pojawić rankingi (takie jak w Forza)

-mniej kasy (np. zamiast 108 tys tylko 82 tys), ale dużo więcej doświadczenia 33 tys, a nie 9.x, więc się dzisiaj biorę za dobicie do poziomu 30 (jeszcze wczoraj potrzebowałem 90 zwycięstw na Indy, teraz już "tylko" 24)

-"Można teraz zmienić przełożenie każdego biegu, ograniczenia mocy i modyfikacji masy" - nie testowałem, ale może teraz da się zejść np. z 306 koni na wymagane 300

-w online są nowe reguły, więc można dołączać do "wyścigu na serio", a nie takich pipipi co nie mają ochoty się ścigać (choć zapewne będzie dużo idiotów wybierających wyścig serio, a mimo to jeżdżących Free Run lub pod prąd), może wreszcie da się trochę pograć.

Odnośnik do komentarza

IMO świetna sprawa z tymi małymi usprawnieniami, ale mi naprawdę pomagają i ułatwiają sprawę np. kupowanie samochodów na giełdzie - teraz już wiem, których nie kupywać po 10 raz z rzędu bo jest "fajka" jeżeli samochód już stoi w naszym garażu, punkty PO, niby mało przydatne, ale fajny bajer, no i zwiększyli dwukrotnie ilość samochodów w salonie kolekcjonerskim co też mnie cieszy.

 

Oprócz tego oczywiście zwiększenie expa też bardzo mnie cieszy :) teraz to już migiem dobiję do 40lvl (mam 38 i jakieś 90% paska).

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

jak to jest, iz kumpel z mojej 'listy znajomych' wbil platynke, przy 98% postepu gry?

czyzby, nie zaliczyl wyscigow wytrzymalosciowych trybu A-spec?

tak mi sie wydaje... nie moge go o to osobiscie spytac, poniewaz jest nieobecny od momentu jej uzyskania :/

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się czy poprawili rozdzielczość tekstur kibiców i samochodów standardowych? W każdym bądź razie zauważyłem że na standardach nie ma już prawie tych badziewnych ząbków do okoła okien.

Potwierdzam zabkow jest mniej , cienie tez mniej zabkuja, niestety sa i minusy nowego patchu , gra zaliczyla mi zwieche ,testowalem dzisiaj 8 godzin i bylo 3 freezy , z tym zwiekszeniem exp 3X to jakas bujda. Moze to ktos potwierdzic na 100%?

 

mevek tak jak mowisz do platyny wystarczy miec wszystkie wyscigi w B-spec i trophy za wszystkie zlota zaliczone

 

PS. Zapraszam do listy znajomych wszystkich ktorzy chca sie scigac w trybie remote B-spec

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

U mnie nie było zwiech, a gra chodzi 24/7.

EXPa jest więcej 3 razy, miałem tak we wszystkich wyścigach jakie do tej pory jeździłem.

 

Teraz auta się szybciej i lepiej kupuje, obecnie w garażu mam 997 bryczek.

Podoba mi się że gra się ekspresowo wczytuje, a kupowanie ulepszeń teraz jest błyskawiczne.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

Poleceń w ogóle nie da się wydawać, ani z przeglądarki ani na konsoli. Nie da się oglądać wyścigu w przeglądarce. Wyścig możesz obejrzeć w TV, podczas gdy w przeglądarce możesz śledzić cyferki i poczynania Twojego kierowcy. Po włączeniu wyścigu z poziomu przeglądarki, automatycznie ładuje się on na konsoli i tam go można oglądać.

Odnośnik do komentarza

Mam pewną propozycję :)

 

Za każde 10 wyścigów z moim kierowcą zakupię dowolny samochód z salonu (do 1mln) lub stuninguję komuś jak będzie chciał jego własny na full. Jeżeli ktoś np. zrobiłby 50 wyścigów to kupię mu auto za 10mln lub podaruję samochód z mojego garażu o podobnej wartości :)

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Mam pewną propozycję :)

 

Za każde 10 wyścigów z moim kierowcą zakupię dowolny samochód z salonu (do 1mln) lub stuninguję komuś jak będzie chciał jego własny na full. Jeżeli ktoś np. zrobiłby 50 wyścigów to kupię mu auto za 10mln lub podaruję samochód z mojego garażu o podobnej wartości :)

 

 

Chętnie, tylko z poziomu przeglądarki cały czas mi pokazuje komunikat, że nie masz żadnego kierowcy :/

 

 

 

Jako, że jest niedziela to proponuję dzisiaj wieczorkiem zorganizować wyścig b-spec :) co Wy na to, by pościgać się w większym gronie?

 

 

A co za różnica kiedy? I w jakim większym gronie? Przecież te zawody zdalne b-spec są niezależne. Nikt nie widzi zawodów, które Ty organizujesz jak i Ty nie widzisz, tego kto aktualnie jeździ z Twoimi kierowcami. Po prostu trzeba udostępnić jak najwięcej swoich kierowców by znajomi mieli z kim jeździć.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Widze ze teraz trophy za doprowadzenie kierowcy do konca kariery nie powinno stanowic problemu , progres zalezy od ilosci rozegranych wyscigow czy ich dlugosci np wiekszy progres za 24h wyscig ?

od ilosci rozegranych wyscigow.

1 race = 1 dzien, a to sie = postep kariery kierowcy.

testowane.

Odnośnik do komentarza

Jako, że jest niedziela to proponuję dzisiaj wieczorkiem zorganizować wyścig b-spec :) co Wy na to, by pościgać się w większym gronie?

Multi b-spec??, nie wiedziałem że jest taka opcja. Jeżeli tak można to z chęcią sie poscigam.

 

 

Nie ma multi b-spec.

Odnośnik do komentarza

No to niezłe "jaja" znowu.. <_<

 

Wczoraj pojeździłem troche w tym online'owym b-specu, miałem też wystawionych 3 swoich kierowców. Przez 2 dni zarobili mi troche kasy, podbili sporo swoje levele i wskoczył mi 25lvl B-spec.

 

Dzisiaj rano odpalam GT5 a tam.. 24lvl B-spec, kierowcy znowu mają niskie levele, wcięło kase którą zarobili.. i pokazuje mi że nie mam kierowców online :blink:

 

WTF? :angry:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...