Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

czyli dobrze to rozumiem, on tylko je udostępnia na tej aukcji? Ci co je kupują ich nie dostają na własność? I ludzie za to płacą taką kase? xD

Wartość tych aukcji już mocno poleciała w dół do 5-6zł i chętnych niewielu. Chyba faktycznie ludzie nie wiedzieli o co w tym dokładnie chodzi a jak się dowiedzieli to poszli po rozum do głowy :)

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza
<br /><a href='http://www.ps3site.pl/w-gt5-zapiszemy-gre-w-trakcie-wyscigu/65377/' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>http://www.ps3site.p...-wyscigu/65377/</a><br /><br />Zapisywanie gry w trakcie wyścigów nadchodzi.<br />
<br /><br /><br /> wcale mnie to nie cieszy. ogarniecie endurance A spec daje mi mase radochy. zapisy mialy sens w poprzednich czesciach gdzie byly bardzo dlugie GP Formuly GT. dzielic 1 wyscig ? lol
Odnośnik do komentarza
<br /><a href='http://www.ps3site.pl/w-gt5-zapiszemy-gre-w-trakcie-wyscigu/65377/' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>http://www.ps3site.p...-wyscigu/65377/</a><br /><br />Zapisywanie gry w trakcie wyścigów nadchodzi.<br />
<br /><br /><br /> wcale mnie to nie cieszy. ogarniecie endurance A spec daje mi mase radochy. zapisy mialy sens w poprzednich czesciach gdzie byly bardzo dlugie GP Formuly GT. dzielic 1 wyscig ? lol

A nie mają sensu przy wyścigu 24h?

Odnośnik do komentarza

to zupełnie jak ułatwienia dla n00bów w FPS'ach. niech jeszcze dadzą ułatwienia na licencje zeby każdy gamoń zrobił złoto ,albo najlepiej platyny niech sprzedają na ps store. :down: imho każda gra musio stanowić jakieś wyzwanie: nie umiesz / jesteś za słaby / za mało wytrwały (wybierz sobie odpowiednie) to napis 100% możesz sobie zobaczyc najwyżej na youtube. głupota jak dla mnie było juz powiększenie expa za każdy wyścig, teraz to można sobie zrobić 40lvl w mgnieniu oka. najlepiej niech ida w stronę Wii i zrobia same gry dla casuali .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Posaniak ale nie rozumiem grasz dla siebie czy e-uznania?CHyba sam wiesz jak jestes dobry:)

 

 

No właśnie :> Niech i dodadzą ocpję automatycznego przechodzenia wyścigów. Ale nikt Ci nie karze z niej korzystać.

Boli Cię to, że dodadzą opcję sejwowania? Ujmę Ci to przyniesie? Nie chcesz - nie używasz. Proste.

Odnośnik do komentarza

POSNANIAK Twój wiek w profilu jest prawdziwy? Bo dla osoby pracujacej ,poswiecac 24 h na wyscig jest totalnie z.(pipi)anym pomyslem.

 

 

jasne że prawdziwy. w dodatku pracuję po 12h i mam rodzinę. wszystko jest tylko sprawą właściwej organizacji. może wystąpię teraz z pozycji "dziadka" ale w zamierzchłych czasach każda gra była wyzwaniem nie było tube ani nawet internetu i byłeś sam na sam z grą. albo dałeś radę albo nie. teraz w dobie "gier dla każdego" 99% tytułów jest łatwa. mimo tego większośc i tak ryczy że jest zbyt ciężko. przykładem jest hoćby historic cup z gt5 - sprawa dośc banalna a na każdym forum tysiąc stron jak przejechac ten nieszczęsny event. grając można się nauczyć kreatywnego myślenia a wciąż widzę tylko błagania o pomoc. jesli ktoś nie daje rady to jest milion innych rzeczy które można robic zamiast grania. co do e uznania to w tyle mam to. w szufladzie leży pewnie z setka pudełek z grami i z prawie każdej wyciśnięte wszystko co się dało. tylko i wyłącznie dla własnej satysfakcji.

Edytowane przez POSNANIAK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czym zatem ma się różnić wyścig WYTRZYMAŁOŚCIOWY od ZWYKŁEGO wyścigu, bo z tego co rozumiem, wyścig WYTRZYMAŁOŚCIOWY powinien być ukierunkowany na WYTRZYMAŁOŚĆ a nie inną NAZWĘ TEGO SAMEGO. Moim zdaniem nawet pauzy nie powinno być w takim wyścigu dłuższej niż 15 min co 4 godziny. Niestety Pan Bóg nie wszystkich równych stworzył i zrozumiałe jest to, że nie wszyscy mają zdolności fizyczne przejechanie tego wyścigu, ale w końcu niby z jakiego powodu każdy miałby mieć platynę w symulatorze jazdy, o ironio jakby każdy był drugim Kubicą. Jeśli nie masz czasu to TWOJA strata. Jak ktoś ćwiczy biegi dystansowe to nie każe swoim przeciwnikom dreptać w miejscu co 4 godziny na jakiś czas by ten się mógł położyć, najeść i napić i dopiero ruszyć jak jeszcze najlepiej M jak Miłość obejrzy, NIE, trzeba zapierdala$ć i jak nie możesz bo nie umiesz/nie masz możliwości czasowych to powinien być to twój problem. Niestety już za późno.. :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie od wyścigi na czas (wyśigi sezonowe), np. wyścig nr 9, Mazda roadster. Zrobiłem pełen tuning, obniżyłem maks. wagę, kupiłem spojlery, skróciłem skrzynię do 190 km, utwardziłem zawieszenie i... mam ponad 5 sek. straty do najlepszego, jestem 3 tys. któryś. Gdybym pojechał idealnie (na moje umiejętności) to może poprawiłbym czas o maks 0,5 - 1 sekundę. Ale nie 5 sek. !!!

 

Czy to kwestia ustawień np. kół, czy lepszych ustawień zawieszenia, no i lepszej jazdy? Czy są jakieś inne sposoby?

Odnośnik do komentarza

skoro tak wnikliwie poruszacie temat wyscigow długodystansowych to odnosząc to do "reala" - nie ma na świecie wyścigów gdzie JEDEN kierowca jedzie np 24h, zawsze jest ich kilki i zmieniają sie co kilka godzin :teehee:

Gdzieś czytałem, że dwóch śmiałków próbowało przejechać Le Mans w pojedynkę bez przerwy. Niestety jeden nie przeżył, zabijając przy okazji sporo kibiców... Wracając do tematu - brak opcji save'a jest pomysłem idiotycznym chociażby ze względu na zużycie prądu. W dobie dzisiejszych energooszczędnych technologii zmuszanie kogoś do trzymania konsoli bez przerwy włączonej przez 3 dni to jakiś debilizm. Jak ktoś chce to zrobić, ma cały weekend, droga wolna - nikt nie każe korzystać z opcji zapisu. Ja nie mam tyle czasu, a niestety wyścigi wytrzymałościowe to jedyne, w których zużywają się opony i paliwo, a tylko te dają poczucie uczestniczenia w wyścigu. 3 pierwsze przeszedłem, na resztę nie skuszę do momentu wypuszczenia kolejnego patcha, przez co czuję się mocno ograniczony. Kaz zauważył niezadowolenie konsumentów i postanowił dodać opcję save'a. Wiem, kiedyś gry były trudniejsze, a tryb endurance tworzono dla hardcore'owców, ale co z ludźmi, którzy chcą poczuć emocje 24H LeMans/Nurb, ale nie mają czasu/kasy na prąd/żal im konsoli/środowiska? :confused:

Odnośnik do komentarza

ale co z ludźmi, którzy chcą poczuć emocje 24H LeMans/Nurb, ale nie mają czasu/kasy na prąd/żal im konsoli/środowiska? :confused:

To samo co z ludźmi, którzy chcą poczuć jak pachnie Scarlet Johanson o poranku, ale nie mają czasu/kasy by to osiągnąć, czyli DUPA Z czego to na prawdę nie jest nic nadzwyczajnego zrobić tak, że co 4 godziny byłby przerwy powiedzmy max 20 min. No hardcore na maksa, życiowe wyzwanie wręcz...(pipi)*a no i poświęcenie by konsola chodziła tyle czasu, o jezu Ty dosłownie ZABIJASZ ŚRODOWISKO a zatoka meksykańska to pikuś i narażasz się na poważne straty finansowe związane z prądem! Założę, że gdyby to wyliczyć to stracisz ze 2 zł, OMFG, jeśli mieszkasz z rodzicami to lepiej ich wcześniej uprzedź bo jak zobaczą te 2 zł więcej na rachunku to nie chcę być w twojej skórze...

 

EMTEBE to nie do końca tak jak mówisz. Jakiś czas temu przeszedłem coda bo na veteranie (na pc) no i oczywiście dostałem achiva na steamie. Jakież było moje zdziwienie gdy go w pełni przeczytałem o co chodzi: Ukończ kampanię na poziomie Weteran lub Doświadczony.

Wiem, że przejście coda na veteranie to żaden wyczyn, ale abym był równany z kimś z poziomu doświadczonego gdzie jest potężna różnica (na youtubie są filmiki porównawcze). Nie oczekuję nagród, innych udogodnień więcej expa, chciałbym chociaż widzieć że ukończyłem tę grę na takim a nie innym poziomie, ew. by kumpel widział jak byłby temat, ale nawet tego nie można dostać. Oczywiście czemu? By lamerzy, którzy ledwo co na doświadczonym przeszli mieli achiva jakby na weteranie przeszli. W GT 5 jest to samo, nie ma problemu ze sprzedażą aut, farmieniem b spec (w końcu i tak niczego nie uczy), ale ułatwienie skrzywienie endurence otworzyło furtkę do osiągnięcia platyny ludziom, którzy nie mają prawo się szczycić tak wielkim osiągnięciem.

 

EDIT(wypowiedź niżej):Poscok, kolejny mędrzec z "prawem do własnego zdania"?

Edytowane przez stabik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niektórzy się chyba zemną zgodzą ale odnoszę wrażenie ze jestes niedorozwinięty.

Nolife-y oburzone, że nie wszyscy będą musieli mieć kilka dni włączoną konsolę, żeby ukończyć wyścig ;)

Sorry, ale dla mnie ten 24-godzinny wyścig nie ma nic wspólnego z jego realnym odpowiednikiem, gdzie kierowcy zmieniaja się co kilka godzin, a to, że ktoś go ukończy bez sejwowania nie świadczy absolutnie o umiejetnościach, ale tylko o tym, że może sobie pozwolić na podbijanie rodzicom rachunków za prąd :P

Odnośnik do komentarza

No ale i tak świetna sprawa tracić dwie doby z życia na wyścigi 24h, tylko żeby zdobyć wirtualny pucharek i samochód, no i oczywiście pokazać jakim się jest hardkorowym graczem. Bo w końcu coś wymagającego, jak za starych dobrych lat, nie takie łatwe jak wszystkie gry obecnie, można grać 4 godzinki, postawić kloca i coś wszamać w czasie ustalonej 20-minutowej przerwy co 4h i następnie wrócić do jakże zaj.ebiście interesującego siedzenia na du.pie i kontynuowania tego samego nudnego wyścigu przez kolejne 16h. Brzmi jak dobra zabawa, a o to przecież w grach chodzi.

Odnośnik do komentarza

w swietle niektorych wypowiedzi po uj wogole grac ? lepiej gdyby sprzedawali save 100% na storze. co do obecnych gier to dla mnie wyznacznikiem jest ostatni unreal ktory byl kleska finansowa gdyz kazdy n00b woli cod lub kampienie e na kz. teraz kazda gra musi byc przystepna dla casuali ktorzy nie dawali rady nawet na brazy w starych GT. owszem gra czesciowo powinna byc przystepna dla kazdego i w mysl tego jest beginner league z wyscigami smietnikow. nie kazdy musi wszystko zrobic i nie ma tu powodu do placzu.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

owszem gra czesciowo powinna byc przystepna dla kazdego i w mysl tego jest beginner league z wyscigami smietnikow. nie kazdy musi wszystko zrobic i nie ma tu powodu do placzu.

No świetna rzecz to beginner league, w poprzednich częściach GT tego nie było :potter:

Nie wiem czemu mówicie o przystępności GT5, skoro jest dokładnie tak samo przystępna jak poprzednie części. Bo tak naprawdę co się zmieniło? Mamy nieco łatwiejsze licencje, endurance jak były, tak są, doszła całkiem trudna szkoła amg i kure.wsko wymagający event z red bullem. Normalne wyścigi są dokładnie takie same, od sunday cup do wyścigów fgt, które skończy nawet największy noob, bo poziom trudności wszystkich z nich jest po prostu niski. I słusznie że wyścigi 24h w a-spec nie są wymagane do platyny, bo byłoby to podobne do trofeów powiedzmy za przegranie 200h online. Niech gra premiuje umiejętności (red bull), a nie setki godzin czasu zmarnowanego online lub na tak naprawdę prostym, acz czasochłonnym wyścigu 24h. Wydaje mi się, że masa ludzi nie sięgnie po platynę głównie z powodu złota w wyzwaniu red bulla , bo cała reszta zarówno eventów, wyścigów, jak i pozostałych trofeów, nie jest jakoś szczególnie wymagająca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...