Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Za 2 godzinki jadę po konsolę, GT5 czeka na półce. Będzie mi potrzebne Ferrari Enzo i jakieś auto wyścigowe na pare godzin, chcę sezonówki zrobić. Jak ktoś pożyczy będę wdzięczny. Powysyłam potem zaproszenia ;)

pzdr

 

Ferrari Enzo jest bardziej do zabawy w lini prostej niż wyścigów wiec będziesz musiał trochę poćwiczyć ale jak chcesz mogę wsadzić do share (SergioMPS)

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Za 2 godzinki jadę po konsolę, GT5 czeka na półce. Będzie mi potrzebne Ferrari Enzo i jakieś auto wyścigowe na pare godzin, chcę sezonówki zrobić. Jak ktoś pożyczy będę wdzięczny. Powysyłam potem zaproszenia ;)

pzdr

Mam wszystkie samochody więc jak chcesz jakiś to dodaj KrzychuFox do listy znajomych i napisz o które fury chodzi.

Odnośnik do komentarza

Ale przej.ebane są te wyzwania ekspertów w sezonowych chyba gorsze niz vettel :X

 

Elise i 500 są w miarę proste ale nad WRX już trochę posiedziałem, warto się pomęczyć, można coś koło 10mln dostać ^_^ Jak chcesz to tu masz całkiem niezłe ustawienia(ja korzystałem z tych od AndyT).

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=207589&page=7

Odnośnik do komentarza

Umarłem z radości. Przez tydzień musze grać na TV CRT i wiecie jakie za tym idą doświadczenia, ale gra i tak jest ładna. Wiem jak wyglada to cudo w HD i jestem spokojny. Co do modelu jazdy to czuje się zamieciony. Na razie śmigałem Hondą Civic tą pierwszą PREMIUM i Suzuki Cappucino. Auta fajnie podsterowne, fizyka daje radę, wszelkie asysty na OFF oczywiście. Muszę o wiele więcej pograć, tylnonapędówkami itp. jestem oczarowany, feeling jest świeny, a ogrom gry powala. Jest tyle opcji, zawodów, wyścigów, eventów, że szok. Coś pięknego. Oderwałem sie po ponad 2 godzinach żeby zainstalować grę i cisnę dalej. Pożyczy mi ktoś bolid Ferrari F10 ? Chętnie bym śmignął tym cudem :) Jutro oddam. Wszystkie aktualizację ważą koło 1.3 GB. Jednak szło pełnym łączem (net 4mbit) i w niecałą godzinkę się ściągnęło.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

(Wyścigowe twarde) :/

 

w GT5 nie ma różnicy w wytrzymałości Hard i Soft wiec możesz spokojnie na Soft jeździć

 

Na razie śmigałem Hondą Civic tą pierwszą PREMIUM i Suzuki Cappucino, oba napęd na przód.

 

Akurat Cappucino ma napęd na tył, zrób mu Racing Modification to będziesz miał fajnego gokarta :)

Odnośnik do komentarza

Najpierw muszę mieć HD. Kiera jakoś na Jesieni :) Na razie wywaliłem kołacza na konsole ;D

nie marudź tylko kupuj kiere. Wtedy zobaczysz jak pomimo morza wad które niestety ma Gt5 , Kaz dopracował do perfekcji fizykę jazdy na kółku. A przejażdżka na kierownicy na północnej pętli gdzie czuć każdą najmniejszą nierówność toru to już w ogóle najlepsze driving experience w historii konsol.

Odnośnik do komentarza

Kurdę. Cappucino na oponach wyścigowych soft jest przyklejone xD grałem do 4, pospałem parę godzin i cisne zaraz dalej. Odpaliłem Killzone 2, ale nie gram dopóki nie załatwie monitora, za dużo się traci w SD.

 

@ficuś

kierę kupię. to jest dalekosiężny plan, po to nabyłem PS3, aby mieć dobrą dostępność kier :) wiem, że GT5 miażdży i nawet grając na padzie nie dostrzegam wad, które ten tytuł ma. Przypomniały mi się czasy ciorania w GT3, a ilość rzeczy do przejechania mnie miażdży. Gra mojego życia

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Kurdę. Cappucino na oponach wyścigowych soft jest przyklejone xD grałem do 4, pospałem parę godzin i cisne zaraz dalej. Odpaliłem Killzone 2, ale nie gram dopóki nie załatwie monitora, za dużo się traci w SD.

 

@ficuś

kierę kupię. to jest dalekosiężny plan, po to nabyłem PS3, aby mieć dobrą dostępność kier :) wiem, że GT5 miażdży i nawet grając na padzie nie dostrzegam wad, które ten tytuł ma. Przypomniały mi się czasy ciorania w GT3, a ilość rzeczy do przejechania mnie miażdży. Gra mojego życia

 

olej cappucino i light cup, kupuj enzo i cisnij ferrari cup na de la sarthe!

jakbys nie mial kasy na bryke to dodaj mnie do znajomych to udostepnie. Ja i tak nie uzywam bo katuje vettel challange na gold (monza gold, ring praaaaaaaaaaaaaaawie gold, wszystko cisne na padzie :D ale suzuka to bedzie hardcore na ds3;p)

Edytowane przez GT
Odnośnik do komentarza

Kurdę. Cappucino na oponach wyścigowych soft jest przyklejone xD grałem do 4, pospałem parę godzin i cisne zaraz dalej. Odpaliłem Killzone 2, ale nie gram dopóki nie załatwie monitora, za dużo się traci w SD.

 

@ficuś

kierę kupię. to jest dalekosiężny plan, po to nabyłem PS3, aby mieć dobrą dostępność kier :) wiem, że GT5 miażdży i nawet grając na padzie nie dostrzegam wad, które ten tytuł ma. Przypomniały mi się czasy ciorania w GT3, a ilość rzeczy do przejechania mnie miażdży. Gra mojego życia

ojj GT5 ma wady,ojj ma. A ilość rzeczy do przejechania nie licząc wyzwań sezonowych jest zdecydowanie najmniejsza w historii pełnych wydań GT choć i tak jest tego od groma.

Odnośnik do komentarza

No niestety... GT5 ma takie babole, że czasem trudno uwierzyć w to co się widzi na ekranie. Na szczęście model jazdy jest na tyle za(pipi)sty, że jakoś można te babole przeboleć ;). Jednak mimo wszystko gdzieś tam w kieszeni otwiera się scyzoryk i człowiek ma ochotę puścić nie do końca przyzwoitą wiązankę, że przez tak długi okres produkcji PD nie dopracowało należycie swego dzieła.

Odnośnik do komentarza

Fakty są 2. Japończycy wymiękają w tej generacji i za dużo w grze jest naleciałości z PS2 obok przepięknie wyglądających samochodów premium, a z drugiej strony ograniczenia konsoli są na tyle duże, że przy 1080p i 60 klatkach nie dało się wycisnąć nic więcej. To jakie są w grze tekstury, ukazuje tryb fotograficzny. GT6 na nowym PlayStation będzie całe wyglądać tak jak w trybie Photo :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...