Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Orion - tak szybko nabiles 30lvl ??

 

Ja Vettel challange zrobie dopiero jak wyjdzie patch umozliwiajacy save w wyscigach 24h - bo wtedy bede wiedzial, ze da sie zrobic platyne w GT5 - bez takiego patcha nie ruszam tych wyscigow moja staruszka 60GB iw V.chell. nie oplaca mi sie meczyc.

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Jesli dobrze pamietam to takie:

skrzynia: at

opony p/t: sportowe twarde

linia pomocnicza: off

tcs: 5

wychodzenie z poslizgu off

wspomaganie kierowania off

asm: off

abs:1

reszty opcji nie bylo wtedy jeszcze wiec pewnie domyslnie

 

ogolnie jak wroce do chaty to sprawdze sam sie przejezdzajac, bo te ustawienia snia mi sie po nocach do dzis, wiec bede pamietal ;)

 

ok juz widze sukces mojego wyniku >,<

SRF ja mialem ON ;p (wychdzenie z poslizgu)

sry ze zabrzmialo tak jak zabrzmialo, nie mialem na celu sie przechwalac;p

btw zrobilem kilkanascie okrazen, moze ok 20 a czas mialem jakies 2:09,6 czy tam 7 ale jak mowie SRF on ;p

Odnośnik do komentarza

Orion - tak szybko nabiles 30lvl ??

 

Ja Vettel challange zrobie dopiero jak wyjdzie patch umozliwiajacy save w wyscigach 24h - bo wtedy bede wiedzial, ze da sie zrobic platyne w GT5 - bez takiego patcha nie ruszam tych wyscigow moja staruszka 60GB iw V.chell. nie oplaca mi sie meczyc.

 

a propo vettela, widzieliscie takie cos?;p

http://img88.imageshack.us/img88/8223/zdjcie243.jpg

fajna roznica?;p

co do platyny GT5 to niedawno postanowilem to zrobic (na chwile obecna brakuje mi jakichs 100 samochodow, mam 39,5 lvl w A spec i brakuje mi zrobienia sukuby 9h i obydwu 24h) niezle sie wnerwilem przedwczoraj dzieki glupiemu BUGowi :/

po przejechaniu 9 h sukuby, przekroczylem linie mety, konsola przejela kontrole nad pojazdem i samochod zaczal jezdzic w kolko z predkoscia 79 km/h a napis FINISH sie nie pojawial az w koncu wylaczylem konsole bo jak przeczytalem na GTplanet tutaj:

"- Hangup Type 1: Cross finish line of last lap, game takes control of car, but the "FINISH" text and race results never appear. The car will continue to drive slowly around the track forever, lap after lap. Controller buttons unresponsive, except Start will pause/un-pause."

to taki "feature" AKA bug po wyjsciu patcha 1,10

no wiec lekka zalamka i na chwile obecna nie zamierzam robic endurance bo wyobrazcie sobie jaka byscie mieli mine po przejechaniu 24h, przekraczacie linie mety a tu taki ZONK ...

Odnośnik do komentarza

Zostawiasz po prostu konsolkę i tyle , najgorszę są w sumie te 24h ale już po 2 razie sie przyzwyczajasz :thumbsup:

Katować konsolę bez grama przyjemności dla wirtualnego pucharka... nah jakoś mi się to nie widzi. ;)

 

Jeśli konsola może mieć Folding@home włączony 24/7 to nie widzę problemu żeby co jakiś czas zostawić 1 wyścig na 24h

ja już nabiłem lvl40 w Spec-B (Le Mans 24h zrobiony kilka razy i 24h Nurburgring raz) i wszystko chodzi bez problemów dalej

 

Zazwyczaj włączałem Spec-B w GT5, przełączałem kanał na TV i jeździłem w Forza 3

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zostawiasz po prostu konsolkę i tyle , najgorszę są w sumie te 24h ale już po 2 razie sie przyzwyczajasz :thumbsup:

Katować konsolę bez grama przyjemności dla wirtualnego pucharka... nah jakoś mi się to nie widzi. ;)

 

Jeśli konsola może mieć Folding@home włączony 24/7 to nie widzę problemu żeby co jakiś czas zostawić 1 wyścig na 24h

ja już nabiłem lvl40 w Spec-B (Le Mans 24h zrobiony kilka razy i 24h Nurburgring raz) i wszystko chodzi bez problemów dalej

 

Zazwyczaj włączałem Spec-B w GT5, przełączałem kanał na TV i jeździłem w Forza 3

 

 

Moja konsolka przy B-Specu chodziła raz 2 tygodnie bez przerwy i jakoś żyje :D

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą zakończyłem kozacką sesyjkę w GT5. Ta gra nie przestanie mnie zadziwiać. Na początek dokończyłem zawody sezonowe Formuła Ferrari. Przejechałem sobie Nurburgring GP, Suzukę i Tor w górach Eifel. Feeling niesamowity, świetnie się prowadzi ten bolid. Potem postanowiłem zrobić na złoto licencję IC. Miałem 7 konkurencji złotych i 3 srebrne. Zwłaszcza ta z Nissanem 370Z dała mi się we znaki, pokonanie "ciasnych spinek" nie należało do najprostszych, ale po 40 minutach męczarni się udało. Potem pyknąłem Deep Forest Silvą na złoto i na końcu Ferrari 512 i 2 kółka w Rzymie. Nie wiem czemu ludzie pisali, że jest to tak trudne i w ogóle. W relaksacyjnym stylu, za pierwszym razem złoto ;) Teraz zostały mi 3 próby w IB i 4 licencje będą ozłocone. Przyjemna zabawa.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś Signature i mógłby się wypowiedzieć jakiej jakości jest portfel z tej edycji? Jestem aktualnie w Holandii i mam okazję zakupić nową edycję Signature za 69 ojro, jak wrócę do Polski to najwyżej opchnę swoją edycję kolekcjonerską jeśli kupię to Signature.

Delikatnie mówiąc średni ten portfel.

 

Miałem signature i jedyne co jest z tego fajne to ta skrzynia i autko.

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś Signature i mógłby się wypowiedzieć jakiej jakości jest portfel z tej edycji? Jestem aktualnie w Holandii i mam okazję zakupić nową edycję Signature za 69 ojro, jak wrócę do Polski to najwyżej opchnę swoją edycję kolekcjonerską jeśli kupię to Signature.

Delikatnie mówiąc średni ten portfel.

 

Miałem signature i jedyne co jest z tego fajne to ta skrzynia i autko.

Portfel jak portfel ,fajny jest jak jest nowy ,a po roku już się zdeformuje(bardziej chyba cieszy to co jest w nim).Z takich gadżetów noszonych przy sobie to chyba brelok jest godny uwagi.

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś, czy w sklepie samochodów używanych zdarzają się auta premium jakieś? I czy wie ktoś jak często jest ten sklep odświeżany? To znaczy co jaki okres czasu pojawiają się tam nowe auta.

Nie zdążyłem się tego dopatrzeć jeszcze.

 

Dzięki za odpowiedź. :)

No ja się Premiuma tam nie dopatrzyłem ani razu, wątpie, zeby trafić, ale może ktoś "wylosował" ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...