Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, wie ktos jaka jest roznica w szybkosci dzialania w porownaniu do poprzedniego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nowy jest szybszy od starego

• Plusik 2
  • Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i droższy :potter:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie czy roznice sa tak duze ze warto pomimo ceny zamienic poprzedni model Pro na nowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja iPada wykorzystuje praktycznie tylko do youtube i ogladania anime. Nie mam zamiaru zmieniac, bo po prostu wszystko z czego korzystam nie wykorzystuje nawet polowy mocy obecnego modelu (mam iPada Pro 9.7"). Natomiast jakbym mial kupowac nowy tablet to bym bral jak cholera - co za za(pipi)isty design (minus kamera). Strasznie lubie ostre katy w brylach. Mega piekny jest ten nowy iPad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam podobnie ale mimo to ajpadzik kusi. Nie kupuje sie tego sprzetu wylacznie dla jego 'performance' - jakosc wykonania, feeling, portability, fun - wszystko to zostalo odnowione i w pewnym sensie poprawione. I jako ze 'zyje sie raz', to chyba wlasnie pojade jutro do jablkowego sklepu i sobie go zaye.bie.

edit: jedyne co WK.URWIA to ponowny zakup olowka za euronow 100. I klawiature pewnie tez wypada, no bo maila raz na rok sie napisze. I w ten sposob z 1.269 Euro robi sie szybko ~1.600

Edytowane przez Ocelot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, estel napisał:

Ja iPada wykorzystuje praktycznie tylko do youtube i ogladania anime. Nie mam zamiaru zmieniac, bo po prostu wszystko z czego korzystam nie wykorzystuje nawet polowy mocy obecnego modelu (mam iPada Pro 9.7"). Natomiast jakbym mial kupowac nowy tablet to bym bral jak cholera - co za za(pipi)isty design (minus kamera). Strasznie lubie ostre katy w brylach. Mega piekny jest ten nowy iPad.

Nom, w końcu zmienili design. Ciekawe kiedy pojawią się tańsze modele w tej nowej stylistyce, bo mam podobnie - kupiłbym dla ekranu, ale nie wiem po co płacić za parametry, których i tak nie wykorzystam. Ten sam design, ale bebechy pod czytanie i oglądanie Netflixa, połowa ceny Pro i byłoby ciekawiej. Jak dla mnie mogliby też wywalić aparat z tyłu - podstawa w smartfonie, podczas gdy w tablecie nigdy go nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie w 2019 wyjdzie z OLEDowym ekranem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kusi ten iPad kusi, ale z drugiej strony do tego czego uzywam iPad 2018 nadaje sie w 100%, cieakwe czy i kiedy odswieza kazda linie ipadow? no i do konca nie jestem przekonany co do usb-c bo teraz jadac gdzies bedzie trzeba brac dwie ladowarki ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Twojego obecnego ipada to wszystko jest lepiej, odświeżony w 100%, a ładowarka...ta sama co do switcha :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi