Skocz do zawartości

Dead Nation


Square

Dead Nation Trophy List  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz trudność pucharków w Dead Nation ?

    • Braindead (bardzo łatwe)
    • Normal (łatwe)
    • Grim (normalne)
    • Morbid (trudne)
    • Undead (bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zrobiłem wszystko z ziomem, który ogarniał równie dobrze jak ja, więc problemów większych nie było raczej z niczym. Niestety wcześniej próbowałem z gorszym graczem i nie było opcji, żeby przejść ostatni checkpoint w 10ch na morbidzie. Po zrobieniu platyny grałem sam i doszedłem do wniosku, że jak się ma partnera który gra niewiele gorzej od ciebie, to i tak zrobi to kolosalną różnicę na ostatnim checkpoincie 7 i 10 chapteru. Grając samemu (czyt. grając dobrze samemu) nie ma opcji, żeby tej gry nie zrobić na morbidzie.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A mi coś nie przyznało trofeum za średnią ponad 100 zombiaków na koniec rundy. Doszedłem do końca rundy z licznikiem ponad 120 a trofeum nie wpadło. A ten multifrag i punkty nad zombiakami powinny być od początku w grze.

Odnośnik do komentarza

A mi coś nie przyznało trofeum za średnią ponad 100 zombiaków na koniec rundy. Doszedłem do końca rundy z licznikiem ponad 120 a trofeum nie wpadło. A ten multifrag i punkty nad zombiakami powinny być od początku w grze.

a napewno miales srednia ponad 100 fragow na minute, czy pomylilo Ci sie z Combo???, bo to dwie rone rzeczy. Musiszmiec 100 przy tym zegarku u gory ekranu

 

 

 

 

 

Mi dzis wpadl pucharek za Combo 150 :-)

Edytowane przez Wolomin
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...