Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Taka troche pierdoła dla niektorych pewnie, i nie wiem czy ktos juz o tym pisal, ale czy tylko mnie cholernie boli fakt ze Big Boss nie ma bandany ? To praktycznie trademark kazdego Snake'a :(. Oczywiscie wiem czemu z punktu fabularnego nie chce jej juz nosic, jednak mimo wszystko mam nadzieje ze bedzie opcja jej wlozenia ;f

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nowy material z Phantom Pain

 

 

Kod morsa:

 

“GENERATING IMAGE HOLD SCENARIO LOADING HOLD ACTIVATE PHANTOM PAIN DOT MEME HOLD ERROR ERROR ERROR ERROR ”

 

Na 41 sekundzie zastopujcie filmik i macie ukryty obrazek, jakies kompletne banialuki jak caly ten material, ehhh, chcialbym wreszcie jakies konkretny, enough is enough.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kojima to wie jak robić trailery tego mu nie można odmówić :D

Mother Base zniszczone z tego co widać na filmiku więc ciekawe gdzie tym razem BB założy swoją bazę operacyjną. Do tego przeskok w czasie o 9 lat więc zapowiada się bardzo ciekawie. Ciągle też ciekawi mnie co to za gość z popażoną twarzą w kapeluszu co wsiada do tego heli.

No i czy na premierę gry trzeba będzie długo czekać.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Jest Ocelot. Jest Psycho Mantis. Gość pochodnia to nie wiem kto to, ale się zastanawiam czy typ w bandażach tak często pokazywany to nie Liquid Snake. Dlaczego? Boss leżał 9 lat w śpiączce. W tym czasie prawdopodobnie go właśnie sklonowali. Do tego widać że brytyjska flaga jest prezentowana wręcz nachalnie. Czy liquid nie miał czasem operacji plastycznej? Nie było to gdzieś kiedyś wspomniane? Na pewno będzie młody Liquid w tej części i na pewno będzie młodny SNAKE!

Odnośnik do komentarza

Jest Ocelot. Jest Psycho Mantis. Gość pochodnia to nie wiem kto to, ale się zastanawiam czy typ w bandażach tak często pokazywany to nie Liquid Snake. Dlaczego? Boss leżał 9 lat w śpiączce. W tym czasie prawdopodobnie go właśnie sklonowali. Do tego widać że brytyjska flaga jest prezentowana wręcz nachalnie. Czy liquid nie miał czasem operacji plastycznej? Nie było to gdzieś kiedyś wspomniane? Na pewno będzie młody Liquid w tej części i na pewno będzie młodny SNAKE!

Nawet nie gadaj takich rzeczy bo już samym tym robisz smaki na ten tytuł. Jakby to co piszesz okazało się prawdą to nie mam pytań, byłoby świetnie móc zobaczyć małego Solida :D Liquid ma narodowość brytyjską więc to by w jakimś sensie pasowało z tą flagą.

Inną sprawą jest to, że te niektóre fragmenty pokazane na trailerze, z płonącym koniem, Ocelotem itd to może tylko majaki i sny BB, gdy leżał w tym szpitalu. W końcu nie pierwszy raz Kojima troluje swoich fanów.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

nie był poproszony do podkładania głosu pod BB. Tyle napisali.

 

Ale nie napisali, że nie podłoży głosu pod młodego snake'a ! W 4rce pod BB też ktoś inny podkładał głos.

 

Na moje to ukaże jak BB zdobył zaufanie Fox Hound albo oni jego. Fox Hound z MGS1.

 

Ocelot na koniu, to na moje to co się będzie działo po ataku na klinikę.

 

Możliwe że:
Najpierw Ground Zeros

Potem jakis wypadek podczas ataku na baze BB. BB ląduje w śpiączce na 9 lat.

Etapy w psychice BB, które pozwalają mu spojrzeć inaczej na niektóre kwestie, zmienią go już do końca w tego znanego z MG1.

Przebudzenie - ktoś chce zabić BB, bo dowiedział się gdzie się znajdował i był ukrywany przez tyle lat (może ZERO i patrioci).

Ucieczka z kliniki - sceny z sajko i Ocelotem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...