Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

a czy przypadkiem w mgs4 nie można było normalnie guzikiem wejść w FPP i biegać w nim ?

co prawda ja też znacznie bardziej wole TPP niż FPP zwłaszcza w takich grach, ale w sumie to w prawie każdej

 

 

porobiłem misje poboczne w GZ oczywiście nadal fajnie, ale zauważyłem czemu jest az tak trudno - wrogowie mają większy zasięg wzroku niż zasięg naszych broni a zwłaszcza usypiającego pistoletu, często gdy pojawiało sie spowolnienie czasu nie mogłem nic zrobić bo gość był za daleko. oczywiście cały ten wzrok i spryt wrogów jest dużym plusem. grałem też dziś w mgs1 i tam jest aż śmieszne że można biegać pare metrów od wrogów i nas nie widzą, prawie sie nie trzeba skradać wystarczy patrzeć na radar czy jesteśmy poza stożkiem wzroku ;p

Odnośnik do komentarza

wjazd ciężarówką a potem masz chyba 2 drogi do paz, jedną bardziej podziemną drugą naziemną i schody dopiero w okolicy paz, jeśli wcześniej oszczędzałeś amunicje usypiającą to po wyjściu z ciężarówki powinieneś mieć wystarczająco naboi żeby usypiać a nie zabijać.

trudniej będzie wyjść z nią i nikogo nie zabić w czasie ucieczki

Odnośnik do komentarza

Po odstawieniu Chico do heli, kieruj się do wyjścia z tej zatoki, będzie tam posterunek, który miniesz, zaraz za nim będzie 2 strażników i ciężarówka, wskocz na pake, ostrożnie wyskocz rozglądając się przy bramie, wejdź przez drzwi obok bramy, przesłuchaj strażnika między transofmatorami (te skrzynki od prądu) da ci pozycję strażników na dole, idź na dół, bum jesteś u paz i nikogo nie musiałeś zabić ;)

Edytowane przez zielakpl
Odnośnik do komentarza

Łapiesz Paz sciagasz strażnika na schodach omijasz wzywasz śmigłowiec na punkt startowy całej misji. Wychodzisz przez czerwone drzwi ściągając strażnika przed nimi później przed siebie pod wieżę sciagasz gościa operujacego światłem i dalej przed siebie po drodze będzie jeszcze chyba 2 jeden w budce I jeden spacerujacy I biegiem do Heli

Odnośnik do komentarza

 

Tym sposobem zalicze na S?

 

S najlatwiej w tej grze zrobic uzywajac tranq gun'a, nie ma potrzeby ich zabijac, tranq i dobranoc. Mozna oczywiscie na inne sposoby Ske wykrecic ale trzeba juz byc obieganym z mechanika gry.

 

A ja swoja droga wlasnie na PS4 wbilem 100% :)

5OEgj8d.png

 

 

100% trofiow, nie oznacza 100% gry. Co najmniej kolejne 10h trzeba poświecić :P

Ja ma 2x 100% Trofeow, ale do 100% postępu gry właściwej sie nawet nie zbliżyłem.

edit.

plusik sie należny :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

ja specjalnie tego "demka" nie kupuje by byc jeszcze podjarany na fulla, no chyba ze Kojima powie ze premeira pod koniec roku, wtedy to juz tyle bez dema nie wtrzymam

to demko to jest fabularny pomost między PW a piątką, więc warto je obczaić chociażby z tego powodu (przynajmniej na jutubie), bo pewnie w PP będzie jakaś wspominka o wydarzeniach z GZ bo zwykle w mgsach jest jakieś szybkie streszczenie poprzedniej części ale demo jest fajne i ten fragment fabuły warto poznać.

 

no a z innej beczki to w ogole warto ograć, jest to przedsmak przed PP i naprawde pozytywnie nastraja na przyszłość.

o ile poperzednie części MGSsów zwykle miały grono hejterów czepiających się np długości scenek albo archaizmów o tyle PP zapowiada się na iście cudowną gre zarówno dla fanów mgsa, dla hejterów którym sie nie podobały inne częsci i dla nowych graczy którzy nie znają serii

Odnośnik do komentarza

Dobra po skonczeniu tego "Demka" jest ogolnie super mega jaranko hype walenie konia dupom itd. Dzisiaj koncze prace i robie S na Hard pozniej misje itd itp <3 BOZE JAKIE TO JEST DOBRE!!! Jak Kojima nie wyda tego do kwietnia to mu pojade w(pipi)ic o_O

Cieszy mnie ze "demo" Ci podeszlo, witaj w Diamentowych Psach bracie! :P

 

photo-40756.png?_r=1421195451

 

W razie czego nie krepuj sie i sciagaj moja sygnature ;)

 

 

ja specjalnie tego "demka" nie kupuje by byc jeszcze podjarany na fulla, no chyba ze Kojima powie ze premeira pod koniec roku, wtedy to juz tyle bez dema nie wtrzymam

to demko to jest fabularny pomost między PW a piątką, więc warto je obczaić chociażby z tego powodu (przynajmniej na jutubie), bo pewnie w PP będzie jakaś wspominka o wydarzeniach z GZ bo zwykle w mgsach jest jakieś szybkie streszczenie poprzedniej części ale demo jest fajne i ten fragment fabuły warto poznać.

 

Poczatek PP bedzie prawdopodobnie kontynuowal wydarzenia z GZ, w koncu na pierwszym trailerze z PP Kojima pokazywal...

 

 

wybudzenie BB ze spiaczki oraz ucieczke ze szpitala, Skullface zniszczyl motherbase, zabil Paz, spowodowal ze BB zapadl w spiaczke - zemsta na nim ma byc jednym z glownych motywow w Vtce

 

 

Takze koniecznie trzeba zerknac na YT a najlepiej zagrac samemu.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Przedsmak dobre określenie :) ja też rozpływam się nad tym demkiem kiedy weszło w cenę do "zakupu", za pierwszym razem skończyłem w 44 minuty. Teraz kończe ostatnie dodatkowe misje, choć trzeba przyznać, że na premierę to kosztowało dwa razy drożej. Ja, fan metala odpuściłem i w sumie dobrze bo za tyle kasy co wołali na początku to zwykłe wykoszystanie. Owszem gra jest świetna, stary klimat wraca (ta muzyka, te ujęcia) ale dopiero teraz jest optymalna do kupienia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi z Chico i Paz a nie chce mi sie czytac fabuly PW :/ no i od samego poczatku mam beke z Japonczyka wygladajacego jak Australijczyk mowiacego z Amerykanskim akcentem ;f

 

Ale tak technicznie to wszystko jest za(pipi)iste gram nie zabijajac nikogo i czuje sie Diamentowym Psem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...