Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info,  a co zrobić by pojawiła sie zółta kropka? robić mijse z białą  z głwonych, czy sideopsy?

 

Takie podejscie do tej gry to herezja, ale sie zachciało (pipi)a życia rodzinnego to teraz (pipi)A JEGO MAC mam, idz pan  w pizdu, (pipi)a, a tak bym sobi,e właczył tryb free i po prostu połaził po tej yebanej pustyni ale nie (pipi)a, robota, albo rodzina noż do ch,uja pana ile jeszcze lat mi zajmie uzyskanie tego stroju ninjy

Odnośnik do komentarza

Musisz wrocic albo do Mother Base, albo sprawdzic czy w side opsach nie masz czegos waznego. Ja nie kojarze aby byla taka slepa uliczka, zawsze sa zolte albo w glownych misjach, albo w side opsie i wszystko idzie do przodu. Moze ktos inny przyblizy dlaczego nie ma zoltych kropek, ja za pierwszym przejsciem rushowalem watek fabularny, a w drugim robilem glowne misje i wiecej side opsow po miedzy i nie pamietam aby byly takie dziury w watku fabularnym.

Odnośnik do komentarza

Ale tu też nie musisz nic grindować xD

 

E nie gadaj, bo jak chcesz posprawdzac jakies inne lub lepsze pukawki to musisz grindowac ludzi, resources aby miec wiecej ludzi.Jak chcesz pograc jakies wyzsze FOBy to tez wypada miec lepszy sprzet na juggernautow, o ninja wormhole fultonie nie wspominajac jak wpadasz do lvl32 FOBa i chcesz go wyczyscic.

 

 

Co innego ze te pukawki to i tak gunwo jak juz je zgrindujesz  :banana:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ta gre skoncze jestem w polowie.

2 mapy i 2 typy zadan - przechwyc lub unieszkodliwij cos przez cala gre i tak w kolko.

Prolog mnie wsysl tylko po to by pozniej z kazda kolejna misja moja chec do grania szla powoli w dol.

Nie mam ubawu biegac po tych samych lokacjach zaliczajac to samo w innym znaczeniu.

Takiego MGS1 konczylem wiele razy na Extreme MGS2 European Extreme bez zabijania tutaj jak wytrwam do konca bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

od ktorej misji mniej wiecej fabula tak wali z kopyta, bluber pisal, ze ragus jest w 19 i dopiero pozniej robi sie gesto, ze glupio spoilera z tego dostac

 

mnie gierka super sie podoba - jak pisalem - swietna gra, slaby mgs i choc misje nie nudza to tez uwazam, ze dwie glowne miejscowki(wcale nie jakies spore) na tak dluga gre to zdecydowanie za malo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...