Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mnie dziwi w tej grze, ze biegajac po mokradlach w Afryce nie mozna trafic na zadnego aligatora, czy weza na drzewie? Przecie podwodna fauna i flora z Wieslawa Trzeciego pochlania te pustkowia w MGSie bez popity.

 

No nie ma, co zrobisz, tak samo z wodą w grze tylko po kostki, obojetnie czy to kaluza czy rzeka.

Odnośnik do komentarza

MGS3 też dawal inny feeling bo miał małe, zamkniete mapki i kazda praktycznie napakowana zyjątkami, a tu na otwartej pustyni trudno aby co chwile cos wyskakiwalo. Afganistan jest biedniejszy jesli chodzi o ilosc zwierzat, w afryce to biega chyba wiecej i no sa jakies wieksze zebry itd, wiecej drzew i krzewow to wydaje sie, ze jest gesciej.

Odnośnik do komentarza

No i przeszedlem giereczke (48% gry za mna). Skrotowo mowiac gameplay ma najwieksze replayability (i generalnie jest najlepszy) w calej historii mgs'a ale niektorych rzeczy brakuje i mogliby dodac. Czemu zolnierze nie maja psów, gdzie wieksza ilosc zwierzat na mapie, brakuje mi badz co badz wiecej misji w zamknietym otoczeniu (misja prologowa i jeszcze jedna misja korytarzykowa to imo dwie najlepsze misje w calej grze). Brakuje infiltracji baz jakie to mialo miejsce w poprzednich czesciach. Jak chcemy nabijac side opsy to przez ilosc loadingow i latania helikopterem mozna dostac bolu glowy. Robi sie to po prostu meczace. Najgorszym aspektem jest umyslne przeciaganie gry robiac dodatkowe rzeczy by odblokowac ostatnie misje, kto to widzial. 

Fabularnie jest srednio, zakonczenie nie urywa, cut-scenek jest malo. Co prawda zeby nie bylo ze tylko narzekam to te scenki ktore sie pojawiaja to sa na najwyzszym poziomie. W sumie na trailerach dostalismy prawie wszystko co znajduje sie w grze. Mial byc "missing link" i zwienczenie sagi a wcale tak nie jest i to jest dla mnie najwiekszy zawód. 

Odnośnik do komentarza

O maj gad, co sie wyprawia w 30 i 31 epizodzie to ja nawet nie wiem :D kwintesencja mgs'a, kurde ta gra to masakrator, replayability na maksa, uwielbiam spędzać w tej grze każdą minutę, sporadycznie mnie sfrustruje ale całokształtem nadrabia, must have. A co do wcześniejszych wypowiedzi to faktycznie na ps4 mogliby dać jakieś większe urozmaicenie flory :P

Odnośnik do komentarza

Ciekawy patent jest w 20 misji (swoją drogą małe mistrzostwo gameplayowe) otóż

w jednym z namiotów na wzgórzu przed tunelem leci dźwięk z radia. Jeżeli się przysłuchać to jest to dokładnie ta sama audycja co leciała w demie P.T.

co poprzez lecącego w tle bgma daje niezły klimacik

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...