Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

wczroaj przez 4 godziny robiłem sideopsy i szło w miare sprawnie, polecam wziąć jeepa i jeździć nim do sideopsów które są w miare blisko siebie, a potem heli i zrzut w miejscu gdzie znowu jest kilka w miare obok siebie

 

swoją drogą robiłem je bo chce odblokować wormhole fultona

jestem po misji po której już powinienem móc go odblokować ale

 

 

jestem po misji 31 i podobno side ops już powinien sie pojawić, ten z legendary szakalem, ale właśnie zrobiłem wczoraj sporo sideopsów i akurat ten mi sie nie odblokował, co prawda wcześniej w afryce nie zrobiłem prawie żadnego bo miałem parcie na fabułe z powodu choroby, może poprostu trzeba troche ich porobić ale jeśli ktoś zna jeszcze jakieś warunki konieczne by sie pojawił szakal to dajcie znać

 

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie co do czasu gry. Nie robię miliona Side opisów, no bo po co, no ale 30 godzin po 20 misjach jest. I teraz tak, zakładam, że jestem już prawie w połowie gry licząc misje, ale czy jestem również w połowie gry, licząc godziny?

 

Czy przejście tej gry zajmie mi ponad 60h xD? Gra mi się dobrze, ale boję się, że 50 godzina puszczania baloników może mnie złamać.

 

No chyba, że w drugiej połowie gra przyspiesza. Przyspiesza? Pytanie do osób grających normalnie, a nie siedzących z listą rzeczy do zrobienia na kolanie i eskortujacych 18 owcę z Afganistanu, bo takie osoby już pewnie zapomniały o czym jest ta gra.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

To nieźle. Z pobocznych robię tylko żółte i jakieś legendary gunsmithy itd.

 

W tym tez jest lekki grind opsow dla lepszego wyposazenia ale to niepotrzebne i moze nawet ogarniesz w okolicach 50h. Wszystko zalezy od tego jak i nad czym sie spuszczasz w misjach, bo za rambo style nie ma zadnych kar i jak nie potrzebujesz ludzi (a nie potrzebujesz do watku fabularnego) to mozna chyba jeszcze szybciej wpadajac na pelnej ku rwie tylko po objectivy.

Odnośnik do komentarza

Ja tak dowiedziałem się, że przedemną 27 misji fabularnych z czego część będzie powtarzaniem trudniejszych zadań to pier.dole i się nie spuszczam nad przechodzeniem na nindże tylko wbijam i robię co mam zrobić i tyle. Jak zrobi się kokodżambo to wyciągam karabin i morduje, ktoś tam w konami przegiąl z iloscią misji moim zdaniem zrobili by połowego tego, ale jakieś bardziej rozwnięte cokolwiek a nie tylko idź wykraść kolesia albo coś wysadź potem spier.dol. Trochę te bazy mogli bardziej skomplikowane zrobić z pomieszczeniami w których można łazić, szukać jakichś blueprintów cokolwiek a tego jest mało i jakieś takie biedne to jest. Ot jakieś wejscie znajdziesz a tam hangar a srodku kilka smieci i tyle.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No ja od dzisiaj też się nie pier,dolę, mam 25h i tylko 11 misji (14% gry), no bez kitu. Karabin w łapę i z okrzykiem będę przeć przed siebie czym prędzej ogarnąć fabułę (każdy dzień to ryzyko spoilera) i później będę się bawić.

Odnośnik do komentarza

Nie robię miliona Side opisów, no bo po co

 

niektóre sideopsy odblokowują różne rzeczy, czy to nowe bronie czy inne bajery, więc powód do ich robienia jest bardziej konkretny niż tylko zaliczenie "% ukończenia gry"

 

i mi sie to bardzo podoba że wiele różnorakich czynności daje wiele różnorakich korzyści (głównie w sprawie rozwoju naszych możlwiości)

 

 

 

a ja powiem że zawiodłem sie troche na d-walkerze, zrobiłem sobie to elektryczne działo i chciałem go przetestować na jakimś sideopsie (co prawda dosyć trudnym bo była cała masa przeciwników) - no ale jak sie zrobił alarm i sajgon to zabili mnie z 5 razy O_o (co prawda mieli karabiny stacjonarne a ja nie miałem żadnej dobrej broni tylko usypiacze)

 

potem wysłałem robicika w (pipi) i zawołałem quiet, i z jej opmocą uśpiłem wszystkich w pare minut

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Nie robię miliona Side opisów, no bo po co

 

niektóre sideopsy odblokowują różne rzeczy, czy to nowe bronie czy inne bajery, więc powód do ich robienia jest bardziej konkretny niż tylko zaliczenie "% ukończenia gry"

Odblokowują rzeczy, które są kompletnie nieprzydatne czyli jest to typowy zapychacz.

 

Całą grę grałem z początkowym pistoletem(ulepszonym na lvl 3), początkowym karabinkiem(ulepszonym na lvl 3) oraz RPG (lvl 4). 

Odnośnik do komentarza

Bo takie sa realia przechodzenia + nawet nie trzeba robic opsow tylko sobie zabierac blueprinty z lokacji. Rozumiem, ze dla kogos frajda jest robienie 6 misji aby zabic zolnierzy obok APC i dla niego to, ze wczesniej bylo 5 typków, a teraz jest 7 typków to wystarczajaca frajda aby sie nie nudzic, no ale ja tego nie kupilem. Przy drugim przejsciu zrobilem ponad 120h aby sprawdzic rowniez wszystkie opsy oraz bronie, zeby nie bylo ze sie obrazam na gre, ale tak jak napisalem, okazalo sie to wielkim zawodem, strata czasu jesli chodzi o dostepny arsenal i jego zroznicowanie oraz sens zabierania na misje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...