Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Spóźnione wrażenia ale dopiero wczoraj odpaliłem fifke on-line (wciągnęła w tym sezonie mnie karier\a i męczę City drugi sezon) i kurde nawet fajnie to rozwiązali pierwszy raz od kilku lat można pograć słabszymi drużynami . Udało mi się wygrać siedem spotkań naszą reprezentacją pod rząd i powiem szczerze że polecam grę z cpu "na rozgrzewkę" skubani grają niemal telepatycznie , gra z żywym przeciwnikiem to później czysta przyjemność heh. Edit: Aha , kilka razy uciekł mi patałach gdy przegrywał - klikając (na PC) wyskoczyło mi info że "raport zostanie sporządzony" czy coś takiego . ktoś to później weryfikuje?

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Przesadzacie z tymi słupkami. Owszem, od czasu do czasu obijam słupki, ale w 90% ma to miejsce, kiedy oddaje tzw. strzały rozpaczy z zupełnie nieprzygotowanych pozycji albo z dużych odległości. Ciężko mi uwierzyć, że np taki Figlarz oddaje 30 strzałów na mecz z sytuacji stuprocentowych. Ja jak mam powiedzmy 10 strzałów na mecz, to przynajmniej 8 jest z setek i MOŻE jeden słupek się trafi, co nie jest jakimś makabrycznym wynikiem. Gorzej, że wykorzystuje 1-2 akcje z tych 8 setek, ale to już inna historia.

Pytanie do "taktyków" Jak ustawić piłkarza, by przy ataku pozycyjnym i zejściu innym grajkiem na skrzydło, ten stał na 25 metrze czekając na piłkę, by np. kropnąć z pierwszej? Nie ważne czy ustawiam OPŚ czy ŚP wchodzą mi w pole karne za głęboko i przed polem karnym jest pustka. Problematyczna sprawa, bo o ile nie często decyduje się na strzał z dystansu, to czasami aż prosi się, żeby ktoś czekał przed polem karnym, a nie ładował się w gąszcz obrońców.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie narzekam na słupki, bo ich mam mało w porównaniu z innymi, a na bramkarzy, którzy bronią niemożliwie zaje.biście i ciężko cokolwiek ustrzelić, bo GK wyjmuje dosłownie wszystko. Nie mówię, że wszystkie 20 czy 30 strzałów są setkami, ale co najmniej 5, które powinny wpaść na 100%, a z niewiadomych przyczyn nie wpadają. Pomyślicie, że przesadzam, bo przegrałem parę meczów, ale tak to naprawdę wygląda :(

 

 

Mam jeszcze pytanko dla znawców. Jeszcze nie zdążyłem ogarnąć tych wszystkich opcji, więc może wy mi pomożecie. Da się ustawić offline coś takiego jak H2H Seasons? Chodzi mi o grę z kumplem i rejestrowanie wyników. W PESie chyba 2009 wprowadzili Community (czy jakoś tak) i się sprawdzało idealnie na wspólne partyjki ze znajomymi. Tutaj mi tego brakuje i muszę grać pojedyncze mecze, a potem są kłótnie kto kogo naje.bał :D Jakieś porady? :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, szczurzy wchodzą najłatwiej, ALE z odpowieniego konta. Jak jeszcze rywal nie posyła golie do boju, to mamy bramkę niemal gwarantowaną. Wyjatkiem są złe dni w których mam za ciężką rękę i uderzajam za mocno, trafiając w bramkarza. Szczury a'la FIFA 08 rulez.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

no ok, tez tak strzelam ale czy nie byłoby lepiej by było 2 razy ciężej o setke za to bez cudów? ps jednak poswiece ten rok na nauke manuala, pewnie bede dostawał baty co mecz ale ta gra na manualu zyskuje sporo. Makgajwer jestes dumny ze mnie? Manual power lololol

Odnośnik do komentarza

No co do slupkow zgodzilem sie na poprzedniej stronie. No i mialem was oficjalnie przeprosic, po meczu Sushim, gdzie mial ze 3-4slupki, no i od 89 minuty zdazylismy walnac chyba ze 3 bramy. :)

Twoja bramka z glowki okej, ale to, ze dales sie kiwkami objechac 2 razy chyba nie jest wina gry.

Przyjze sie blizej waszym minutom, specjalnie dla was przez kolejne 10 meczy bede prowadzil statystyke, w ktorej minucie walnalem brame! Zadowoleni?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Są słupki, są. W każdym meczu przy sam na sam albo tak z odległości 8-10 m, gdy biegnę z obrońcą na karku i strzelam po krótkim, trafiam ze 2-3 razy w słupek :D Przed chwilą skończyłem mecz City-City w 7 lidze. Ja 13 strzałów z czego 7 w światło, rywal 3 na 3, a wynik 3-2 dla mnie :)

 

Wczoraj dobry mecz z kumplem offline miałem. Ja Bayern on Arsenal. 7-6 się skończyło :D Gomez 6 goli(wszystko co strzelił wpadało, zero słupków) i jeden samobój. Było już 7-3, ale przyszła 80 minuta i mało co, a bym zremisował mecz :D Nie przeczę, że przy takim wyniku byłem rozluźniony, ale co kumpel strzelał to wpadało.

 

Tak czy siak nowa fifa bardzo mi podchodzi. Ogrywam obecnie obie kopanki na przemian i chyba PES popłynie przez te strzały. Randomu, że strzelam w prawo, a piłka leci w lewo nie zdzierżę.

Odnośnik do komentarza

Nie macie wrażenia, że poziom niższych lig spadł w ostatnim czasie? Na 101% nie gram lepiej niż tydzień temu(przerwa na Rage'a), a mam już 10 punktów w 7 lidze, co jeszcze mi się nie zdażyło i 3 mecze do rozegrania. 3 mecze przegrałem po klasycznych bramkach z dupy ew. mojemu lewactwu i odpuszczaniu przy stanie 3:1 dla mnie (potem miałem ze 4 setki, które chciałem rozwiązać w wyrafinowany sposób i przeciwnik wygrał 4:3, kuuuuuuurva!!!!). Wcześniej w 7 lidze, byłem absolutnie bezradny. Najlepszy był mecz remisowy w którym padło 6 bramek i wszystkie ze strzałów z dystansu, lekkie przegięcie pały.

 

edit. Jest jedna rzecz z którą mam spory kłopot, a mianowice wprowadzanie piłki przez bramkarza z piątki. Jak wykopuje, to w 70% przypadków tracę piłkę (karłowata Barca), jak staram się krótko podać, to wysoki pressing rywala często kończy się przechwytem piłki i akcją 1 na 1. O wiele łatwiej byłoby mi wybijać piłkę, gdyby kamera w takich sytuacjach normalnie była umieszczona na trybunach, bo o wiele sprawniej ocenić odległości pomiedzy poszczególnymi zawodnikami. Da się coś z tym zrobić? Jak sobie radzicie w takich sytuacjach

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie macie wrażenia, że poziom niższych lig spadł w ostatnim czasie? Na 101% nie gram lepiej niż tydzień temu(przerwa na Rage'a), a mam już 10 punktów w 7 lidze, co jeszcze mi się nie zdażyło i 3 mecze do rozegrania. 3 mecze przegrałem po klasycznych bramkach z dupy ew. mojemu lewactwu i odpuszczaniu przy stanie 3:1 dla mnie (potem miałem ze 4 setki, które chciałem rozwiązać w wyrafinowany sposób i przeciwnik wygrał 4:3, kuuuuuuurva!!!!). Wcześniej w 7 lidze, byłem absolutnie bezradny. Najlepszy był mecz remisowy w którym padło 6 bramek i wszystkie ze strzałów z dystansu, lekkie przegięcie pały.

 

edit. Jest jedna rzecz z którą mam spory kłopot, a mianowice wprowadzanie piłki przez bramkarza z piątki. Jak wykopuje, to w 70% przypadków tracę piłkę (karłowata Barca), jak staram się krótko podać, to wysoki pressing rywala często kończy się przechwytem piłki i akcją 1 na 1. O wiele łatwiej byłoby mi wybijać piłkę, gdyby kamera w takich sytuacjach normalnie była umieszczona na trybunach, bo o wiele sprawniej ocenić odległości pomiedzy poszczególnymi zawodnikami. Da się coś z tym zrobić? Jak sobie radzicie w takich sytuacjach

 

 

Ja na przyklad radzę sobie jeszcze gorzej niż ty :) Najlepiej mi wychodzi wykop na trochę więcej niż pół paska. Kopiąc tak na 30-35 metr, czasem uda się podać niekrytemu pomocnikowi na klatę, ale i o to ciężko.

 

Zróbcie jakąś forumową ligę ;)

Odnośnik do komentarza

Nie macie wrażenia, że poziom niższych lig spadł w ostatnim czasie? Na 101% nie gram lepiej niż tydzień temu(przerwa na Rage'a), a mam już 10 punktów w 7 lidze, co jeszcze mi się nie zdażyło i 3 mecze do rozegrania. 3 mecze przegrałem po klasycznych bramkach z dupy ew. mojemu lewactwu i odpuszczaniu przy stanie 3:1 dla mnie (potem miałem ze 4 setki, które chciałem rozwiązać w wyrafinowany sposób i przeciwnik wygrał 4:3, kuuuuuuurva!!!!). Wcześniej w 7 lidze, byłem absolutnie bezradny. Najlepszy był mecz remisowy w którym padło 6 bramek i wszystkie ze strzałów z dystansu, lekkie przegięcie pały.

 

edit. Jest jedna rzecz z którą mam spory kłopot, a mianowice wprowadzanie piłki przez bramkarza z piątki. Jak wykopuje, to w 70% przypadków tracę piłkę (karłowata Barca), jak staram się krótko podać, to wysoki pressing rywala często kończy się przechwytem piłki i akcją 1 na 1. O wiele łatwiej byłoby mi wybijać piłkę, gdyby kamera w takich sytuacjach normalnie była umieszczona na trybunach, bo o wiele sprawniej ocenić odległości pomiedzy poszczególnymi zawodnikami. Da się coś z tym zrobić? Jak sobie radzicie w takich sytuacjach

 

Faktycznie trochę poziom spadł, bo miałem przerwę na PESa i Dark Souls i jak wczoraj zacząłem grać w 7 lidze, to nie mam specjalnych problemów i awans się chyba szykuje.

 

Ja w meczach online raczej wykopuje piłkę i też zazwyczaj kończy się to stratą, bo gram City, a z przodu mam Teveza i Aguero :D Raz na 8-10 razy coś wywalczą :) Muszę popróbować delikatniej wybijać. A z rozgrywaniem do obrońców możesz spróbować tak - jeżeli rywal jest ogarnięty i widzisz, że biega jakimś zawodnikiem, po czym biega kolejnym (szybka zmiana przy użyciu L1) to lepiej nie ryzykować. Ale jeżeli podbiega jednym to można próbować grać w przeciwną stronę. Ryzyko jest takie, że czasami robi się specjalnie takie podpuchy, że w ogóle się nie rusza napastnikami i nagle startuje się do jednego z obrońców :D Ja tak robię i już kilka goli strzeliłem w ten sposób. I w ten oto sposób wracamy do punktu wyjścia, że grając o punkty/ w lidze/ w pucharach najlepiej piłkę WY-PIER-DO-... :D:D

Odnośnik do komentarza

A Ty easye, w której jesteś lidze? ja jestem w 6 i brakuje mi 2pkt da awansu i mam jeszcze 2 mecze. byłem już w 5 lidze 2 razy ale 2 razy spadłem teraz będę atakował trzeci raz

 

 

A tak BTW. Orientujecie się czy na PC to jest jakiś słabszy poziom? Bo mój kumpel gra na PC w 2 lidze. I się zastanawiam czy On jest taki dobry czy tam jakieś leszcze grają. sprawdziłbym się z nim ale gra na klawiaturze:( i na padzie nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza

"Wyzwanie przyjęte" to wykonanie jednego z wyzwań EASFC.

Z tym drugim to chyba "uzyskaj 80% skuteczności odbioru piłki rywalowi przy co najmniej 5 odbiorach w meczu".

 

W spoilerze ukryte trofea:

 

 

 

1. No Draw for You!(Rzutem na taśmę!)

Strzel zwycięską bramkę w 90. minucie w meczu z przeciwnikiem sterowanym SI.

 

2. How Great is that? (Co za szczęście!)

Znajdź w paczce zawodników w trybie Ultimate Team piłkarza z zespołu tygodnia.

 

3. Club Legend (Legenda Klubu)

Zalicz 100 występów dowolnym zawodnikiem w trybie Fifa 12 Ultimate Team.

 

Wszystkie trzy powyżej to, zdaje się, brązowe trofea.

 

 

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

pobrałem sobie własnie ekstraklasę i powiem, że daję rade. Polecam i wam

 

robimy to tak; wchodzimy na easportsfootball.com, wbijamy do centrum kreacji (musimy byc zalogowani) , wpisujemy ekstraklasa w opcji "pobierz druzyny", klikamy na opcje zaznacz- mozemy teraz wyłączyc pc i z menu gry w opcji tworzenia jest dostepny pliczek do pobrania.

 

 

mozna by faktyko zrobic lige ale proponowąłbym definitywnie bez topów bo to bez sensu byłoby, kazdy by chciał barce, real czy city.

 

 

No i manual hehe, manual.

 

 

(jeju gram własnie na nim i jak TRAFIĘ w bramke to sie ciesze hehe;-)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Najepsze ligi zawsze byly z pula zespolow i losowaniem. Kazdy musial zaakceptowac co mu przypadlo i mecze byly o wiele ciekawsze. Adam, ligi malo gram, standardowo pocinam z przyjaciolmi i Ut. Obecnie awans do 6tej, ale pocinam polskimi zespolami.

Liga forum - bylby fan! Sam moge pomoc!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...