Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie na chwile daje spokój. Nie wiem ile wytrzymam pewnie krótko. A robię małą przerwę ze względu na serwery EA. Przegrywam mecze z jakimiś noobami bo się strasznie laguje (moi zawodnicy chodzą jak czołgi, a tak się grac nie da) lekko poddaje leci gdzie na druga stronę chce mocno , ledwo leci itp. I z góry pisze, nie piszcie że to wina mojego neta bo do FIFY 6mb/s wystarczy:)

Odnośnik do komentarza

Zagrałem wczoraj po kilkudniowej przerwie meczyk w lidze 3. Argentyna - mancity (cóż za niespodzianka), forma średnia, brak dokładności i lekka dezorientacja po takiej przerwie. Mecz w miarę wyrównany, ale to ja strzelam w 70 minucie gola na 1-0. Koleś pauzuje grę i... ADHD. Pozostałe 20 minut gry to jego ciągły napór nakoksowanymi zawodnikami. Piłkę mam przez kilka sekund do końca meczu, ale bronię się nieźle. W 87 minucie sędzia wymyśla sobie karnego (ach ten impact engine), lecz koleś go marnuje i wygrywam :D 10 punktów po 4 meczach, awans to 18pkt, więc 3 zwycięstwa potrzebuję. Do końca tygodnia musi być 2 liga!

Odnośnik do komentarza

Nie mam sił powoli do tej gry. Bylem w 5 lidze ale spadlem do 7. Gram Interem. Idzie mi roznie ale to co dzisiaj mialem... Brakowalo mi 3pkt do awansu i 3 mecze. Wszystkie 3 przegrane. Lacznie stracilem jakos 12 bramek z czego 7 takich samych.. Rog pola karnego i strzal z du.py po ziemi na dlugi slupek. Z czego typ jeden 3 takie strzaly i 3 gole pod rzad... W kazdym meczu przewazalem pod kazdym wzgledem... W jednym meczu mialem ochote rzucic padem o tv. 1sza akcja sam na sam, slupek. 2ga akcja sam na sam, poprzeczka. 3ia akcja taka bramkarz. 4akcja sam na sam, obok bramki. Dopiero przy 5 akcji (wszystko w jednym meczu) strzelilem... Nic tylko plakac...

Odnośnik do komentarza

hmmm..sam widziałes , ze i mi nie idzie, po prostu trzeba pocwiczyc srogo ..choc niektórzy mówili, ze im przesiadka przyszła bezproblemowo. Ja u siebie widzę konsekwencje lat gry w pesa na krzyżaku :D

 

 

powiem tak: mimo, ze dostaje baty za batami na manualu , wygrywam raz na cztery mecze średnio , mimo że znów spadłem do dziesiątej ligi - a w meczu który decydował o utrzymaniu spudłowałem na pustą bramkę (spanikowałem i kuks jak &%%^ ) to po stokroc wolę tak grac a ten "sezon" traktuje jako "nauke" (no i w ogóle bez spiny bo zresztą nie poswiecam juz grze duzo czasu wiec i efekty przyjda wolniej)

 

Dla mnie Fifa na asystach zasługuje na 7 /10 i przegrywa z PESem 2012. Bo jest bardzo arkejdowa- ktos to lubi, ktos nie, są rózne gusta. Ja preferuję symulacje.

 

Co daje manual?

 

1 ludzie chcą sie bawic- tj nie wszyscy umieją grac- np ja- ale usiłują stworzyc jakies ciekawe akcje itd.

 

2 Real Madryt / MC i Barcelona nie są najczesciej wybieranymi drużynami - a przynajmniej dużo rzadziej sie z nimi tam spotykam niz na asystach- bo jak wyzej- ludzie chca sie bawic a nie prowadzic automatyczny Real Madryt

 

3 na asystach notoryczne sa podanie gdy piłkarz stoi jakos bokiem, notorycznie realowcy usiłują grac na przebitki, notorycznie usiłują wsadzic "trójkąt" (na dobieg) - to gra i często to przejdzie bo Real ma dobre staty. Na manualu - patrz wyżej, jet inaczej. A już klasycznym przykładem są wrzutki- na asystach czesto piłkarz obrócony tyłem osrodkowuje celnie z obrotem i tracimy gola. Na manualu facet musiałby sie obrócic najpierw a my mielibyśmy czas na reakcje....

 

4 sytuacje sam na sam- na manualu jak ktos wyjdzie na setke to zawsze masz szanse, ze po ludzku skrewi, spanikuje. Na asystach dzieją sie cuda niewidy- tj albo bramkarz broni jak robokop albo słupek za słupkiem. Tu gra nie musi "pisac takich scenariuszy" bo emocje tworzy po prostu .."ułomnosc ludzka"- tj sam nie trafisz czesto bo źle machniesz analogiem, gra nie musi tworzyc dramaturgi

 

 

Minusy manuala? jeden ale duzy za to..czasem bywa , ze troche sie poczeka na rywala ale w sumie jest z kim grac , to nie są częste sytuacje (tym niemniej bywają)

 

Fifa asysty ocena : 7 manual 8 + (bo stamina dalej jest ozdoba, bo nie można w towarzyskich ustalic my przeciwnk musiał grac na tactical def, bo nie ma polskiej ligi , bo pewne zmiany w obronie musza zajsc jak np zmniejszyc zwrotnosc piłkarzy)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

@ Orson - co do punktów 1 i 2 się nie mogę zgodzić...

 

Jeśli chodzi o "jedynkę" - grałem wiele meczów, w których przeciwnik nie miał nic wspólnego z konstruowaniem akcji i 'bawieniem' się grą. Wszystkie piłki walił na szybkich napastników, licząc na to, że przebitka da mu sam na sam. Często tak się właśnie kończyło i więcej było nerwów niż samej gry.

 

Co do "dwójki" - obecnie 90% meczów gram z tymi trzema drużynami - Real Madryt, chelsea londyn i manchester city. Sporadycznie trafiam na Barcelonę, Bayern, Milan, albo jakąś reprezentację. Rzadko widuję kogoś, kto ma odwagę sięgnąć po Tottenham, Arsenal czy Borussię.

 

Pozostałe punkty (3 i 4) to prawda :)

 

 

A tak poza tym to chciałem się pochwalić awansem do 2 ligi :D Poszło nawet nie najgorzej, miałem jeszcze zapas 2 meczów bodajże.

 

Prócz tego muszę napisać kilka słów o najbardziej przesadzonym meczu ever. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiego oszustwa. Przegrałem mecz 4-0 z kolesiem, który nie był rewelacyjny. Co prawda przy 3-0 już się bawiłem i bramkarzem wychodziłem do połowy i dlatego dostałem czwartego gola, ale to nie ma znaczenia. Po prostu moi zawodnicy nie potrafili nic zrobić. Nie wychodziło żadne podanie, kiwka, NIC. Zmiany w ogóle nie działały, a przeciwnik sobie hasał jak chciał. Messi był wolniejszy od każdego na boisku, dosłownie byłem bezradny. W dodatku gościu strzelił mi 2 bramki z kosmosu (pinballe), a trzecia to karny po mega czystym odebraniu piłki. Wkur.wiłem się strasznie, naprzeklinałem itp. Na szczęście awans do 2 ligi mi to zrekompensował :)

Odnośnik do komentarza

No dokładnie City jest najlepsze w tej odsłonie. Gram Realem jak już wcześniej pisałem, i z City mam ogromne problemy jak ktoś potrafi grac TEVEZ SILVA AGUERO biegają cały mecz na pełnym sprincie, a ja się przebiegne raz może dwa CR7 i koniec obrona mnie dogania. przesadzili sporo. MESSI AGUERO TEVEZ CR7 IBRA, powinni mieć zmniejszone statystyki. Głównie city bo jak gram z innymi to nie ma problemu. Jak gram REAL vs REAL to z CR7 ogólnie problemów nie mam

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie Macie może jakas rade na obronę City? Bo ja już kur.wicy dostaje. Każdy obrońca CITY jest szybszy od moich napastników. dosłownie każdy dogania CR KAKE BENZEME. W ogóle sobie nie radze z ich obrona jedynie drybling. przecież to śmieszne jak jakiś kompany dogania CR i to bez rządnych problemów. Jak macie jakiś sposób to pomóżcie

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...