Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

to po co je zapraszac na Fife? no chyba, że w nią grywają ale prawdopodobieństwo tego równe jest istnieniu istot rozumnych na księżycu

 

 

my jak robimy ze znajomymi turnieje i przyjdzie jakis lachon to modli się kiedy to "dziadostwo " się skonczy.

 

I jakos żaden sie na palił do tej pory by zagrac

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wbrew temu co pisaliście, było po prostu MEGA-MISTRZOWSKO! Trzy dziewczyny to partnerki uczestników (w tym moja) więc nie widzę nic złego w ich obecności. A wręcz świetnie się bawiły. W rozgrywaniu tabeli pocieszenia również nie widzę nic złego, skoro też za wygraną była nagroda (magnes EURO2012 na lodówkę :) ), za pierwsze ofkors puchar. Była walka, były emocje. Wszyscy traktowali turniej poważnie, nikt nie odpuszczał.

20:30 zaczęło się losowanie. Rozstawialiśmy wg uczestników czynnie i obecnie grających w FIFĘ- było 8 osób i 3 z nich grało kiedyś lub miało styczność z grami EA SPORTS. Reszta to wymiatacze, w tym dwóch z XBOXa.

No więc wyszło tak:

 

ćwierćfinały:

 

Przemo (Man City) - Tom Quest (Man City) 3-4 (po dogrywce, Przemo wygrywał 3-2 do 90min!)

Suło (Barca) - Żmudzior (Milan) 0-2 (najładniejszy mecz całego turnieju poza finałem, była walka)

Benek (Real) - Damian (Chelsea) 0-4

Moszczu (Barca) - Daras (Man Utd) 2-3 (po dogrywce :blum2: )

 

półfinały:

 

Tom Quest - Żmudzior 0-2

Damian - Daras 4-1 (dostałem baty, porażka :ph34r: )

 

finał:

 

Żmudzior - Damian 1:2

 

Finał był bardzo ciekawy. Żmudzior przegrywał już 0-2 do przerwy ale w drugiej poł. zaczął ostro napierać, szybko strzelił bramkę. W 75min miał "sam na sam" a w 90 zamieszanie w polu karnym i niewiele brakło do bramki. Damian wygrał, Chelsea górą.

Turniej pocieszenia wygrał Suło, czyli największy przegrany i faworyt. I wbrew pozorom tam też były emocje, przegrani z ćwierćfinałów grali półfinały pocieszenia a tam jeden mecz skończył się 1-0 w tym milion słupków i poprzeczek, śmiechu było co nie miara.

Potem jeszcze zagrali superpuchar :rofl: ROTFL

 

Polecam Wam takie inicjatywy dla znajomych, naprawdę były jaja.

 

Jeszcze statystyki turnieju:

5h, 3 flaszki, "ileś tam butelek po browarze", 2 mega pizze :)

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Tak patrze teraz na zasady tego turnieju liveleague w FIFE i jest tam

 

"XBOX LIVE -> MECZE TOWARZYSKIE ONLINE

Typ gry – Nierankingowa

Poziom drużyny – Dow.

Długość połowy – 6 min

Sterowanie – Dow.

Szybkość – Normalna

Typ składu - Online"

 

Czyli co bedzie mozna grac starym systemem obrony :/ ? Bo przy tych ustawieniach chyba nie da sie wymusic tactical defending.

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Mi się wydaję, że w towarzyskich gdy jedna osoba ma tactical to druga nie może grać na starej, nawet gdy jest włączone dowolne sterowanie. Gdy graliśmy z Figlarzem i on chciał pograć na starej obronie (ja miałem tactical) to i tak gra wymuszała nowy system.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Mi się wydaję, że w towarzyskich gdy jedna osoba ma tactical to druga nie może grać na starej, nawet gdy jest włączone dowolne sterowanie. Gdy graliśmy z Figlarzem i on chciał pograć na starej obronie (ja miałem tactical) to i tak gra wymuszała nowy system.

 

 

mozna , kiedys grałem tak. w wariancie, że koles miał starą obronę online (widac to od razu), sam też tak spróbowałem

 

 

ale to dawno, moze jakis patch to wyłaczył - tego nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza

heh niezła żenada, nie wiem czy sprawdzaliście eliminacje do FIWC online, ale gdybyście chcieli powalczyć to musicie być nolifami bo to nie jest tryb dla smiertelników, po 2 dniach ludzie mają po 75+ meczy a tam najbardziej liczy się ilość rozegranych meczy (z dobrym ratio do tego)

 

mecze wyglądają tak że ktoś wychodzi na 1-0 i klepie na swojej połowie do końca, naprawdę - polecam :bad::music:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...