Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to dobra gra jest! :)

 

Nie! Bo to pierd.olona famme fatale. Toksyczna, perfekcyjna uwodzicielka stosująca push & pull. Najpierw Cie przyciąga, pozwalając Ci wygrać na miare Twoich możliwości, czasem Cie trochę pokusi byś poczuł się jak w niebie gdy pomoże Ci w ładnym golu z dystansu, aby potem zrzucić do piekła byś wił się w męczarniach cierpienia spowodowanym jej odrzuceniem, aby potem znów puścić Ci oczko i pozwalając na trochę więcej.

 

Suka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo to dobra gra jest! :)

 

Nie! Bo to pierd.olona famme fatale. Toksyczna, perfekcyjna uwodzicielka stosująca push & pull. Najpierw Cie przyciąga, pozwalając Ci wygrać na miare Twoich możliwości, czasem Cie trochę pokusi byś poczuł się jak w niebie gdy pomoże Ci w ładnym golu z dystansu, aby potem zrzucić do piekła byś wił się w męczarniach cierpienia spowodowanym jej odrzuceniem, aby potem znów puścić Ci oczko i pozwalając na trochę więcej.

 

Suka.

 

Mam taką radę

 

GET A LIFE :potter:

Odnośnik do komentarza

Bo to dobra gra jest! :)

Szkoda tylko ze z UT zrobili taki arkejd. Tam to dopiero sa cuda na kiju!

Po czym wnosisz? Jak juz dopakujesz team, masz dobre zgranie i zawodnikow na odpowiednich pozycjach, to gra sie imo lepiej niz w h2h.Wchodza czasem jakies strzaly z dystansu. Wchodza strzaly po krotkim. Mniej schematycznie jest, gra jest szybsza. Jak zaczynalem i dostawalm po 7:0, to tez mowilem ze arcade. Obecnie gram tylko w ut, bo jest dopracowane i wymiata. Dlaczego? Dlatego, ze EA zwietrzyla kase, bo dziaciaki pakuja w paczuszki cale kieszonkowe, zeby miec Ronaldo, wiec cisna ten tryb, bo pozwala im na tzw. maksymalizacje zysku :). PS tzw momentum wystepuje rzadziej :). Ost. mialem taka sytuacje, ze ja gralem, a kolezka strzelal bramki stosujac schemat trojkat na sutterige i moi obroncy jak te pochwy nie byli w stanie zapobiec. Koles byl cienki i wiedzialem, ze musze zremisowac conajmniej. Do przerwy bylo 4:1 dla niego. Ale ja wiedzialem :) No i chyba jemu sie wlaczyl wiatr w plecy bo wlasciwie przestal grac, a moi srodkowi wlasciwie wybiegali do niego i kasowali wszystko. ribbery zaczal grac na srodku pomocy. lewy obronca Fuchs znalazl sie na srodku pola karnego.A jak juz przegrywalem 4:3, to wszyscy podeszli pod neigo tak blisko, ze nie mial gdzie podac :). bramke na 4:4 strzelilem w 90 min. I jakby reka odjal. Taktyki nie zmienialem, ale przestali go cisnac, Zaczeli grac wolniej i niecelnie. W poczynania obydwu druzyn wkradl sie chaos. Przeciwnik znow mogl podejsc pod moja bramke :). Mecz wygralem w karnych.

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

w zupelnosci sie nie zgadzam. Mam w UT kolo 150 meczu z tego ze 120 wygranych i dla mnie jest zupelnie na odwrot. Jasne, kwestia gustu, ale to, co sie dzieje w UT na bank symulacji nie odzwierciedla.

To o czym piszesz wlasnie dla wiekszosci stanowi momentum. Strzelasz brame i Twoi zawodnicy dostaja boosta, stad nagle robi sie przewaga.z niczego. Tak czy siak pocinam w UT, ale wolalbym by mecze byly bardziej symulacyjne, podobne do tych z H2H, bo tutaj to nawet Brozek wali z 35 metrow w okno, jak ma chemie :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

w zupelnosci sie nie zgadzam. Mam w UT kolo 150 meczu z tego ze 120 wygranych i dla mnie jest zupelnie na odwrot. Jasne, kwestia gustu, ale to, co sie dzieje w UT na bank symulacji nie odzwierciedla.

To o czym piszesz wlasnie dla wiekszosci stanowi momentum. Strzelasz brame i Twoi zawodnicy dostaja boosta, stad nagle robi sie przewaga.z niczego. Tak czy siak pocinam w UT, ale wolalbym by mecze byly bardziej symulacyjne, podobne do tych z H2H, bo tutaj to nawet Brozek wali z 35 metrow w okno, jak ma chemie :)

tu masz racje z tym brozkiem. ale w rzeczywistosci tez czasem zapodawal cos w okienko ... :) dla mnie ut jest o tyle swieze, ze otwiera sie wiecej mozliwosci i pojawia wiecej niestandardowych sytuacji. po rozegraniu ok czterystu meczow w h2h juz nic nie bylo w stanie mnie zaskoczyc .tu rozegralem tez ok 400 i czasem pada bramka, o ktora bym silnika nie podejrzewal. dlatego wlasnie lubie ut. niestety gra ma tez swoje wady jak np promowanie bardzo szybkich graczy kosztem reszty, ale mnie gra sie lepiej niz w h2h. co wiecej gra sie inaczej. po kilkuset meczach w ut zasiadlem do h2h i zaczalem obskakiwac baty od kazdego... takze od kanapowych kolegow, z ktorymi wczesniej nie mialem problemow. gra w ut jest szybsza. mnie sie tam mimo wszystko podoba bardziej niz pojedynki.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Panowie, może kogos wkurzę, może nie, trudno. Powiedzcie mi tak w skonsdensowanej formie jak z online we fifie? Zastanawiam się nad kupnem i poprostu mam dylemat - używkę (bez online pass) czy nówkę. Warto inwestować w online pass w tej grze? No i czy ta opcja z kartami (Ultimate Team chyba) tego wymaga? No i co to h2h?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli można to napiszę jeszcze tutaj wiadomość, pisałem w FIFA FAQ, a nie wiem czy tam ktoś jeszcze zagląda.

 

Mam parę pytań odnośnie grania online:

 

1. Jak chce grać rankingowe mecze to da się zagrać szybki mecz, bo jakoś tego tam nie widzę.

2. Czy da się grać we dwóch w jednej drużynie przeciwko dwóm graczom przeciwnej drużyny ? bo jak dałem na "Mecz zespołowy" to tam na pewno więcej niż dwóch graczy gra w przeciwnej drużynie.

3. Czy w trybie Sezon Live, to normalne, jak gram klubem to niekiedy przeciwnika mi dobiera grającego reprezentacją ? trochę to wkurza, ale nie narzekam.

4. Mój siostrzeniec dostaje fajne lanie, czy jest tam w tych trybach jakiś tryb typowo dla początkujących graczy, czy zostaje tylko poćwiczyć ? :P

 

Pierwszy raz gram online we Fife, to nie wiem co i jak :P a jak próbuje coś przeczytać w gwoli wyjaśnienia to nic nie widzę, bo gram jeszcze na SD TV, a tam czcionka to wiadomo, rozmiar 2. Jakby ktoś mógł odpisać to z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

mozna grac w 1 druzynie. Na 2 padzie zaloguj sie na konto goscia.

 

Ok, tylko, że jeszcze zapomniałem dopisać, że chodzi o wersje na PS3, a "konto gościa" to pewnie chodzi o X360 tak ? nie wiesz może jak jest na PS3 ?

 

Jemu nie oto chodziło, Po prostu podczas wybierania drużyny naciskasz na DRUGIM PADZIE TRÓKĄT i już jesteś zalogowany jako "GOŚĆ"

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Ok, dzięki.

 

Jak Wy bronicie bramkarzem w grze ? ja znam tylko wychodzenie na trójkącie i to chyba wszystko, albo w Fife 11 było coś jak naciśnięcie dwa razy trójkąta to zostaje na lini bramkowej ? ale nie jestem pewny. Strasznie dużo tracę bramek 1v1 online, przeciwnik znowu odwrotnie, jego bramkarz niekiedy się zachowuje jakby na jakiś dopalaczach grał, wszystko broni :x

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza

Panowie. Kurde belans... na dniach wychodzi dlc do naszej ukochanej gry, a wy nic :)??!! Nowe stadiony, stroje, współczynniki. Ponoć 80zł będzie toto kosztowało i bedzie fajne :). Ciekawe, czy zmienią coś w gameplayu na tzw. plus? I w jakim nowym trybie przyjdzie nam grac online. Czy będzie taki suchy puchar jak w wypadku Fify12, czy może łącznie z rozgrywkami grupowymi jakoś to wymyślą. Fajny pomysł, że nie wydają tego w formie osobnej gry. Chociaż najlepiej by było, żeby dali to za darmo w formie patcha. Kupujecie w ogole, zębiska ostrzycie :)?

Najbardziej jara mnie fakt, że wreszcie online można będzie grać przeciwko reprezentacjom narodowym (w sumie pewnie Hiszpania vs Hiszpania) zamiast ciągle Real vs ManC.

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...