Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola zakupiona w MM Zabrze 949zł + 16GB (199zł) + Uncharted (199zł) razem 1347zł. Konsole WiFi schodziły jak ciepłe bułeczki wersja 3G leżała. Na początku miałem brać 3G ale kwota 1249 za samą konsole jednak trochę za duża i pytanie zasadnicze czy wykorzystam 3G i GPS'a. Właśnie konfiguruję i testuję. Robi ogromne wrażenie do PSP nie ma co porównywać. Jeszcze jeden taki mały zonk. Spytałem panią w PLAY jak wygląda sprawa tej karty SIM w zestawie z PS VITA. Karta jest ważna po aktywacji 7dni :( żeby otrzymać darmowe Wipeout 2048 należy doładować konto za 90zł lub 3 miesiące po 30zł w związku z tym "darmowość" tej gry jest wielce dyskusyjna i to był bodziec by brać wersję WiFi jeszcze za taką cenę.

Odnośnik do komentarza

A skąd macie te kody, ja na razie niczego nie znalazłem ?? Czy chodzi o te kody ( rabaty ) dodawane do pre order pack ??

Czy wcześniej się już nie pytałeś?

 

W preorder packu jest instrukcja, trzeba wejść na tę stronę co tam jest i podać zalączony kod. Potem wybiera się bonusy i w ciągu 72h przysyłają kody na poszczególne pozycje, które się wybierało. Jak to zrobiłeś i nic nie dostałeś to ja bym do nich pisał lub dzwonił.

Odnośnik do komentarza

Konsola zakupiona w MM Zabrze 949zł + 16GB (199zł) + Uncharted (199zł) razem 1347zł. Konsole WiFi schodziły jak ciepłe bułeczki wersja 3G leżała. Na początku miałem brać 3G ale kwota 1249 za samą konsole jednak trochę za duża i pytanie zasadnicze czy wykorzystam 3G i GPS'a. Właśnie konfiguruję i testuję. Robi ogromne wrażenie do PSP nie ma co porównywać. Jeszcze jeden taki mały zonk. Spytałem panią w PLAY jak wygląda sprawa tej karty SIM w zestawie z PS VITA. Karta jest ważna po aktywacji 7dni :( żeby otrzymać darmowe Wipeout 2048 należy doładować konto za 90zł lub 3 miesiące po 30zł w związku z tym "darmowość" tej gry jest wielce dyskusyjna i to był bodziec by brać wersję WiFi jeszcze za taką cenę.

 

 

 

Tak ale za doładowania masz Internet,nie wiem z jakim limitem (normalnie dostajesz 2gb za 30zł) ale tak czy tak Wipeout wychodzi free.

Odnośnik do komentarza

Gdy tylko pojawił mi się na wyświetlaczu 3GS'a SMS z informacją o odbiór przesyłki w sklepie, od razu wyrwałem przez miasto. Godzina 11:41, oczywiście 10 minut przestałem w korkach, bo ferie są... ale w końcu udało się dojechać i odebrać cały zestawik. Jak dotąd spróbowałem wszystkiego po trochę, ale od pierwszego momentu czuć moc drzemiącą w konsoli, to trzeba dotknąć, zobaczyć, przekonać się samemu. Konsolka jest bardzo lekka, świetnie leży w dłoniach, a małe przyciski w ogóle nie przeszkadzają w komfortowym graniu. Super sprawa.

 

 

,,img0180ej.jpg

Odnośnik do komentarza

Panowie da sie zsynchronizować trofea tak, żeby był podgląd na wszystkie gry z PS3 i z Vity na tej pierwszej? Bo na Vicie można. Zdobyłem pierwszego, historycznego trofika w Wipeout 2048 (a jakże), potem włączyłem PS3 i nie widać.

 

Na PS3 nie da się podejżeć trofeów z Vity ( co jest samo w sobie głupie ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...