Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Vita ma jeden Plus jesli chodzi o gry logiczne, czasowe itp.

Mianowicie po wcisnieciu PS aplikacja sie nie zamyka, czy wygasza, a pauzuje i minimalizuje ujawniajac zawartosc ekranu, a to bardzo ulatwia zaliczenie czegokolwiek :-)

 

Zależy jeszcze co to za gra jest, bo w takim smart us takie coś nie przejdzie :P

 

no to sie w pore zorientowali, bo taki kocik powitalny (trofeum ponizej munity), zrobilem w ten wlasnie sposob :)

jeden wyjatek.

Odnośnik do komentarza

Pytanie takie odnośnie oferty PS+: w Store są dwie wersje Sly: Złodzieje w czasie na Vitę. Jedna do pobrania osobno, a druga pobiera się razem z wersją na PS3 (klikamy pobieranie na wersji PS3 i od razu zasysa się wersja na Vitę). Teraz pytanie: bo plik z wersją, która pobiera się razem z grą na PS3 zajmuje 3175MB, natomiast ta "samotna" wersja na Vitę zajmuje o około 200MB więcej... Coś tam dodali dodatkowo do niej? Czy o co chodzi? Dodam, że oba pliki, do obu wersji mają takie same nazwy i sądząc po podpisie zawierają te same wersje językowe (cztery). Którą więc pobierać?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie grałem przez Remote Play (ale grałem na PS3 a stawiam że na PS4 jest podobnie). Wszstko można robić bez tylego ekranu dotykowego więc jak dla mnie spoko. Przeszedłem dwie misje na Normal (od tak na szybko) i podoba mi się. Wersję na PS3 skonczyłem na 100% - tutaj może będzie podobnie (jak znajde chętnych do grania w coopa).

Odnośnik do komentarza

Ten cross-buy chyba nie do końca działa z DN. W sklepiku via www, pokazuje mi normalnie cenę i "dodaj do koszyka", mimo, że dawno temu zakupiłem wersję na PS3.

 

 

EDIT: Odpaliłem store na PSV i DN jest za free. Ale niestety DLC wciąż jest jako płatne, mimo, że kupiłem je na PS3 wieki temu.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Ten cross-buy chyba nie do końca działa z DN. W sklepiku via www, pokazuje mi normalnie cenę i "dodaj do koszyka", mimo, że dawno temu zakupiłem wersję na PS3.

Mi nie działa cross-bur jak chodzi o DLC. NA 100% kupowałem Road to Devastation a na Vicie pokazuje mi, żebym zapłacił. Może trzeba troche poczekac az cały update sklepiku bedzie już normalnie dostępny?

Odnośnik do komentarza

@Ficuś

 

No właśnie mi wyskoczyło w powiadomieniach na Vicie, że uzyskałeś za darmo Sly :D

 

 

 

 

PS. Polska na 5. miejscu w DN na Vicie. Panowie! NAPIERD.ALAĆ DO ZOMBIAKÓW! :D

PS2. Wygląda na to, że nie ma opcji cross-save, więc można ponownie zdobywać trofea na Vicie.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

No fakt ja mam plusa od niedawna ale w sumie nmie mam jakiegos parcia na slya jeszcze nie ogralem najnowszej czesci z plusa.

 

Ps. ficuś wyrwalem to dragons crown dzisiaj za 90zeta wersje europejska nasza;) To mam kombo dragon crown+persona 4 golden i jeszcze final X hd.

 

Chyba zbule xillie limitowana zeby pokryc to co wydalem hehe

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda sterowanie w DN na vicie?

Jak wiadomo nie ma przycisku do biegania/uderzania, jak to rozwiązali?

R1 strzelanie, L1 rzucanie granatem?

Jest tak jak napisałeś, broń i przedmioty zmienia się strzałkami, przeładowanie to kwadrat, meele to kółko, rushowanie to X. Tylny ekran nie jest wykorzystywany. Gra się wygodnie, tylko polecam grac w ciemnym pomieszczeniu bo miejscówki dosyć ciemne a zombiaki malutkie i ze dwa razy mnie podeszły jak grałem w pełnym świetle dziennym (chociaż możliwe że to ja ślepne :P).

Odnośnik do komentarza

wiecie, ze sony chciało pierwotnie dogadać się z respawn i titanfall miało wylądować na vicie???!!!!!!!!!

 

http://www.eurogamer.net/articles/2014-04-17-sony-wanted-a-playstation-vita-version-of-titanfall

 

 

Developer Respawn reached out to Sony before Titanfall's exclusivity agreement with Microsoft was signed to discuss PlayStation 4 target specs, but was told the platform holder wasn't ready to divulge the details.

 

Sony suggested a PlayStation Vita version instead, and offered to help make it.

Odnośnik do komentarza

Jak wygląda sterowanie w DN na vicie?

Jak wiadomo nie ma przycisku do biegania/uderzania, jak to rozwiązali?

R1 strzelanie, L1 rzucanie granatem?

Ograłem DN na PS3 i PS4 i miałem ochotę ograć na Vicie i właśnie sterowanie mnie odrzuciło -mega niewygodne :/.Jakoś zawsze potrafiłem się dostosować i nigdy nie miałem z tym problemu ,ale na Vicie nie gra mi się  najlepiej  i nie wiem czy bede miał chęci by dalej grać.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Czy nadal nic się nie zmieniło w kwestii DLC do Dead Nation na Vitę? Nadal Ci co go wcześniej kupili na PS3, mają go jako płatny na Vite? Nie ma jakiś nowych wieści w tej sprawie?

 

DLC jest już do ściągnięcia za darmo,dla tych którzy wcześniej je nabyli na PS3. Właśnie aktualizowałem ;)

Edytowane przez Andreas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...