Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A juz myslalem o kupieniu tej giery xD

 

Tak wogole to mam pytanko panowie, czy jak skasuje gre ktora pobralem i ogralem z PS+ to pozniej bede mogl ja jeszcze pobrac czy juz moge sie z nia bezpowrotnie pozegnac?

 

Sent from my Xperia™ using Tapatalk

jak przynajmniej raz dodales do download list to dopoki bedziesz miec plusa to nawet i za 5 lat bedziesz mogl grac w gry ktore kiedys dostales z ps plus

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

i jak po prezentacji vity na e3?

 

ja osobiscie jestem bardzo zniesmaczony, tzn bylem pewny i moglem isc o zaklad ze scea bedzie konwekwentna w swoim olewaniu vity i tegoroczne targi ocieplenia stosunkow do swego handlelda nie przyniosa to jednak spodziewalem sie chocby namiastki powaznego jej potraktowania

 

osobiscie bylem niemal pewny ze w ciagu poswieconych jej 5min (nie daj boze wiecej bo wezmie czas antenowi krolowi ps4) skupia sie na tych ciekawych grach, ktore sie tworza w celu ich wiekszego wypromowania - mam tu namysli nowy trailer z freedom wars, murasaki baby czy mincecrafa, z duzym prawdopodobienstwem czekalem na info o wprowadzeniu na rynek kart 64gb, obnizki ceny konsoli czy bundli vita+8gb memorka+minecraft. nawet spodziewalem sie jakiegos tytulu aaa - obstawialem port borderlands prequel czy nieszczysnych dwoch epizodow gta z psp

 

czy cos z tego dostalem? nic absolutne nic, ciekawe gry jakie sony zabralo ze soba i ma je na stoiskach na targach nie zostaly nawet przez chwile wspomniane, sony nie zrobilo nic by pokazac ze w usa licza ze wkoncu jednostkowa sprzedaz konsoli ruszy z kopyta. w zamian dostalem kolejne indyki - fakt wiecej niz sie ich pierotnie przed konferencja spodziewalem, ale to nie to. 

 

perspektywy - gamescom pewnie przyniesie ciut milosci dla tej konsolki, w jej dotychczasowej historii to wlasnie na tych targach sony poswiecalo jej najwicej miejsca i tutaj odbywaly sie najbardziej spektakularne ujawnienia nowych projektow zmierzajacych na nia - cudow jednak sie nie spodziewam. Nastepne w kolejce tgs - tu wiele wskazuje ze odbedzie sie ostateczne byc albo nie byc dla tej konsoli - przed targami i w jej okolicach w kkw premiery freedom wars, monster hunter frontier g i orishika - to wszystko odpowie nam jak japonczycy i devi kochaja ta konsolke - sukces na obu frontach zapewni przynajmniej jej dostatne zycie i ciekawa starosc przynajmniej w swojej ojczyznie

 

btw coraz bardziej mnie martwi jakikolwiek brak informacji o gravity rush2 - coraz bardziej sie boje ze sony trzyma ten tytul w prozni i dalej sie waha na jaki system go pchnac i czeka i analizuje zyski z ewentualnej sprzedazy - przypominam jako ciekawostke ze pierwotnie pierswsza czesc gravity rush zmierzala jako eks na ps3 i pod nia byla robiona, dopiero potem scej zdecydowalo sie ze bedzie to jednak tytul na vite

Odnośnik do komentarza

Na TGSie pewnie troszkę gierek zapowiedzą. Vita może nie ma jakiegoś oszałamiającego supportu poza Japonią ale póki gierki na to wychodzą to imo nie ma źle.

Chociaż żal do oddziałów z Europy i USA jest bo mogliby coś dorzucić od siebie jeśli chodzi o jakieś tytuły. Choćby coś w stylu Loco Roco czy innego Patapona.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Na TGSie pewnie troszkę gierek zapowiedzą. Vita może nie ma jakiegoś oszałamiającego supportu poza Japonią ale póki gierki na to wychodzą to imo nie ma źle.

Chociaż żal do oddziałów z Europy i USA jest bo mogliby coś dorzucić od siebie jeśli chodzi o jakieś tytuły. Choćby coś w stylu Loco Roco czy innego Patapona.

japonia swietnie wspiera vite, po tgs oczekuje sporo, bardzo sporo, tym bardziej ze juz przetali produkowac psp

oddzialy europejskie daly cos vicie - byl tearaway, wipeout, killzone mercenary, zaraz bedzie murasaki baby, shahid zalatwil deal na football manager czy txk 

oddzialy amerykanskie - jeden wielki marazm, laskawie daly golden abyss od bend i do widzenia

 

vita zyje i nie ma sie tragicznie ale jak wiele razy wspominalem - to konsola indykow i lokalizacji japonszczyzny, a szzegolnie scea sie jej po prostu brzydzi jakby byla tredowata

Odnośnik do komentarza

 

lokalizacji japonszczyzny,

Dla mnie to akurat wielki plus bo lubię te gierki.

Ja już uzbierałem sobie z 10tytułów jakie bym kupił, w tym parę co ma dopiero wyjść.

Na ten rok jeśli kasa pozwoli to chcę skołować sobie Vitę i WiiU. Zwłaszcza konsolka Sony nie powinna być wielkim wydatkiem bo z tego co widzę ceny na Allegro są całkiem ok. Do 500zł myślę,że kupię jakiś nie zajechany egzemplarz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

PS Vita już OFICJALNIE jest trupem, zostają tylko niszowe j-gry i indory: http://www.pssite.com/news-33857-e3_2014__sony_oficjalnie_olewa_istnienie_playstation_vita_jako_platformy_do_gier.html

 

"Spojrzeliśmy całościowo na nasze platformy. Wraz z Remote Play, PlayStation Vita stała się wyłącznym akcesorium lub dodatkiem do stacjonarnej konsoli PS4. Korzystać z niej korzystają CI, którzy chcą grać w stacjonarne gry, a TV jest zajęty."

 

Sony to lider tej branży, ale rynek handheldów opuszcza tylnymi drzwiami. PSP było fajne i sprzedało się w większej ilości niż miało mocnych gier w portfolio, niestety Vita kompletnie nie wypaliła. Plus taki, że teraz wszyscy wew. deweloperzy Sony skupiają się na PS4.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Nie mam z tym najmniejszych problemów. Będę grał na Vicie tak długo, jak będą wychodziły na nią gry Indie. Albo inaczej, te z dystrybucji cyfrowej. Takie Child of Light ciężko uznać za Indie a pojawi się na Vicie. Samych gier AAA mi nie szkoda. Są robione na jedno kopyto. Samo konsola i tak już kosztuje grosze.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Takie Child of Light ciężko uznać za Indie a pojawi się na Vicie.

 

Child of Light, oba Raymany, Need for Speed - co to za argumenty na korzyść Vity, skoro te gry wychodzą dosłownie na wszystko prócz lodówek.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie tylko, że zdanie TO JEST WYRWANE Z KONTEKSTU!

 

cała wypowiedź:

Andrew House: Well, the first market that I would point to is Japan, where the dedicated portable market has always been very strong. We’re really encouraged to see the start of a very positive spiral in the Japanese market around Vita. Weekly sales are getting to that point where we can really see that this is a platform that has got some legs. That, definitely, is having an effect on the Japanese publishing and development community. Overseas is more challenging. That said, we’ve taken a more holistic view with our platforms. With Remote Play, Vita has now essentially become an extender or an enhancer for the main platform for other rooms in the house, or when someone else wants to use the main screen. As the lifecycle of the platform progresses, there’s an opportunity to position Vita for a younger audience as well with the appropriate franchises. And it’s becoming a very accessible and easy on-ramp for independent developers, those who have had some success in the mobile space and now want to work on games that are that little bit richer, that have a more dedicated gaming interface. And we’re certainly seeing Vita being embraced by that community very strongly.

 

 

dla tych co mieli mongolski w szkole:

Cieszą się ze sprzedaży w Japonii, jednak w innych częściach świata Vita stała się akcesorium do PS4.

 

Czyli to nie tak, to nie jest ich plan na Vite. I nie bronie ich, na E3 z Vitą pojechali po bandzie, ale radze jeszcze poczekać. Hejt się należy, ale nie załamujmy się na razie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

calkiem inaczej to brzmi w pelnym wywiadzie co i tak nie zmienia faktu ze po raz kolejny placza ze nikt vity w eu i us nie kocha i gier na nia nie kupuje a sam ten stan rzeczy swoimi decyzjami nie chca zmienic - zero naglosnienia gier jakie powstana ub sa na vicie czy brak type-0 hd na vicie pomimotego ze to wlasnie od vitowcow wyszla ta cala incjatywa

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Mam się przejmować, że jej nie kupisz a w (pipi)e to mam. Ja się z Vitą świetnie bawię.

 

Ależ skąd. Też kupiłem kiedyś Vitę, na szczęście z niewielką stratą później opchnąłem. I fajnie, że się świetnie bawisz, tyle że jesteś na marginesie Sony i branży.

Odnośnik do komentarza

gier dedykowanych vicie nie odpalisz i nigdy sie nie dalo, sa jakies softy co pozwalaja odpalac obrazy gier z psp i psx ale nie wiem czy to juz piesn przeszlosci czy nie bo sie nie zaglebialem


 

Mam się przejmować, że jej nie kupisz a w (pipi)e to mam. Ja się z Vitą świetnie bawię.

 

Ależ skąd. Też kupiłem kiedyś Vitę, na szczęście z niewielką stratą później opchnąłem. I fajnie, że się świetnie bawisz, tyle że jesteś na marginesie Sony i branży.

 

zalezy jak patrzec....ja nie mam ochoty grac na pc wiec raduje mnie granie na vicie w indyki, ktore na duzym ekranie tv bym nawet nie ruszyl, do tego sa perelki jak tearaway, a taki football manager da mi tyle godzin grania co prawdopodobnie zadna gra na ps3 i ps4 (chyba ze FM2015 na jakis spret wyjdzie)

 

duzo zalezy od gustu - jak wielokrotnie pisalem vita to konsola do fanow indykow i japonszczyzny, czasy duzych aaa jak przy jej starcie juz nie powroca

Odnośnik do komentarza

Panowie, proszę, nie róbcie dramy. Cytowany nius to pierwszoligowy pokaz głupoty i pseudo-redaktorskiej niekompetencji. Niestety, tak to jest jak do redakcji dużego serwisu trafiają przypadkowe osoby z łapanki bądź po znajomości... Oryginalna wypowiedź House'a ma zgoła odmienny wydźwięk. A to że Vita w US i EU słabo się sprzedaje jakoś mnie nie dziwi. Najpierw ktoś musiałby zacząć robić gry pod te rynki, bo sama japańszczyzna na zachodzie ma raczej wąskie grono odbiorców.

Odnośnik do komentarza

Ja jak na razie nie widze zeby vita miala się źle. W tym roku sporo zapowiedzi rpgow ktore mnie interesuje do tego gry z plusa i nie mam nawet kiedy ograc. Dziwi mnie to narzekanie ze nie ma gier w sumie bo gry ciagle wychodza moze u nas w mniejszym stopniu ale i tak sie mozna cieszyc ze spora ich ilosc do nas trafia takze jakiejs super tragedii nie ma. Poza tym nie ma region lockow wiec zawsze mozna sie pobawic w import jak cos u nas nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...