Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

jednak kupilem child of light, ratchety choc cena fajna bo za 71zl dostajemy 3 swietne gry to jednak sa to remastery gier, ktore ogralem wzdloz i wszerz na ps2 i jakos nie mam az takiego parcia by znowu je powtarzac. Za to ogralem demko CoL i sie zakochalem - uwielbiam gry 2d, kocham ubi art engine od ubisoftu (choc port w pelni idealny nie jest - animka wcina gdy gra cos wczytuje np po dialogach czy wgrywaniu lokacji itp), ktory napedzal tez raymany i kocham turowe jrpg i platformowki - wybor mogl byc zatem jeden :)

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas  temu stałem się posiadaczem Vity i jestem zachwycony jakością obsługi sieciowej (tyle złego się naczytałem o PSN) intuicyjnością i szybkością interfejsu. Baza gier także prezentuję się imponująco, co prawda z gier pudełkowych interesuję mnie tylko Tearaway,LPB,Uncharted i Killzone ale za to liczba małych perełek zarówno tych dostępnych jak Flower,Spelunky czy Hotline Miami jak i zapowiedzianych (Broforce, Rogue Legacy) jest IMO olbrzymia.

 

Co prawda większość z nich mógłbym ograć na X360 ale to właśnie Vita wydaję mi się stworzona do tego typu gier

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kup, pokoncz gry za darmo jakie uzbieraly ci sie z plusa, ktore pewnie starcza na setki godzin o ile kolekcjonowales je od dawna, ewentualnie kup kilka gier ktore cie interesuja i pozniej sprzedaj konsole - wielu tak robi, a cena vity jest teraz tak smieszna ze i odsprzedasz z mala strata

Odnośnik do komentarza

(pipi)a jak mnie kusi ta vita :< ale trochę mi szkoda kasy na trupa, Miałbym już kilkanaście gier z plusa no główną zaletą dla mnie jest to że na vite wychodzi pełno japońskich gierek. Musze się ogarnąć :P

Bierz tym bardziej jak masz ps4. Jak pisze Ficuś vita teraz jest dostępna za śmieszne pieniądze a korzyści z niej wiele. A jak masz kolekcję z psplus to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz z jakąś porządną kartą.

Odnośnik do komentarza

konsola z memorka na aukcjach czy w pchlim na forumku to teraz cena dwoch nowych gier w pudelkach na next geny kupionych w dniu premiery, a jak ktos zbieral plusa od poczatku to ma na starcie chyba juz z 40gier na ta konsole, w tym wiele zaje.bistych perelek, a zawsze potem konsole mozna sprzedac z mala strata lub wykorzystac do remote play z ps4 kiedy ktos inny bedzie chcial okopywać tv

Odnośnik do komentarza

jest juz, widzialem w media i saturn w bundlu z vita pets za 800zl i raczej taniej go nie wyrwiesz, czy oplaca sie go brac to juz sam odpowiedz - wg mnie nie

 

oled (pierwszy model konsoli) - super ekran, 3-4h pracy dzialania, brak wbudowanej pamieci, mura effect mniej lub bardziej widoczny(wada technologii), dostepna w wersji 3g/wifi lub samej wifi

 

lcd (drugi model konsoli od miesiaca juz tez do kupienia w pl) - gorszy jakosciowo ekran choc pozbawiony wad technologicznych, dodatkowa godzina dzialania, wbudowane 1gb pamieci, minimalnie zmieniony ksztalt przez co ponoc jest bardziej ergonomiczny, port ladowania to mini-usb, dostepna tylko wersja wifi

Odnośnik do komentarza

Jakby kogoś interesowało to ten najlepszy grip z trigerami na licencji Sony jest w Amazon US za 21,47$ z przesyłką standardową do Polski (2-4 tyg.)

http://www.amazon.com/gp/product/B0072A4JVW/ref=ox_ya_os_product_refresh_T1

Zależy ile bank skroi za przewalutowanie, ale ok 80 zł max powinno wyjść (mam nadzieję). Nigdzie, a szczególnie w Europie, nie da się kupić taniej. Dla przykładu na playasia.com to sam grip bez wysyłki jest droższy  :sorcerer:

Na razie czekam, aż status płatności się zmieni na zapłacone..

 

Edit:
Bank pobrał mi 65,19 zł z konta po zapłacie kartą za to zamówienie i status: Preparing for Shipment bardzo mnie cieszy :)

 

Mam nadzieję, że już nic więcej sobie nie doliczy bank, ale BGŻ nie pobiera prowizji od przewalutowania - kosztem są różnice kursowe PLN->EURO->USD

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...