Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

kurde mam nadzieje ze przyjedzie certyfikacje strasznie pogralbym sobie w duka na vicie <3

wlasnie poiformowali ze nie przeszlo certyfikacji ale maja pracowac by to naprawic

 

btw jesli sony odrzuca gierke w procesie certyfikacji patrzac jakie czasem crapy ja dostaja to az strach sie bac jak dziadowski byl to port :P

Odnośnik do komentarza

To rozumiem,chodzi mi jednak o sytuacje ze zostawiam swój profil na konsoli z zainstalowanymi grami z plusa.Do konta nie będzie się można zalogować ale czy będzie można grac w gry? Abonament mam do sierpnia 2015 powiedzmy i czy do tego czasu gry będą sie normalnie odpalać ?

Tak dlugo, jak dlugo nie bedzie kombinowal z Twoja karta, bedzie mogl normalnie grac z tym ze bez trybu multi. Singla bedzie bezproblemowo odpalal. Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam zamiar kupić Vitę, ale mam kilka pytań i jeśli ktoś mi wyjaśni to będę wdzięczny.

Obecnie dzielę konto  z abonamentem Plusa z kumplem i jak każdy wie, nie ma problemu z przełączeniem się na konto główne, by w te gry grać.

A jak wygląda sytuacja z Vitą? Jak wygląda procedura ściągnięcia gry na VItę? Czy robi się to wprost z samej kieszonsolki czy po prostu mogę ściągnąć grę na PS3, przerzucić się moje konto główne, podłączyć Vitę i voila? 

Odnośnik do komentarza

Nie jest kolegi. Jest to konto do ściągania gier z plusa, by grać na naszych własnych. 

Napiszę to jaśniej jak ja sobie to wyobrażam, a Wy mnie poprawcie jeśli się mylę.

Wchodzę na konto plus z poziomu ps3 i ściągam grę, potem wchodzę na moje konto główne i logując się także na konto główne na Vicie zrzucam sobie grę przez kabel. Czy tak to działa? Gier na vitę mam masę, bo plusa opłacam od dwóch lat i żal by było w nie nie pograć.

Odnośnik do komentarza

powierdzam co pisze Szczerek

 

jedna vita = jedno konto = mozliwosc odpalania gier kupionych tylko na tym koncie

 

nie ma mozliwosci obejscia i odpalenia na vicie na koncie X gry kupionej na koncie Y

 

jedyne wyjscie to przypisac do vity te konto plusowe co dzielicie z kolega i przez caly czas grac na nim

Odnośnik do komentarza

 

To rozumiem,chodzi mi jednak o sytuacje ze zostawiam swój profil na konsoli z zainstalowanymi grami z plusa.Do konta nie będzie się można zalogować ale czy będzie można grac w gry? Abonament mam do sierpnia 2015 powiedzmy i czy do tego czasu gry będą sie normalnie odpalać ?

Tak dlugo, jak dlugo nie bedzie kombinowal z Twoja karta, bedzie mogl normalnie grac z tym ze bez trybu multi. Singla bedzie bezproblemowo odpalal.

 

Dzięki o taka odpowiedź mi chodziło.Rozumiem że po wygaśnięciu plusa mimo braku logowania sie na konto system sie połapie że sie skonczył abonament i gry stracą wazność ?czyli działają do końca ważności plusa ?
Odnośnik do komentarza

 

 

To rozumiem,chodzi mi jednak o sytuacje ze zostawiam swój profil na konsoli z zainstalowanymi grami z plusa.Do konta nie będzie się można zalogować ale czy będzie można grac w gry? Abonament mam do sierpnia 2015 powiedzmy i czy do tego czasu gry będą sie normalnie odpalać ?

Tak dlugo, jak dlugo nie bedzie kombinowal z Twoja karta, bedzie mogl normalnie grac z tym ze bez trybu multi. Singla bedzie bezproblemowo odpalal.

 

Dzięki o taka odpowiedź mi chodziło.Rozumiem że po wygaśnięciu plusa mimo braku logowania sie na konto system sie połapie że sie skonczył abonament i gry stracą wazność ?czyli działają do końca ważności plusa ?

 

PSVita ma swoją pamięć, także sie połapie, po wygaśnięciu umowy. wszystko sie zgadza. tymczasem będzie giercował. 

 

edit.

pamiętaj, by zostawić ja aktywowana w menu PSN > Games :)

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak to jest z save'ami jak mam gre na karcie i sciagam z psn - czy musze trzymac obie czy wystarczy zsynchronizowac save'y przez Plus'a - jak sie go ma a jak to wyglada w innym wypadku? Kupilem plusa i chce pobrac Battle Royale, ktore to rowniez posiadam w domu ale kod online zostal wykorzystany na innej konsoli.

Edytowane przez LOKI7777
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...