Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

BoI jest za mocne.

 

Nie do końca łapię na jakich zasadach działają te serca. Tzn. niektóre są czarne, inne czerwone, a jeszcze inne szaro-granatowe.

 

Byłem level przed bossem (chodzi mi o pierwszą mapkę, tam gdzie masz 5 kratek i czaszkę) i zabrałem jakiegoś familiara. Serca raz znikają raz się pojawiają. Niby miałem obrożę od kota i powinienem mieć jedno życie więcej, a tu zonk.

 

No i do czego służą te kody?

Odnośnik do komentarza

a ja dziś przeszedłem drugi raz Isaaca ;) jest prostszy niż oryginał. Ale nadal przegenialny :D nie można się oderwać od tej chorej gry!

 

Kody? to seedy danego przejścia. przed rozpoczęciem gry możesz wpisać ziarno właśnie, jak wpiszesz takie jakie masz w trakcie innej gry, to zaczniesz grać na dokładnie takim samym wygenerowanym "świecie". Minecraft działa na takiej samej zasadzie. 

 

Żaden znany mi familiar nie miesza przy sercach, może bug jakiś? 

Czerwone serca to te najbardziej podstawowe, możesz nimi "płacić" u diabła (jak się pojawi), możesz je również odnawiać przez po prostu zbieranie ich na planszy. Czarne serca to są jakieś demoniczne, pojawiły się w rebirth dopiero chyba, nie wiem co one dokładnie robią, oprócz tego, że działają na podobnej zasadzie jak srebrne - robią za "tarczę", tj. za bonusowe, nieodnawialne serca. są jeszcze białe, święte serca, jak dotrwasz z takim sercem do końca levelu, to na początku kolejnego zyskujesz dodatkowe jedno czerwone :)

 

W Zombie jeszcze nie grałem. Luftwafers czy jak to się nazywa jest całkiem przyjemne. Cieszę się z Waszej reakcji na Steamworld Diga :) Ja odkryłem tę perełkę jeszcze na 3dsie, wciąga ogromnie, jest świetny :) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cieszę się z Waszej reakcji na Steamworld Diga :) Ja odkryłem tę perełkę jeszcze na 3dsie, wciąga ogromnie, jest świetny :)

Dla takich gier warto miec przenosna konsole jaka jest nasza kochana Vita. Steamworld zaliczony. Pochwalcie sie swoim czasem przejscia gry. Moj to 8h:03m :P Ostatni raz bawilem sie tak dobrze przy rownie swietnym Guacameele.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Robił ktoś z was platyne w allstars battle royale? Próbowałem grać online Ale pustka na serwerach..

Zrobilem, jakis tydzien temu. Ciezko bylo przezyc 3 minuty bo wszyscy graja do 3 fragow i troche trwa znalezienie 3 chetnych do gry. Ciezko moze byc ze znalezieniem kumpla, ktory zagral by online.

Zabicie 3 za jednym razem - nie ma wiekszego problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...