Skocz do zawartości

The Dark Knight Rises


piotrov

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

bez przesady, w piątek ide do kina to bede mial obraz i dzwiek ( w lepszej jakosci).

Chociaż juz teraz z bydłem w piątek nie musze...

Rzadko to robie, ale za bardzo byłem napalony trailerami.

Na podstawie cama mozna juz ocenić film spokojnie, wystarczy myśleć.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

szacun, nie dałem rady, sciagnał sie w 10 minut i długo nie czekał w folderze ;(

 

ale teraz moge sobie chodzic po hacjendzie i cytowac co lepsze teksty

 

 

 

 

ooo, i was wondering what will break first

your spirit...

...or your body

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

 

i'll show you where i have made my home while preparing to bring justice

 

 

...then i will break you

 

 

 

już wiem co jest minusem filmu, za mało bane'a.

Ludzie to kalafiory, narzekać na jego zayebisty głos.

Odnośnik do komentarza

dla tych co wątpili w hardy'ego, twierdzili, że kurdupel, nie pasuje na bejna itd mogę zapewnić, że spisał się znakomicie. na prawdę robi wrażenie, ludzki czołg - czuć każde uderzenie. coraz bardziej jak sobie analizuje to wychodzą jednak dziury, naciągane i leniwe rozwiązania w scenariuszu no i dialogi miejscami brzmiące jak napisane przez dziesięciolatka (najlepszy przykład w prologu), ale dla tych co jeszcze mają wątpliwości (chociaż wątpię, że są tacy) - z całą pewnością warto wybrać się do kina.

 

no i jak na niemal trzy-godzinny film o batmanie jakieś 15-20 minut samego batmana na ekranie to ciut mało. blake ma chyba porównywalny screen-time jak wayne.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

sciagaj!

 

No mi sie nie podobała każda scena z Catwoman, zresztą, nikt jej tak nie nazywa.

 

 

 

podróż w Nietoperzu na modłe Watchman, dwóch starych cepów przebranych nie do poznania

 

 

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

no i jak na niemal trzy-godzinny film o batmanie jakieś 15-20 minut samego batmana na ekranie to ciut mało. blake ma chyba porównywalny screen-time jak wayne.

 

Hehe czyli jak w TDK tam Batman też służył jako dodatek do Jokera i Denta. Dlatego tak lubię "nie lubiany Początek" bo jest głównie o Waynie/Batmanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No czy ktoś pamieta jakąś dobrą kwestie batmana z trylogii Nolana?

Pamiętam tylko te śmieszne chrząkania podczas ostatniej walki z jokerem, które powinny byc niedopuszczone do ostatecznej wersji.

 

Jedynka broni się Waynem, dwójka Jokerem, w trójce jest Bane, Wayne i Gordon. No i Alfred zawsze był spoko.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Ja o północy wiem na 101 % że idę na Gacka. Nie jarają mnie CAMy , które są już dostępne wszędzie.

Trochę smutne z tym czasem że jest tak mało Batka - jeżeli to prawda ofkoz .

Jeżeli wszyscy w koło mi mówią że zakończenie jest takie jakie powinno być i wg nich film jest równy/minimalnie gorszy od drugiej części to nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

własciwie to film jest ch,ujowy

a tak serio, film chodzi cały czas mi po głowie, nie moge sie doczekac az go obejrze w kinie, a 1 starcie z bane'em ogladam co godzine, <gesia skórka>

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...