Skocz do zawartości

The Dark Knight Rises


piotrov

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

mam nadzieje ze wrocimy i spotkamy sie jutro na forum.

 

Jedno mnie tylko boli, że pojde do kina i znajdzie sie jakis pijany dresik który zazartuje sobie z amerykanskiej tragedii, niestety u nas takich nie brakuje.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Tak przy okazji premiery się spytam:

 

Bo kupiłem bilet do Multikina w złotych tarasach przez internet i dostałem na komórkę link, pod którym kryje się jakiś dziwny kod kreskowy i że niby to jest bilet. Czyli jak, legalnie zaświecę komórką typowi przed oczami i wpuści mnie na seans?

 

Prosty chłopak z małej wsi jestem, dlatego też się pytam.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Głos Bane'a się podoba jednak, to dobrze :). Kurde, teraz Wam trochę zazdroszczę tych camów (w sensie, że jesteście w stanie coś takiego oglądać), bo oglądając film tylko z angielskimi głosami troszeczkę nie zrozumiałem, a i nie można co ciekawszych scen obejrzeć jeszcze raz... Coś czuję, że na jednej wizycie w brytyjskim kinie się nie skończy :>.

Odnośnik do komentarza

Głos Bane'a się podoba jednak, to dobrze :). Kurde, teraz Wam trochę zazdroszczę tych camów (w sensie, że jesteście w stanie coś takiego oglądać), bo oglądając film tylko z angielskimi głosami troszeczkę nie zrozumiałem, a i nie można co ciekawszych scen obejrzeć jeszcze raz... Coś czuję, że na jednej wizycie w brytyjskim kinie się nie skończy :>.

 

a co myslisz, że do do camripa sa napisy? btw za każdym razem jak słucham kogoś narzekającego na zachowanie ludzi w kinie to mam przed oczami smutasa co do gardzi jakąkolwiek interakcją ze światem zewnętrznym. dajcie spokój to tez jakaś część doświadczenia oglądania filmu w kinie jako część większej widowni... do kina chodzę często i jakoś nigdy nie doświadczyłem jakieś wielkiej wiochy.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ciekawe jaki pomysł na ostatnią część miał Nolan przed śmiercią Ledgera. Mam nadzieję, że kiedyś wyjawi jaki miał dla niego plan.

 

tez sie zastanawiam, gdyby zyl mialby szanse na krotki epizod w trójce może.

 

Głos Bane'a się podoba jednak, to dobrze :). Kurde, teraz Wam trochę zazdroszczę tych camów (w sensie, że jesteście w stanie coś takiego oglądać), bo oglądając film tylko z angielskimi głosami troszeczkę nie zrozumiałem, a i nie można co ciekawszych scen obejrzeć jeszcze raz... Coś czuję, że na jednej wizycie w brytyjskim kinie się nie skończy :>.

 

a co myslisz, że do do camripa sa napisy? btw za każdym razem jak słucham kogoś narzekającego na zachowanie ludzi w kinie to mam przed oczami smutasa co do gardzi jakąkolwiek interakcją ze światem zewnętrznym. dajcie spokój to tez jakaś część doświadczenia oglądania filmu w kinie jako część większej widowni... do kina chodzę często i jakoś nigdy nie doświadczyłem jakieś wielkiej wiochy.

 

No to moze jak doswiadczysz to Ci sie odechce.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

@up

 

Podobno, pomysł był taki że

 

 

Podczas sceny w sądzie zainscenizowawszy przez Banea, Joker miał być sędzią, a Scarecrow obrońcą.

 

 

 

pogrom, też o tym pomyślałem ogladając te scene, wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza

z oficjalnej nowelizacji filmu (odnośnie jokera):

 

 

Now that the Dent Act had made it all but impossible for the city’s criminals to cop an insanity plea, it (Blackgate Prison) had replaced Arkham Asylum as a preferred location for imprisoning both convicted and suspected felons. The worst of the worst were sent here, except for the Joker, who, rumor had it, was locked away as Arkham’s sole remaining inmate. Or perhaps he had escaped. Nobody was really sure. Not even Selina.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...