Skocz do zawartości

Dlaczego kupisz / kupiłeś PSVita ?


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy jest jakaś data, do której można składać zamówienie na pre-order? Tak pytam, bo sklep, w którym chciałem kupić wycofał pre-order ze swojej oferty.

 

 

 

........

 

 

Ok, już wiem. Na stronach dali preorder za pełną cenę, ale w sklepie udało mi się ostatnie dwie sztuki za 9.99 euro (sztuka) kupić.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obecnie głównie jara mnie Uncharted na Vitę. Do sprzętu podchodzę z dystansem. Mam PS3, PSP, Xperie Play no i na tą chwilę Vita nie jest mi potrzebna. Na pewno się skuszę. Może z okazji świąt wielkanocnych, może dopiero na wakacje albo i jeszcze później. Musi wyjść dużo ciekawych tytułów na tą konsolę żebym zdecydował się na zakup. Obecnie parcie mam tylko na Uncharted <33. Czas też pokaże ekskluzywność tych wszystkich tytułów które obecnie są tylko na Vite. Jak wiadomo dużo exów z żydboxa czy nawet PSP przechodzi na PS3. Pewnie będzie tak i z tytułami na Vitę, no ale na to trza będzie trooooochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja kupiłem z paru powodów:

- jak ją zobaczyłem to mnie urzekła swoim wyglądem

- siedzę na studiach, sprzęt zostawiłem w domu i część mnie tęskniła za graniem. Niby mam telefon, na którym działa Angry Birds, ale to jak działa pozostawia wiele do życzenia, a laptop wiele gier nie udźwignie jednak.

- Chciałem mieć czym się zająć w trakcie wykładów

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem Vitę bo przy PSP spędziłem mnóstwo czasu i dla mnie to póki co najlepszy handheld pod słońcem. Liczę że z PSV będzie tak samo. Sprzęt robi dobre wrażenie i ma potencjał. Jedyna jak dla mnie bolączka jest taka że startowy lineup, mimo że całkiem konkretny, nie bardzo trafia w mój gust. Po prostu brakuje mi jakiegoś tytułu który z miejsca wyrwał by mnie z kapci. Bardzo liczyłem na Gravity Rush a tu kapa, bo premierę w EU przesunęli aż na czerwiec. Marzy mi się też jakiś Monster Hunter albo coś w ten deseń (Ragnarok Odyssey), ale na razie cisza w temacie. Summa summarum, nie mogę powiedzieć żebym był zawiedziony (bo na to zwyczajnie za wcześnie), ale gdybym PSV miał kupować jeszcze raz, wstrzymał bym się przynajmniej te 3 miechy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupilem poniewaz mam taka prace ze czesto wyjezdzam na 5 dni i niema mnie w domu, a co za tym idzie? teskni mi sie do grania bo robie to juz dobre 20 lat :), a drugi powod to taki ze planowalem kupic PSP ale jak zobaczylem zapowiedzi PSV to postanowilem poczekac na nowy sprzecik, no i trzeci powod, jak ja zobaczylem w Sony Center, dotknolem i pogralem w gierki ktore byly zainstalowane... bez zastanowienia udalem sie do salonu PLAY i podpisalem umowe, a ze mialem to i tak zrobic, to zamiast telefonu wziolem Vitę :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...