Skocz do zawartości

Dragon Age II


Kazuun

Rekomendowane odpowiedzi

Shankor dokładnie niby czasem żałośnie wyskakują z góry budynków ale często się pojawiają też z dupy. Co to ma być ?

 

Mam 15 h na koncie póki co i jest to gra sztampowa z paroma przebłyskami. Wszystko jest sztampowe, rzemieślnicza robota. Po Bioware można było się spodziewać czegoś lepszego a tak to chyba faktycznie jak głosi większość opinii najgorsza gra Bioware zasługująca co najwyżej na ocenę 8.

 

Chciałbym dodać od siebie jeszcze klika lip :

 

- sterowanie nie jest mega precyzyjne , na trudnym gdzie każdy błąd ma znaczenie wychodzi to bardziej

 

- hordy przeciwników pojawiających się w mieście w nocy, wyskakujący z budynków czy z dupy, istne tabuny

 

- drzwi powinny być z daleka widoczne czy są interaktywne, a tak wszystkie wyglądają identycznie a tylko niektóre można otworzyć

 

- ogromne uproszczenia, liniowe sekcje poza miastem , zabawne questy bonusowe, gdzie po znalezieniu jakiegoś przedmiotu, od razu bez dialogu wiemy komu to oddać, chociaż nigdy tej osoby na oczy nie widzieliśmy

 

- zakładam pasy, pierścienie na palce a na postaci nic nie widać

 

- nie mogę zmienić zbroi kompanom? jaja sobie robicie ?

 

- każda broń w sklepach to kupa, raz na jakiś czas pojawi się 1-2 sztuki dobre do kupienia, sztuczne ograniczenie

 

- mega sztampowe questy przerabiane w innych grach po 1000 razy

 

 

 

 

Po 15 h gry fabuły prawie nie ma, ot toczy się życie, muszę zebrać kasę , odzyskać dom. Ma to swoje zalety bo nie lecimy sztucznie ratować świat a musimy zadbać o rodzinę.

 

To są moje odczucia po 15 h gry, gra się dobrze, ale o jakiejś rewelacji nie ma mowy. Zobaczymy co będzie dalej.

Wszystko sztampowe i gow,niane ale gra i tak na 8?

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, czytaj między wierszami np :

"Mam 15 h na koncie PÓKI CO jest to gra SZTAMPOWA Z PAROMA PRZEBŁYSKAMI."

 

 

"Wszystko jest sztampowe, rzemieślnicza robota. PO BIOWARE można było się spodziewać czegoś lepszego a tak to chyba faktycznie jak głosi większość opinii najgorsza gra Bioware zasługująca co NAJWYŻEJ na ocenę 8."

 

Wiec jeszcze się zobaczy czy to gra na 8, jedno jest pewne sztampa w wykonaniu Bioware nie można ocenić niżej niż 7. Bioware podlega trochę innym ocenom bo ich prawie wszystkie gry były wprost "dziełami sztuki z duszą" i oni nie robią gier gorszych niż dobre ba gorszych niz bardzo dobre / rewelacyjne. DA2 PÓKI CO odstaję. Może popełniłem błąd,że piszę pierwsze opinie nie skończywszy jeszcze gry.

 

Nie widzę tez ,że pisałem,że coś jest gówniane a co najwyżej,że sztampowe i rzemieślnicze czyli dobre.

 

16 h na koncie i nadal to jest gra na 7 lub max 8, ale lepiej będzie jak już nie będę pisał wrażeń na raty ; ) Dopiero po ukończeniu.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Jest jak w ME - jedna zbroja + delikatna zmiana po skończeniu wszystkich questów towarzysza.

 

Zbroje da się zmienić także kompanom - wystarczy drobna zmiana w kilku plikach .GDA. Oczywiście tę modyfikację da się zrobić jedynie w wersji PC.

22830591300226325.jpg

 

Grę ukończyłam i... twist fabularny na końcu jest masakryczny. Ale to sobie sami zobaczycie. :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.