Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w TWW nie miałem zagwozdek zrobiłem tam wszystko a tu jeszcze nie co zostało.  OoT jest super fajnie się śmiga po Hyrule  Castle Town w przyszłości ah te zombie ale szkoda że nie jest mroczniej. Water temple przeszedłem bez problemu nawt nie wiedziałem że te linie to pomoc heh a niby taki trudny. Z tym się nie zgodzę Lakebed jest trudniejszy chyba 2h zanim tam wbiłem mi zajęło.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Zelda OoT 3D względem oryginału spodziewałem się cięć w grafice a jest zupełnie odwrotnie.Przybyło detali w pomieszczeniach gdzie nie wieje już pustką, rozmycie tekstur towarzyszące N64 zastąpiono ostrymi przepełnionymi pełna paletą barw i żywych kolorów.Dopieszczono również NPC jak i samego Linka.Tak naprawdę to nie ma się do czego przyczepić i jak na dzisiejsze standardy w erze "samograjów" przebija nadal co niektóre hity i to pod każdym względem. To nie jest korytarzyk, którego chcesz zaliczyć za jednym razem, każdy najmniejszy napotkany szczegół jest skrupulatnie wykorzystywany i świetnie ingeruje w gameplay z każdą minutą, godziną grania zwiększasz swój ekwipunek poszerzając przy tym swoje możliwości działań za które gra zawsze wynagradza i na nudy nie ma co narzekać. Shigeru to geniusz tylko szkoda że nie dzieli sie już swoim potencjałem tylko nieznacznie się udziela . Chciałbym zagrać w kolejną odsłonę Zeldy tylko jego autorstwa ale to już raczej nie jest możliwe.
Gra pomimo latek się nie starzeje, to nadal ta sama Okaryna która dumnie stoi na piedestale i nic na obecna chwile nie jest wstanie temu zagrozić. To idealny czas na powrót do okaryny wszechczasów a w szczególności dla tych co nie mieli jeszcze okazji ale czy znajdzie się jeszcze ktoś taki ??? To niech lepiej się do tego nie przyznaje ;)

Odnośnik do komentarza

Ja za dzieciaka nie miałem okazji przejsc okaryny bo nie bylo mnie stac na gry po 300zl, a wtedy i tak krolowal szarak. Po zakupie wii sprawilem sobie ta zelde ale odrzucila mnie paskudna grafika, mgla i doczytywanie terenu, niestety gry 3d brzydko sie starzeja. Remake to swietna sprawa, moj pierwszy zakup na 3ds, fajnie gdyby jeszcze wydali majoras mask i wind waker[ tak wiem, wiiu].

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Ta gra mnie rozwala, tyle lat na karku po lekkim liftingu a takiego nieba moje gały jak żyje nie widziały, RDR to inna brocha. Przy okazji zaliczyłem sesje 8 h przy jednym posiedzeniu i zachwytów nie ma końca.Dawne graficzne niedoskonałości Idealnie doszlifowanie, teraz diament błyszczy jeszcze bardziej i całe szczęście soundtracka nie naruszono ten remake jest wręcz idealny.Grezzo to jedyna słuszność dla "nowego" Wind Wakera !

Nie podważam swojej opini sprzed ponad dekady, 10/10 jak nic murowane !

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

HELP!

 

Zaciąłem się i liczę na mały hint. Mógłbym zajrzeć do solucji ale może zobaczyłbym za wiele albo by mnie kusiło także pytam tutaj..

Jestem jeszcze na początku gry, byłem w tej miejscówce gdzie rosną bomby rośliny i żyją stworzenia jedzące kamienie, zdobyłem ten czerwony kamyczek, teraz jestem w Zora(chyba?) u tych płetwiaków, i tu nie wiem co robić dalej.. Podejrzewam, że trzeba nurkować, ale do tego chyba potrzebne jest niebieskie ubranko, jest za 3 cyfrową sumę Rupies a ja mogę mieć tylko 99. Czy trzeba zdobyć torbkę na większą ilość w tej części gry? Może trzeba zrobić coś innego? Porozmawiałem ze wszystkimi i nie mam pojęcia jak popchnąć akcję dalej..

Proszę tylko o mało podpowiedź.. 

Odnośnik do komentarza

Tego króla coś tam? Złapałem rybę w słoik ale to  Jabu Jabu chyba trzeba nakarmić a on jest za królem który siedzi i blokuje drogę.. 

Niech ktoś tylko podpowie czy trzeba szukać teraz tej torebki na większą ilość Rupies bo jak na razie to mój jedyny trop..

Edytowane przez Shiro
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Masz odpowiedź z innego forum. Spoilerow nie ma ;) 

 

enter Zora's Domain. Follow the right wall and go up the slope to the top to reach King Zora. Facing King Zora, go left into the tunnel and talk to the Zora at the edge to play the Diving Game. Collect the Rupees that the Zora throws into the water in 50 seconds or less, then return to the Zora at the Diving Game to receive the Silver Scale.After receiving the Silver Scale, drop down the waterfall and swim away from it to reach deep water. Facing the tunnel, Dive into the water and enter the underwater opening to arrive at Lake Hylia. Face away from the underwater tunnel that leads to Zora's Domain and swim away from it to the second pillar sticking out of the water. Dive down to collect the Empty Bottle, which has a letter inside of it.After finding the Bottle, return to Zora's Domain and use the Bottle on the pedestal in front of King Zora. He will take the Bottle and move aside 

 

After the time skip, you need to use blue fire to free him from the red ice. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Obecnie cisnę w Master Quest  i musze powiedzieć że jest to taki powiew odświeżenia mimo że "podstawkę" znam z jednokrotnego przejścia. Wyższy poziom trudności to plus choć nie wiem jak to dalej będzie wyglądało bo jestem w drodze do Goron City. Lubię te klasyczne Zeldy w swojej oryginalnej formie niestety już zaczęli ją zmieniać i sam nie wiem czy na lepsze. Dlatego i tu zrobię wszystko.

PS. Cisne po ostatniego skulltula i koniec a nie wiem już gdzie go szukać a gra nie pomaga kto to wymyślił. Mam nauczkę dlatego w Master Quest zostawię sobie oczywistego jakiegoś banalnego na sam koniec gry. Obwąchałem większość miejscówek w kwietniu lizałem z solucją. Sam zebrałem ich może 40-48 czekałem na wszystkie bronie etc.

PS2 MAM 100% przed chwila znalazłem :) był w pokoiku w Deku Tree gdzie trzeba wrócić z bombami i bumerangiem. Sam pokój miałem już otwarty ale nie wiedząc czemu nie wziąłem tego pajączka ale najważniejsze że jest.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jak ja moglem nigdy nie grac w Zelde. Uwielbiam Okami a ta gra juz na samym poczatku mi ja przypomina. Zastanawialem sie od, ktorej Zeldy zaczac przygode i jednak zdecydowalem sie na Ocarine. Nie zaluje. Narazie zdobylem tarcze, miecz i zaciukalem pierwszego bossa. Przygoda sie dopiero zaczyna. Podoba mi sie pomysl na dungeony, wracanie do wczesniej dowiedzanych lokacji z nowymi umiejetnosciami. Nie czuc w tym chamskiego backtrackingu jak w niektorych pozycjach. Efekt 3d latwiej "zgubic" niz w takim Super Mario 3D Land, ale po odpowiednim ustawieniu suwaka i nie gibaniu sie na boki gra duzo zyskuje.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Twiilight Princes, Skyward Sword, a zwłaszcza Wind Waker są bardziej rozbudowane od OoT?

 

Nie sondze. Nie, żeby to był złe gry (no dobra, SS jest zła), ale na pewno nie są bardziej rozbudowane od OoT.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Wlasnie w tym miesiacu zastanawialem sie miedzy zakupem 3DSa i WiiU. Padlo na to pierwsze ze wzgledu na dwie Zeldy. Teraz mam zagwozdke i sam juz nie wiem czy w lutym brac Wii U czy PS4. Wind Waker HD kusi i to bardzo. Jedno jest pewne WiiU predzej czy pozniej zagosci u mnie w domu. Przed chwila skonczylem kolejna sesje z Ocarina i jestem oczarowany. Czuje podobna "magie" jak przy ogrywaniu Chrono Crossa - chodzi mi o wrazenie przezywania mega przygody. Nawet lapanie kur wciaga. Sprawdzilem co sie stanie jak jedna orzechem rzuce... no i zaatakowalo mnie stado kur. Link nie przezyl. Jak w "Ptakach" Hitchcoka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...