Skocz do zawartości

Xbox Fun Day 2011 (XFD 2011)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nadszedł czas rozpocząć rozmowy na temat XFD - cyklicznego zlotu fanów konsoli Microsoftu.

Jako uczestnik dwóch ostatnich 'Fan Dejów' z niecierpliwością wypatruję nowinek dotyczących tegorocznej edycji. Póki co nikt jeszcze nie napisał ani słowa na ten temat.

Chcąc wypowiedzieć się, a przy okazji poznać zdanie innych odnośnie imprezy, zdecydowałem się na założenie topicu.

Charakter imprezy z 2009 i 2010r przemawia do mnie w 100%. Plener, namioty, grill, turnieje, siatkówka, piłka nożna itp. to to co tygryski lubią najbardziej. Przyznam, że liczę na turnieje w FIFA 11, piłkę nożną i 1 z 10 (konkurs wiedzy o 360). Miejscówka nie gra roli, jeśli jednak miałbym pokusić się o wskazanie regionu zdecydowanie wskazałbym rejony nadmorskie. Liczę, że MS pójdzie po rozum do głowy i oleje wszelkie konkursy z nagrodami w formie wejściówek. Znam osoby, ktore wygrały zapro i olały imprezę nie informując o tym MS. Skutek? Inny zapaleniec, ktory mogł pojechać...

Reszta mi fruwa. Kończę i czekam na wsze wywody.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No oby w tym roku nikt nie ukradl organizatorom konsoli, ani nic innego - tak tak, cwaniaczku, pamietamy o tobie i mam nadzieje, ze ten xbox, ktorego podprowadziles zjaral ci sie juz co najmniej 3 razy ;]

 

 

Popieram, impreza w plenerze +100 - oby tylko tym razem pogoda dopisala :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Lucek pamietaj takze o Flagach !!

 

fajne ze ludzie chca tego niby 1z10 czy Milionerdzi czy jak tam Hubert teraz nazwie tenze quiz bo to mój idea na 2gi zlot XFD :) w tym roku chce nadmorski kurort. W sumie co roku moze byc morze :) Pobierowo ogólnie oceniam najlepiej, później Giżycko, następnie zeszłoroczny XFD i na samym koncu Niedzica.

 

NO I OBOWIĄZKOWO TURNIEJ W DOA 4 !! Ileż można na to czekać !!

Edytowane przez Mani
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie byłem tylko na zeszłorocznym, ale taka forma miejsca nieobleganego przez turystów moim zdaniem dobrze się sprawdza - noclegi są tanie, a przez to, że niemal wszyscy w okolicy to uczestnicy XFD, tworzy się fajna atmosfera.

Do morza nie jestem przekonany, bo jeśli impreza będzie na plaży lub w jej pobliżu, to pojawi się cała masa ludzi z zewnątrz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...