Skocz do zawartości

TERA online


Trundle

Rekomendowane odpowiedzi

nie no reklamę robią sobie przednią. najpierw nie zdążyłem w zeszłym tygodniu więc przepadlo, teraz muszę zarejestrować się na gry-online a później znowu na ich stronie a pod koniec wprowadzony klucz okazuje się być nieprawidłowy. Niech oni lepiej nie biorą się za gry, bo jak nawet rejestracja nastręcza problemów to wolę nie wiedzieć jak wygląda sama gra.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ojtam Rinku, wymyślasz na siłę. Mi tam ssaczy z prędkością 6Mb, więc do poziomu modemu jeszcze temu daleko [ofkoz modemu w naszym sposobie rozumowania, czyli 56,6kbps ;)].

 

Kod mi działał, więc widocznie miałeś peszka :(

 

dopisek,

ja dziś nie gram, bo resztę dossam dopiero w nocy.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Pograłem sobie 2 godzinki i mimo świadomości, że to tylko beta, to mogę się pokusić o małe proroctwo - za pół roku gra przejdzie w model f2p.

 

Główne powody:

-nic nowego, nawet zręcznościowy model walki nie jest tutaj wystarczająco zręcznościowy;

-gra jest brzydka i nie mam na myśli grafiki, która sama w sobie jest ok, ale modele postaci, malutkie i ohydne UI, przesłodzone krajobrazy;

-nuda, nie ma żadnego czynnika, który mógłby zachęcić do dalszej gry, bicia mobów swoją drogą bardzo nużącego;

 

Inne minusy:

- brak jakiegokolwiek samouczka, wprowadzenia krótką misją, pokazania krok po kroku co i jak

- najgorsze intro jakie pamiętam

- ikony, wszędzie ikony, żółte, niebieskie, rożowe rozwalone po całym ekranie

-zbyt wielkie zagęszczenie organizmów na 1 m2, rozumiem, że nie powinno być pusto w instancji, ale na boga...

Odnośnik do komentarza

Pograłem sobie 2 godzinki i mimo świadomości, że to tylko beta, to mogę się pokusić o małe proroctwo - za pół roku gra przejdzie w model f2p.

 

Główne powody:

-nic nowego, nawet zręcznościowy model walki nie jest tutaj wystarczająco zręcznościowy; - nie kojarzę obecnie innego płatnego MMO z takim systemem walki, aka nowość kinda

-gra jest brzydka i nie mam na myśli grafiki, która sama w sobie jest ok, ale modele postaci, malutkie i ohydne UI, przesłodzone krajobrazy; - nie bardzo rozumiem, mnie się wykonanie modeli podoba, wielkość UI se możesz ustawić dla każdego elementu osobno, krajobrazy są piękne - takie jak lubię

-nuda, nie ma żadnego czynnika, który mógłby zachęcić do dalszej gry, bicia mobów swoją drogą bardzo nużącego; - koreańskie MMO aka grind. Jeden lubi, drugi nie - ja uwielbiam

 

Inne minusy:

- brak jakiegokolwiek samouczka, wprowadzenia krótką misją, pokazania krok po kroku co i jak - samouczek do czego? Bo ja nie miałem z niczym problemu i mnie tylko w(pipi)iały wszelakie tipsy

- najgorsze intro jakie pamiętam - tzn które? Cutscenka po stworzeniu postaci i zalogowaniu? Nie wiem, ominąłem po 3s, nie szukam historii w MMO.

- ikony, wszędzie ikony, żółte, niebieskie, rożowe rozwalone po całym ekranie - nie miałem nic rushoFFego na ekranie, tylko niebieskie :( Jak to zmienić na róż? :(

-zbyt wielkie zagęszczenie organizmów na 1 m2, rozumiem, że nie powinno być pusto w instancji, ale na boga... - that's how I like it... grindy grindy grind!

Kwestia widzenia i gustu jak widać. Ja przez całego WoWa i WARa tęskniłem za dobrym azjatyckim MMO.

Odnośnik do komentarza

 

Główne powody:

-nic nowego, nawet zręcznościowy model walki nie jest tutaj wystarczająco zręcznościowy;

- brak jakiegokolwiek samouczka, wprowadzenia krótką misją, pokazania krok po kroku co i jak

Nie wiem jaką klasą grałeś, ale na początku walisz moby jak leci i nie musisz robić uników czy bloków. Do tego na dobrą sprawę zręcznościa muszą sie wykazać głównie tanki, lancer musi blokować w odpowiedniej chwili a warrior skakać. Do tego ten system non target na pewno jest ciekawszy od tego co nam serwuja inne mmo, czyli stoisz w miejscu i walisz na przemian swoje skille. Co do samouczka to gdzie się zaciąłeś? Na początku robi się kilka misji wprowadzających, ja nie miałem problemów z niczym.
Odnośnik do komentarza

Zakładasz klan, jako lider klanu możesz kandydować na burmistrza miasta, poprzez robienie questów (całym klanem, wszyscy pracują na Ciebie, a nie że Ty sam tylko), albo poprzez PvP, albo solo wykonując jakieś czynności w mieście (nie wiem dokładnie). Jak wygrasz możesz mieszać w podatkach danego miasta etc. Jak ktoś kupi od NPC jakiś item w sklepie w Twoim mieście to % z tej kwoty prawdopodobnie trafi do skarbca gildii etc...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Polski dystrybutor gry TERA (Ubisoft) poinformował nas właśnie, że klucz znajdujący się w pudełku z grą, nie daje dostępu do head startu - wbrew temu, o czym zapewniał nas światowy wydawca gry (Frogster).

Ponadto Ubisoft poinformował, że aktywowanie klucza z pudełka przed oficjalną premierą gry (04.05.2012) może grozić zablokowaniem konta i utratą kodu aktywacyjnego – zatem prosimy o nieaktywowanie tego kodu.

Nie ma to jak ubi :D

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...