Skocz do zawartości

TERA online


Trundle

Rekomendowane odpowiedzi

Ano stylistyka koreańska, która wielu uwielbia - w tym ja (bez podtekstów).

 

Z tym, zę wersja USA.EU i tak przeszła sporo zmian, bo w oryginale np te małe dziewczynki latają domyślnie w bikini, nie w sukienkach. Wycięto krew z naszych wersji etc..

 

 

A tak poważnie, czy poza śliczną grafiką, cycatymi babkami i niepokojącą rasą lolitek (wtf...?) ta gra się czymś wyróżnia spośród sterty innych azjatyckich produkcji MMO fantasy...?

Eeeee.... combat systemem?

 

 

 

PS:

Why the fuck powyższy filmik mi się zapętlił? Nigdy tak nie miałem, a teraz kliknąłem raz play i leci już chyba z 10 raz :P

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
Eeeee.... combat systemem?
Tak się to teraz nazywa? Oh my... ;p

 

A poważnie, Ty mi powiedz - nie grałem, więc zadaję szczere pytanie. Słyszałem, że combat system jest bardziej zręcznościowy, ale i takich produkcji chyba nie brakuje, także na rynku F2P?

 

No i mimo wszystko, o ile jeszcze jestem w stanie przejść w MMO obok graczy tworzących swoje postacie na skąpo odziane elfki czy nie wiem co jeszcze, tak tutaj nie mógłbym patrzeć na stertę nerdów grającymi celowo roznegliżowanymi nieletnimi dziewczynkami... IMO to już jest "trochę" chore, mówiąc delikatnie.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Hmmm, ja jestem lichy z tłumaczenia, ale powiem tak "Skyrim w TPP a nie FPP". Nie ma praktycznie lockowania się na celu. Wszystkie ataki melee można odpalić w powietrze i to czy trafisz zależy od tego jak się ustawisz względem moba.

Jako, że nie interesuję się F2P grami jest to dla mnie stosunkowo nowatorskie w morzu WoWów, RIFTów, TORów. Nie wiem jak wygląda DOKŁĄDNIE walka w GW2, więc tu się nie wypowiadam.

 

http://www.youtube.com/watch?v=VvBFe587S2I

 

 

 

 

A co do małych rushoFFych dzieFFczynek - masa ludzi robi je dla jaj. A dwa, każdy kto lubi koreańskie klimaty jest na tyle dziwny, by nie wymagać od niego racjonalnego zachowania :)

Sam bym tym nie mógł grać, ale ich obecność mnie nie rusza w najmniejszym stopniu ;)

Odnośnik do komentarza

Ano stylistyka koreańska, która wielu uwielbia - w tym ja (bez podtekstów).

 

Z tym, zę wersja USA.EU i tak przeszła sporo zmian, bo w oryginale np te małe dziewczynki latają domyślnie w bikini, nie w sukienkach. Wycięto krew z naszych wersji etc..

 

 

A tak poważnie, czy poza śliczną grafiką, cycatymi babkami i niepokojącą rasą lolitek (wtf...?) ta gra się czymś wyróżnia spośród sterty innych azjatyckich produkcji MMO fantasy...?

Eeeee.... combat systemem?

 

 

 

PS:

Why the fuck powyższy filmik mi się zapętlił? Nigdy tak nie miałem, a teraz kliknąłem raz play i leci już chyba z 10 raz :P

 

 

Z tego co widziałem na filmikach, to na europejskiej wersji też jest krew.

btw. grasz/masz zamiar grać w Tere? Jak tak to jaki server? :D

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Z tego co widziałem na filmikach, to na europejskiej wersji też jest krew.

btw. grasz/masz zamiar grać w Tere? Jak tak to jaki server? :D

Tak? To może zmienili zdanie czy coś, bo na bank taka dysputa była.

 

 

A co do grania, to nie. Nie gram, choć żałuję, bo to jest MMO które najlepiej trafia w mój gust będąc godnym (choć nieoficjalnym) spadkobiercą L2. Za czasów bety spotkałem się z przykrą rzeczywistością - MMO mnie już niestety nie kręcą. Chyba się wypaliłem w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

@Suavek: ja po dwoch godzinach gry sie znudzilem i wylaczylem. Jedyne nowatorskie i ciekawe to wlasnie combat system, nic wiecej. Ktory mi sie szybko znudzil :confused:.

Zmiana "kanalow" to nic nowego, od dawien dawna w koreanskich mmo to bylo.

@Kazuun: W odpowiednim temacie wrzucilem wlasny filmik :P.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cóz, pograłem te pary tygodni od premiery i już sie znudzilem. Do 60lvl grind na tych samych questach - ubij moby/bamy zbierz kwiatki. Na 60lvl farma sprzetu a dalej nie ma nic do roboty. Pvp niby fajne ale nie ma o co sie bic jak najlepsze dropy z instancji. Ostatni test nexusa to jeden wielki lag fest. Moze kiedys wroce jak dodadza jakis end game.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...