Skocz do zawartości

TERA online


Trundle

Rekomendowane odpowiedzi

no ale co racja to racja - design postaci nie jest ani trochę orygialny:

- cycate babki w zbrojach osłaniających tylko "strefy niegrzeczne" aby przypadkiem nie miały problemów z przejściem przez PEGI (idealne dla 90% społeczności MMO) - check

- bishoneny z klatami na wierzchu wyglądający jak glamrockowi wokaliści aby również kobiety mogły się ślinić - check

- książkowy przykład tanka dla graczy, którzy chwalą się tym, że są tak męscy, że nie grają kobietami i zniewieściałymi elfami - check

- rasa gryzoni dla ludzi, którzy grają dla jaj i albo będą trollować albo są typowymi wyjadaczami, którzy zrobią builda obracającego w perzynę wszystkich tych grających niekarykaturalnymi jednostkami - check

 

 

jedyne co jest fajne to to, że można sobie zrobić bojowego bobra z mieczem a'la Final Fantasy

 

szkoda tylko, że to MMO a nie normalny rpg

 

 

ciekawe czy kiedyś wyjdzie jakieś MMO z designem postaci rodem z miksu Skyrima (brzydota), Baldurs Gate (heroic fantasy) i Warhammer (zero piękna - krasnoludy z krwią na brodach, brudne elfy z bliznami i ludzie jako weterani wojenni)

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

@Rinek

Przepraszam, ale co oryginalnego jest w Skyrim nad którym fapałeś? W życiu vikinga nie widziałeś? Smoka? Czy może mi coś mega oryginalnego tam umknęło? Baldur's Gate - super gra, ale nie pamiętam ani jednej oryginalnej rasy.

Dalej, rozebrana babka jest nieoryginalna. Ubrana jest oryginalna? Same oryginały (pipi) chodzą u mnie w mieście po ulicach. Wychodzi na to, że ile dup tyle projektantek mody O.o

 

Jak bym miał wymienić gry gdzie jest oryginalny design playable ras to bym może wymienił ze 3. Czyli 3 gry na świecie są ok, reszta do kosza. Intrrrrrygujące podejście.

Odnośnik do komentarza

Czemu coś co Ci się nie podoba to karykatura, (pipi) i ogólnie beznadzieja? Takie teskty to przykład zachowania ludzi bez wyobraźni którzy mają lat 5.

A jak ktoś powie coś o GW2 to od razu wielcy obrońcy krzyża że się nie znasz i jest unikalnym MMO etc........ hipokryci.

 

Tu nie chodzi Edziu o brak wyobraźni, tylko zwyczajne wrażenie estetyczne, wyczucie smaku. Nie żebym ja się uważał za kogoś, kto ma wyczucie jak artysta, no ale kurde, ty nie miałeś odczucia, że to wszystko się gryzie? Że te zwierzątka rodem z Reksia nie pasują do niektórych postaci z dziwnej odmiany mangi? Że krajobrazy nie mogą się jednocześnie dopasować do groteskowych szopów i ociekających seksapilem elfów i pasują jak pięść do twarzy? Jeśli tobie to nie przeszkadza, to dobrze dla Ciebie, być może gra będzie lepsza niż uwielbianie przeze mnie GW, a ja nie będę miał w nią przyjemności zagrać, bo dizajn mnie odpycha.

 

Nie wiem czemu hipokryta, nie pamiętam żeby w temacie o GW była między nami jakaś różnica zdań, ale jeśli przytoczysz rozmowę, to chętnie wyjaśnię.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o mange i jej styl to musze sie niezgodzic z toba: Zwierzatka rodem z Reksia + lolitki to standard :D

Nie powiem gra jest ladna, ale dogrywanie sie wszystkiego przed nosem to porazka, bedzie wymagac naprawde dobrego sprzetu aby sie cieszyc z gry.

Jest to gra, ktora sobie niestety odpuszcze, mimo tego ze typ takiego slasherka jaki przedstawia uwazam za bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza

Mnie się taki design bardzo podoba. Ja lubię takie "nielogiczne" i dla niektórych absurdalne rzeczy. Zdecydowanie bardziej mi się to podoba niż GW które jest moim zdaniem mało hmm.... "wyraziste".

WoW ma styl graficzny który zawsze rozpoznasz, SW: ToR ma elementy które momentalnie skojarzysz. TERA ma psy, koty, szopy i roznegliżowanych bohaterów. A co ma GW2? Ja serio nie jestem w stanie poznać tej gry jeżeli na screenie nie ma 2 rzeczy: tej rasy szczuro-wilko-psa i UI.

Nie kumam za cholerę fenomenu GW ale nie mam zamiaru nazywać gry gównem etc z tego powodu, bo moim zdaniem jest to brak szacunku dla tych, którzy ją lubią i się nią zachwycają.

Odnośnik do komentarza

@Kazuun

 

W Skyrimie postacie są brzydkie - mają wykwity na twarzach, wampiry są wychudzone, większość nosi worki po kartoflach zamiast ubrań, wojownicy mają blizny a czarodziejki mają blado-sine twarze. Nie pisałem, że w BG postacie były oryginalne tylko że ich design taki był - jeden miał malunki na twarzy, kolejny szaleństwo w oczach a jeszcze inny masę blizn.

 

w czym jest ta nieoryginalość? Kabod, Loong, Silkroad, SUN, Tales of fantasy, Soul Order, Talisman i pewnie masa innych, których nie chce mi się wyszukiwać a które mają dokładnie taki sam design tj. młodzi faceci z klatami na wierzchu i młode kobiety ze "zbrojami" zasjłaniającymi tylko fragment cycków.

 

gdybym grał w mmo to już chętniej bym odpalił tego Star Warsa niż to, bo tam postacie mają jakąś oryginalną kreskę a tutaj idę o zakład, że po starcie systemu 90% graczy na serwerze to będą postacie kobiet i to najlepiej bez zbroi

Odnośnik do komentarza

Ja zostawiłem kompa na noc i rano download był na poziomie 10 kb...............

Coś się rypie, bo kumpel ma to samo. Odpalasz download i leci ze 100% speeda i stopniowo spada prawie do zera. Teraz mi się waha na poziomie około 200 kb.

 

Ogólnie od 4 w nocy aż do tej chwili mam ściągnięte 35%. Jeżeli potem ma być jeszcze coś jeszcze, to raczej gry nie odpalę przed końcem tej bety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...