Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

heh niestety w tym sklepie nie kupimy 

"We do not ship our physical products outside the United Kingdom. If you have purchased any downloadable content such as Game Titles, Add on or downloadable content these will be sent to you via email."

 

jak ktoś ten sam bundle znajdzie w innym sklepie wysyłającym do polski niech da znać :) Na razie poczekam :D

Odnośnik do komentarza

A jak się zepsuje to pewnie polski oddział Nintendo jej nie przyjmie. Wiem, że konsole N są raczej bezawaryjne ale dmucham na zimne ;) Szkoda, że nie wysyłają do Polski. Paranoja, że na wyspach, gdzie zarabia się 4-5 razy tyle sprzęt elektroniczny jest tańszy niż w Polsce... Nic to. trzeba zagadać do jakiś znajomych co siedzą w UK i poprosić o drobna przysługę. Ewentualnie samemu przy okazji kupić. Ciekaw jestem ile by wynosiła wysyłka do PL. Nawet jak wyjdzie na to samo co w PL to bardziej się opłaca ten zestaw.

 

Mam takie pytanie do posiadaczy Wii U - czy gry, które na innych konsolach są zlokalizowane są zlokalizowane również na Wii U? Bo przeglądam internetowy sklep, gdzie albo nie ma żadnej informacji albo, że gra jest po angielsku... 

 

Na Wii nie ma jeszcze zbyt wielu gier, ktore mnie interesuja, ale niebawem bedzie ich wiecej, poki co najbardziej interesuja mnie dwie gry: Mario 3D World i Lego City Undercover, poza tym troche New Mario i New Luigi tez, ale juz mniej.
 
Właśnie przeglądam sklep ultima.pl i dochodzę do wniosku, że dla jednej czy kilku gier nie warto jeszcze kupować tej konsoli. Do tego nie ma wersji PL z tego co widzę :confused:
Jest kilka ciekawych tytułów na stare Wii ale w obecnej sytuacji chyba lepiej (i taniej!) będzie zainwestować w Wii, poczekać na jakąś fajną wersję Wii U i nowe gry.
Odnośnik do komentarza

Dalej nie ma? Pamiętam, że za czasów Wii mieli tylko jakieś przedstawicielstwo, a z tego co słyszałem to miało się to zmienić "na lepsze". No to ładnie. Kolejny argument aby odsunąć zakup konsoli w czasie. Jeżeli tak podchodzą do naszego rynku to poczekam chyba jeszcze z 2 lata zanim kupię konsolę. Będzie więcej sztuk na rynku, więcej gier i będą tańsze na allegro. Taka mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza

Dobra, rozbuduję swoją wypowiedź.

 

 

A więc twoja sprawa, że tak do tego podchodzisz. Mamy masę sklepów wysyłkowych, które ściągają gierki i konsole z niemieckiej dystrybucji, sposoby wymiany używek na różnego rodzaju serwisach (Allegro, Tablica, Ebay), nawet w lombardzie widziałem konsolę Wii i masę na nią gierek. Sytuacja nie jest jakaś beznadziejna, nie żyjemy w kraju z 3 świata. Różnica pomiędzy tym co było, a tym co mogłoby być jest taka, że nie mamy Nintendo Clubu ( w sumie po co to komu i tak się wydaje kasę ), gierek w sieciówkach ala MM, Saturn itp. Nawet jak były to i tak opłacało się ściągać gierki ze źródeł niepowiązanych z byłym polskim przedstawicielstwem. 

Konsola i tak się sama broni gierkami Nintendo, mamy dobre community na kilku forach, są podcasty o Nintendo jak Deadly Serious. Nie jest to co prawda poziom tego co jest na mainstreamowych w Polsce konsolach, ale i tak nie ma źle. 

Dlatego nie ma co załamywać rąk tylko płynąć pod prąd. Motorówką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry, ale przeczysz sam sobie. Jesteśmy krajem trzeciego świata wg Nintendo skoro tak traktują nasz rynek, że musimy ściągać gry z zza granicy. Nie ma zlokalizowanych gier pomimo tego, że na inne konsole i PC są - chociaż polskie napisy. Trochę słabo jak na next gena za 1200-1400 zł.

 

Gry, które widziałem na ultimie póki co mnie nie przekonują. Może zmieniłbym zdanie gdybym zagrał w te "popierdółki". Jednak póki co nie zagram. Nie chcę przez to powiedzieć, że konsola jest do bani, bo nie jest, ale z takim podejściem producenta i grami na rynku nie ma opcji bym się skusił na gry, które mam na innych konsolach PL i taniej. Chyba, że w necie można zgarnąć więcej gier typu zombie u, gdzie ciekawie wykorzystano kontroler. Póki co nie słyszałem o takich.,..

 

Pracujesz w Nintendo, że mówisz o "dobrym community"? Weźcie sobie moje narzekania do serca, zmienicie podejście do graczy, to konsola zacznie się o wiele lepiej sprzedawać.

Odnośnik do komentarza

Nie pracuję w Nintendo ;) Jestem zwykłym graczem N od czasów Pegasusa, a później NGC, Wii, NDS, 3DS i WiiU, który za 2 lata zaliczy trzydziechę na karku, a cieszy mordę jak gra w kolejne nowe Mario i Zeldę. Ogrywam też rzeczy na PC i PS3, w przyszłości zapewne na PS4 o ile nie dopasionym PC, ale to co ma Nintendo nie sposób zamienić na nic innego. Już pisałem to w różnych miejscach po setki razy, ale konsole Nintendo kupuje się dla gier Nintendo. Nijak się to ma do porównywania co jest na innych platformach, bo tam nie ma gier 1st party od Nintendo, chyba że w emulacji 20 letniej gierki w jakimś homebrew. 

Co do tłumaczenia to prawda - prawdopodobnie SC Blacklist na WiiU ma polski język do wyboru, ale to pewnie przypadek przy pracy. Brakuje tej lokalizacji, żeby nowe generacje zaszczepiać miłością do N. Kiedyś wystarczył Pegasus i 101 in 1 od ruskich. Dziś Nintendo musiałoby na prawdę wydać krocie na stworzenie sobie oficjalnego rynku w Polsce. Dlaczego? Bo ludzie się popsuli grając w badziewie na Playstation i Xboxie. Nie ta liga proszę pana ;)

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem co jest takiego fajnego w tym Mario, że ludzie tak do tego lgną. Sam grałem oczywiście w gry 100 in 1, a nawet 1000 in 1, ale Mario nie było moim ulubionym tytułem. Wolałem czołgi, contrę etc ;) Rozumiem styl Nintendo ale ta konsola miała wnieść powiew świeżości do standardowych gier, tych od nie-Nintendo. Tego szukam w nowej konsoli N.

 

Nintendo traktuje nasz rynek po macoszemu. Gdyby zrobili dobrą kampanie i wsparcie dla konsoli to znalazłaby się rzesza ludzi wybierających wii u zamiast innych konsol. Obecnie jest to produkt niszowy, o którym mało kto wie, kto nie siedzi w temacie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Sorry, ale przeczysz sam sobie. Jesteśmy krajem trzeciego świata wg Nintendo skoro tak traktują nasz rynek, że musimy ściągać gry z zza granicy. Nie ma zlokalizowanych gier pomimo tego, że na inne konsole i PC są - chociaż polskie napisy. Trochę słabo jak na next gena za 1200-1400 zł.

Batman Origins ma napisy pl na Wii U, RE: Revelations ma napisy pl na Wii U i Marvel Avengers: Battle for Earth ma napisy pl na Wii U, nie jestem pewien, czy gry Ubi też przypadkiem nie mają...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...