Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo że naprawdę przez kadencje Wii ograłem praktycznie wszystko co mnie interesowało (prawie 100 pozycji), tak jednak bardzo stawiam na wsteczną kompatybilność i to że wszystkie kontrolery są praktycznie używane. Wolę wiilota od podstawki ładującej ponieważ nawet nie mam miejsca aby w ten sposób mi ładował się gamepad (od kiedy mieszkam z narzeczoną to wszystkiego przybyło x2 i zaczyna doskwierać mi brak miejsca na moje growe graty które zbieram od nowa). 

 

Na pamięć w konsoli to nawet nie patrzę bo mam kilka kart 16GB więc po włożeniu jednej mam praktycznie tyle samo pamięci co w Premiumce (i mam jeszcze w przygotowaniu dysk 700GB z lapka aby przerobić go na dysk zewnętrzny) a jako że nie jara mnie kupowanie gier cyfrowo to co najwyzej przez naprawdę dłuższy czas mam zamiar pobierać tylko dema i DLC (aktualnie jedynie z E-shopa gry które chce to Trine 2, Stealth Inc. 2 i czekam na remake Abe'a, no ogólnie może znajdzie się z 5 pozycji - bo jak sami mówicie na VC jest totalna posucha a wcześniej kupowałem je za free dzięki wymianie gwiazdek na punkty).

 

Jeśli będę miał wybierać to najpewniej wybiorę chyba Wii U Party Basic Pack od ED. Gdybym mógł znaleźc golutkiego Basica za 800zł to brałbym w ciemno bo reszte bym sobie osobno dokupił ale jako że nie ma to wolę dorzucić te 150zł na wiilota, sensor bar i dwie gry. No i będzie to biała konsolka :-] Zresztą wszystko co jest w wersji Premium można dokupić osobno tak więc w czym problem jeśli kiedyś chciałbym mieć tą dodatkową podstawkę? Zawsze mogę dokupić tani zamiennik który nawet jeśli się nie przyda to nie będę płakał że wydałem na kawałek plastiku nie wiadomo ile. 

 

Tak czy siak dzięki Panowie za dobre rady i uspokojenie mojej schizy ;-] Mam nadzieje ze jak kupię już Wii U to ktoś z chęcią ze mną w Mario Kart 8 lub Super Smasha pyknie niejedną partyjke :-]

 

 

 

@nemix

 

Do Nintendo Land i Wii U Party potrzebny jest Wii Remote Plus, tutaj masz zwykłego. Ew. kup zwykłego właśnie Wii Lota i poszukaj sobie "Wii Motion Plus" do niego który kosztuje jakieś 20/30zł i będziesz miał wtedy Wii remote Plus ;-]

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

kazuyoshi - wiesz czasami człowiek za bardzo się śpieszy przez podjare a potem zaczyna się zastanawiać. Wolę tym razem trochę podejśc z rezerwą niż potem mam narzekać ;-] Co już tam nie kupie i tak będe bardzo happy z tej konsoli, jestem tego pewien. zresztą nigdy na platformach Big N od przeszło 20 lat się nie zawiodłem :-]

 

 

Swoją drogą czy ktoś te wersje Wii U od Mad Games kupował? Zastanawia mnei ile w tym prawdy gdy piszą że dajmy brakuje tylko gry a reszta jest nowa/powystawowa, gamepad bez jakichkolwiek rys. Ktoś może rzeczywiście taki stan rzeczy potwierdzić? Czy lepiej liczyć na nowe i zaplombowane egz.? 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Za czasów GaCka kupiłem kilka razy gry w MG i szczerze żałuje do dziś dlatego do nich podchodzę z wielką rezerwą, inaczej jest móc podejść na miejscu do sklepu a inaczej jak się zamawia przez neta. Poza tym nie wierze w bajki niezniszczonych otworzonych egz.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

@Ins

 

Szykuj dwie stówki :) O połowę taniej można kupić podróbkę, ale domyślam się że chcesz oryginalnego.

 

No nic, Mario Kart będzie musiało jeszcze poczekać, bo tak jak piszesz, podróbka nie wchodzi w grę ;]

 

 

W Menago jest po 179 zł:

 

http://www.menago.pl/kontroler-wii-u-pro-czarny-wii-u-p-5349.html

 

Ale pewnie jakiś sklep w okolicy masz co sprzedaje akcesoria do WiiU. No chyba, że jesteś z jakiejś małej mieściny.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie kontrolera Wii REMOTE czy wystarczy mi takie coś http://allegro.pl/wii-remote-jacket-i-nunchuk-nintendo-wii-4-kolory-i4811276607.html  czy potrzebuje oryginalnego Wii REMOTE lub Wii REMOTE Plus do gier typu Nintendoland czy Wii U Party.

 

Wii remote dziala z wiekszoscia gier Nintendo Land oraz znaczna wiekszoscia Wii U Party, aczkolwiek 2 czy 3 gry wymagaja Wii Remote Plus ORAZ nunchaka.

 

A co do Mad Games...nie polecam. Kretacze i brudasy. Mialem z nimi wiele jazd moge podac pierwsza z brzegu bo jest smieszna - wymiana gier. Wchodze z nowa zafoliowana Bayonetta, nigdy nie otwierana i mowie ze chcialbym wymienic na inna zafoliowana gierke za doplata. Zastanawiaja sie, zastanawiaja, mlody cos mrugnal babie, ona bierze gre w lape, zaczyna tym trzachac jak pralka i nagle mowi "O, plyta lata, to znaczy ze na bank porysowana, czyli gre traktujemy jako UZYWANA". :angry:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was bawił się z homebrew Nintendont? Pozwala odpalać gry z GC na Wii U poprzez Wii Menu. Przy obecnych cenach kabla component do GC, "nie działającym" componencie na Wii byłaby możliwość pogrania w końcu w gierki z GC przez HDMI. 

Bawiłem sie tym na Wii ( wiele sie nie różni od wersji na Emu-Wii w Wii U ) i banglało na Componencie. to rzeczywiście działa.

Odnośnik do komentarza

Nieoficjalny, ale bardzo prawdopodobny lineup Nintendo na 2015 rok, po prostu miażdży:
styczeń: Captain Toad
luty-kwiecień: Kirby, Splatoon, Yoshi
maj-sierpień: Mario Maker, Mario Party 10, Art Academy, Mario VS Donkey Kong, Project Giant Robot, Project Guard
wrzesień-grudzień: Xenoblade X, Devil Third, Star Fox, Zelda

Na cholerę ja kupiłem PS4? ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...