Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Zrzuciłem sobie demo pikmina na pendrive kingstona 16 GB i przy próbie odpalenia dema wyskakuje czarny ekran z komunikatem o błędzie dysku,error code 160-0105.Jakie pojemności obsługuje dysków/penów obsługuje wii u.Coś mało ma miejsca WII u Basic.

 

Wii U może obsłużyć pena nawet z poj. 64Gb ale Nintendo uprzedza że nie wszystko może działać wtedy poprawnie i zalecają kupić normalny dysk przenośny. Ja tam aktualnie mam podpięty Kingston 4GB i wszystko chula aż miło i sam zastanawiam się czy nie kupić pena 64GB ale może taniej wyjśc mały przenośny do 120GB.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pobiegalem chwile w Londynie i jest klimacik. No i Minish Cap na padletku, poezja. Czuje sie jakbym cofnal sie do zlotych lat. Jutro zakupy z zona, moze uda sie wyrwac Mariana :)

 

Na start polecam Super Mario 3D World albo Mario Kart 8.

Odnośnik do komentarza

I koniecznie Lego City Undercover. Nie jestem fanem gie z serii Lego ale to jest inna gra, z masą rzeczy do roboty tylko jednym bohaterem a wsio z fabułą i mega humorem. Naprawdę to jest GTA w świecie Lego. Mi ta gra ukradła ponad 30 h mojego cennego czasu. Dla mnie Top 3 na WiiU, zaraz za Mario 3d World i Donkey Kongiem, a nawert ciut przed genialnym MK8, w którego ponad 70 h w multi pograłem.

Odnośnik do komentarza

Ja chcialbym polecic te gry:

 

Super Mario 3D World

Bayonetta 1 i 2

Mario Kart 8

Super Smash Bros Wii U

Pikmin 3

Wonderful 101

Donkey Kong Tropical Freeze

ZombiU

New Super Mario Bros U

Super Luigi U

Zelda Wind Waker HD

Shovel Knight

Rayman Legends (praca z tabletem suuper, zupelnie inna gra w porownaniu do innych konsol)

Captain Toad

i...Nintendoland z żonką albo znajomymi.

 

Ale podobno na WIi U nie ma w co grac wiec sie pewnie nie znam.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Polska to bardzo zacofany kraj. Nie dosc ze gry wideo sa traktowane juz jako tako, choc dla wielu to zadna pasja i hobby to jak jeszcze sie zaczniesz mowic o grach Nintendo, patrza na Ciebie jak na idiote. Smutny ten kraj, gdzie nawet manie brody jest nie dopuszczalne i traktowane co najmniej w takim stopniu jakby czlowiek mial twarz zdeformowana or sth. Polska, za(pipi)e galaktyki.

Odnośnik do komentarza

Przesadzasz, nintendo swego czasu dostępne nawet w hipermarketach. Sam pamiętam standy z n64, a pózniej z GC.

To, że ta firma się nie przebiła spowodowane jest tym że w Polske ogolnie konsola kojarzy sie z PlayStation.

 

I prosze juz nie gadaj ze nasz kraj to takie za(pipi)e.....

Ja pamietam jak na idiote na mnie patrzyli jak chcialem oryginalne gry na psx kupowac....

to byly czasy gry instrukcja Pl w takim gt2 byla nie rowno wycieta kartka z legenda w stylu x gaz kwadrat hamulec i tyle!:)

 

Bądź cierpliwy kupuj oryginaly, a w końcu ktoś dostrze potencjał w Naszym kraju i rynek zbytu i moze sytuacja ulegnie poprawie

Odnośnik do komentarza

Ja tam noszę brodę od ponad roku i nie miałem z tego powodu żadnych nieprzyjemności. ; )

 

Co do sytuacji Nintendo w Polsce - przede wszystkim jest ona przyczyną braku promocji sięgającej czasów przaśnego kapitalizmu. Wprawdzie byli jacyś dystrybutorzy w przeszłości, ale mało z tego wynikało. W rezultacie od lat 90. przybyło u nas graczy, ale w ich świadomości gry tej firmy nie istnieją. Drugą stroną problemu jest rzetelność polskich mediów branżowych, które nie zagrają w coś, jeśli nie dostaną tego od wydawcy (o rzetelnej informacji też nie wspominam). W sumie przestało mnie dziwić, że game journosi uważają tytuły, obecne niemalże od zarania gamingu, za 'specyficzne'. To tak jakby np. krytyk filmowy nie obejrzał Miyazakiego albo Kurosawy, bo są dla niego zbyt dziwni.

Odnośnik do komentarza

Ja tam noszę brodę od ponad roku i nie miałem z tego powodu żadnych nieprzyjemności. ; )

 

Co do sytuacji Nintendo w Polsce - przede wszystkim jest ona przyczyną braku promocji sięgającej czasów przaśnego kapitalizmu. Wprawdzie byli jacyś dystrybutorzy w przeszłości, ale mało z tego wynikało. W rezultacie od lat 90. przybyło u nas graczy, ale w ich świadomości gry tej firmy nie istnieją. Drugą stroną problemu jest rzetelność polskich mediów branżowych, które nie zagrają w coś, jeśli nie dostaną tego od wydawcy (o rzetelnej informacji też nie wspominam). W sumie przestało mnie dziwić, że game journosi uważają tytuły, obecne niemalże od zarania gamingu, za 'specyficzne'. To tak jakby np. krytyk filmowy nie obejrzał Miyazakiego albo Kurosawy, bo są dla niego zbyt dziwni.

 

Dawno temu, z rok temu na PPE.pl w moim blogu napisałem wpis o sytuacji apropo gier w kraju ogólnie rzecz biorąc, na dniach napiszę 2 nowe wpisy w tym jeden właśnie o wymienionej przez Ciebie sytuacji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...