Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

No teraz mam juz componenta, ale rownie dobrze moge sprobowac na Wii U to odpalic, pewnie bedzie piekne. Pamietam intro z SMG mnie rozwalilo, super bylo zrobione. Sterowanie mnie martwi bo nie przepadam za willotem...dlatego tez nie zagralem jeszcze w the last story. No ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Last Story podobno nie mozna, googlowalem, pytalem gdzie sie da. Dlatego odpuscilem.

 

edit: faktycznie mozna, ale mnie oszukano :(

 

W ogole widze ze gra trzyma cene i to niezle...szkoda chcialem kupic i nie odpakowaywac mojej limitki.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

No i odpowiadając na wcześniejsze posty można zreasumować co jest grane. Mianowicie dla ludzi, którzy chcą czerpać z gier pełną parą mając maszynkę innej firmy warto zaopatrzeć się w wiiu i równiez odpływać w exach ale dla większości posiadanie jednego sprzętu czy to ps czy ms czy wiiu to mało, dla większości, bo po co się odcinać? Taka sama analogia była w zeszłej generacji ( do tej pory mam wii i ps3, gdzie wii miałem pierwsze). Szlag by mnie trafił jakby serię choćby na ps3 mnie omineły, wyszło tyle fajnych gier, że po latach stwierdzam, że wii bylo uzupełnieniem. Sorry z samym wii aż do wiiu bym nie czuł się zaspokojony jako gracz i wiele osób podziela to zdanie ( bez klapek na oczach).

 

Teraz czuję to samo, nie żyć z jedną konsolą bo traci się dużo, za dużo. Dlatego ciągnie mnie do wiiu i wiem, że nie poczuję zawodu, do tej pory głód był tamowany poprzez 3dsa ale to jest po prostu za mało.

Odnośnik do komentarza

Na emeryturze, jak wiekszosc z nas. Bedziemy sie umawiali na partyjki online dla starych dziadów w klasyczne gierki, kiedy to nowa generacja mlodziezy bedzie pogrywala w Assassins Creed The Ultimate Comeback of The Ultimate Killer Collector's Limited Super DLC Edition.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

NIe wiem czy dobrze uslyszalem bo ogladalem w robocie i troche otoczenie mi przeszkadzalo wiec pytanie: czy te gierki z Wii wypuszczone na eShop, ktore wykorzystywaly Classic Controller, beda obecnie kompatybilne z Controllerem Pro (bo zakladam ze jak cos bylo tylko na Wiilota to pewnie tak zostanie)??

 

Jest dokładnie tak ja piszesz.

 

Jeżeli wydadzą Xenoblade, to można by grać w niego na ekranie padleta. Aż mi mokro się zrobiło.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...