Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

@ funditto

 

Niektórzy mówią, że naprawdę dobry, niektórzy, że wręcz przeciwnie. ; ) Ja właśnie z tego względu mam opory przed wydaniem równowartości 60$. To raczej gra z gatunku kochasz albo nienawidzisz - jak Earth Defense Force (ten sam dev), tyle że w klimatach mitologii nordyckiej.

 

@ pawelgr5

 

Szczerze liczę na to, bo na Virtual Console ukazywały się już gry nie wydane wcześniej poza Japonią (pierwsza część Sin & Punishment, Murasame Castle i coś tam jeszcze chyba), więc mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

@Labtec, oczywiście że jest to dobra wiadomość zwłaszcza dla ludzi, którzy preferują taką cyfrową formę. Gry po taniości - zwłaszcza trylogia Metroida za 40zł, to super oferta. Jednak co do cen rzadszych pudelkowych gier na Wii, to byłbym wstrzemięźliwy, gdyż rarytasy takie jak np. Trylogi Metroida  już teraz są trudno dostępne i raczej ceny pozostaną na takim poziomie jakim są, a może i z czasem (gdy dostępność będzie jeszcze bardziej ograniczona) wzrosną.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Poczekamy zobaczymy. Ale chyba nie będą świrować pawiana i nie rozbija trylogii na 3 części, każda po 40 zł.

Jeśli trylogie potraktują jako jedną gre, która kosztuje  10 ojro - 40zł, to będzie dobrze.

 

Edit Piaf:

Z tego co teraz patrzę w eshopy, Super Mario Galaxy 2 jest po 40zł. Ale jest to startowa promocja i obniżyli o 50%. Także z ceną Trylogi Metroida Prime, może być rożnie.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Mówili na Direct, że każdy z tytułów będzie w promocyjnej cenie startowej. 

Ja Mario zassałem od razu. Mimo, że mam pudło i kolekcjonuję pudła to bardzo lubię cyfrówki, fajnei mieć coś na dysku i nie żonglować płytami. Zwłaszcza w przypadku gier z Wii. Jakoś nie lubię tego wchodzenia do Wii Menu :)

Tradycyjnie włączyłem tylko na chwilę i na 2 godziny przepadłem :) Ta gra jest obłędna, aż zapomniałem jak bardzo. Żeby tylko nie trzeba było sterować tą nieszczęsną gruchą. Wiilota już przełknę, ale analog w gruszce to najgorsza gałka od czasów N64. Dlatego nie mogę się doczekać wsparcia gamepada w takich grach jak Xenoblade, które może w końcu zmęczę :) 

Odnośnik do komentarza

Ok, wiem już wszystko. Na pierwszy ogień poszedł Super Mario Galaxy 2, który jest już w E-shopowej sprzedaży. Drugi  w kolejce jest Donkey Kong Country Returns, który wyjdzie 22 stycznia,  a trzecią grą z kolej jest Metroid Prime Trilogy, który pojawi się 29 styczna. Wszystkie te tytuły mają, lub będą mieć cenę startową na poziomie 40 zł. Po tygodniu cena wzrasta do 80 zł.

Tak wiec Trylogia Prajma będzie w całości za 4 dychy, a po tygodniu cena wzrośnie do 80 zł. Super Duper :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...